Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ортопеди в Вінниці

16
8,0
10
Ксения
Квалифицированный врач любящий своих пациентов. У дочки при рождении диагностировали дисплазию тазобедренного сустава. К Бойко обратились по рекомендации. Он сумел унять мои тревоги. Сейчас носим всякие приспособления. Уже есть улучшения.
18 квітня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Ревматолог, кардіолог
24 роки досвіду
9,25
Лікар займається діагностикою та лікуванням дистрофічних та запальних уражень суглобів. Спеціалізується на терапії серцево-судинних патологій. Здійснює ведення пацієнтів протягом усього періоду лікування. Лікує артрити, хворобу Бехтерева, остеопороз, васкуліт, подагру та остеоартроз.
Записатися на прийомЗа місяць записані 7 пацієнтів
Вінниця проспект Юності 16 Б
Дитячий ортопед-травматолог
27 років досвіду
8,80
Дитячий лікар
Лікар Бойко Ігор Михайлович – дитячий ортопед-травматолог. Спеціалізується на порушеннях опорно-рухового апарату. Проводить лікування переломів, відновлює цілісність кісткових структур. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Надає екстрену допомогу. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-24
Консультація 420 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Травматолог
41 рік досвіду
8,20
Лікар Фищенко Володимир Олександрович, травматолог, ортопед, доктор медичних наук. Займається лікуванням захворювань та викривлень спини. Проводить реабілітацію пацієнтів із захворюваннями кісток. Завідуючий кафедрою оротопедії та травматологіі ВНМУ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-24
Ортопед-травматолог
12 років досвіду
8,00
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань опорно-рухового апарату. Виконує внутрішньосуглобові блокади та пункції. Проводить артроскопію. Успішно лікує ушкодження сухожиль та зв'язок, остеоартроз, бурсит, остеохондроз, переломи суглобів та сколіоз. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 550 грн.
Вінниця м. Бар, вул. М. Туніка, 14
Невролог, Фізіотерапевт, Вертебролог, Мануальний терапевт
42 роки досвіду
7,65
Лікар Коваленко Євген Миколайович спеціалізується у сфері мануальної терапії, фізіотерапії, вертебрології та неврології. Здійснює діагностику та лікування остеохондрозу, неврозів, сколіозу, лордозу. Займається відновленням патологічно зміненої біомеханіки опорно-рухового апарату (зняття блоків суглобів, зовнішніх контрактур, відновлення симетрії тіла) за допомогою мануальної терапії. Надає консультації щодо комплексних програм лікування та реабілітації захворювань хребта та суглобів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Кримського, 50
Невролог, Вертебролог
7,35
Лікар Мельник М.Е. виконує професійну діяльність у сфері вертебрології та неврології. Займається діагностикою та лікуванням остеохондрозу, лордозу та неврозів. Ефективно лікує больові синдроми, спазми, запальні процеси та неврологічні захворювання за допомогою лікувальних блокад. Консультує стосовно програм реабілітації захворювань хребта та суглобів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Вінниця вул. Соборна, 66 (оф. 25)