Сторінка 22. Приватні лікарі в Вінниці

Аліна
У мого малого була якась проблема з нирками, тому лікар нас відправив на обстеження. На УЗ діагностику ми потрапили до Олени Дмитрівни. Вона дуже ретельно провела процедуру обстеження, та швидко підготувала результати. Ми навіть не чекали, з результатами одразу пішли до профільного лікаря. Оскільки все зробили дуже швидко, то і лікування почали вчасно. Велике дякую лікарям, за оперативно виконану роботу.
05 лютого '17 г.
Тамара
До Олени Дмитрівни ми звертались, коли дитині було потрібно зробити ультразвукове обстеження. Дитина скаржилась на болі у животі, і без обстеження лікар не могла поставити діагноз. Лікар Юхименко все зробила на високому професійному рівні, на основі отриманих даних, наш лікар зміг призначити правильні ліки. Дякуємо.
10 лютого '17 г.
Валентин
Відмінний лікар, добрий, чуйний, знає добре свою справу, допомогла мені в непростому лікуванні зуба. Дуже дякую, Наталя Петрівна!
01 липня '16 г.
Максим
Врач — настоящий профессионал, назначила эффективное лечение.
10 вересня '16 г.
Стоматолог
Лікар Царик Наталя Петровна спеціалізується в галузі стоматології. Проводить профілактичні огляди. Займається лікуванням та пломбуванням зубів та зубних каналів, терапією пародонтиту та пародонтозу тощо. Надає послуги з чищення зубів від зубного каменю, професійного вибілювання зубного ряду.
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 13
УЗИ-специалист
Доктор Юхименко Алена Дмитриевна специализируется в области ультразвуковой диагностики различных систем и внутренних органов у детей. Проводит детальный осмотр, месторасположение, размеры и наличие патологий органов и тканей, делает предварительные заключения, устанавливает диагноз. Владеет навыками УЗИ органов пищеварительной системы, щитовидной железы, лимфатических узлов, печени и почек, органов малого таза.
УЗД-спеціаліст
Доктор Корчун Інна Володимирівна спеціалізується на процедурі ультразвукових досліджень. В процесі обстеження проводить оцінку розмірів, розташування і структуру оцінюваного органу. Досліджує організм на предмет присутності патології, новоутворень і запальних процесів. Проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу, матки, молочних залоз, черевної порожнини, щитовидної залози та сечового міхура.
Дерматовенеролог
Лікар Грабик Тетяна спеціалізується в області косметології. Надає професійну консультацію з приводу зовнішнього вигляду та внутрішнього стану шкіри та волосся. Займається лікуванням вугрової хвороби, рубців, шрамів, видалення бородавок, усуває розтяжки та мозолі. В якості процедур застосовує косметичний пілінг та косметичні маски, проводить глибоку чистку обличчя. Окремою процедурою, яку практикує лікар, слід назвати плазмоліфтінг обличчя. Завдяки новим технологіям та високій кваліфікації лікаря, паціенти стають свідками дуже швидкого та якісного ефекту.
Вінниця вул. Соборна, 92
Cімейний лікар
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії Ломачєвська Олена Олексіївна, УЗ-спеціаліст. Здійснює ультразвукове дослідження головного мозку та серця, органів черевної порожнини та малого тазу, щитоподібної залози та суглобів.
Вінниця вул. Амосова, 6 (кол. вул. Медведєва)
Психолог
Лікар Виговська Юлія Вікторівна спеціалізується в галузі психології. Надає консультативні послуги сімейним та безплідним парам, дітям та вагітним жінкам. Допомагає подолати стреси, фобії, депресії тощо. Проводить також дитячу та пісочну психотерапію.
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64
Логопед
Лікар спеціалізується на лікуванні дефектів мовлення, відновлення дихальної, жувальної і мовної функції. Проводить комплексну терапію зі слабочуючими людьми. Займається лікуванням гнусавости, дислексії, дизартрії, порушення вимови.
Вінниця вул. Келецька, 53
Педіатр
Лікар оцінює загальний стан новонародженої дитини, перевіяє розвиток нервової системи та загальний фізичний стан. Перевіряє розвиток у плані росту та ваги. Ставить планову вакцину, розробляє індивідуальні схеми вакцинації. Лікує вірусні та інфекційні захворювання.
Невролог
Лікар спеціалізується на вроджених і набутих порушеннях з боку центральної нервової системи. Працює з патологічними відхиленнями. Спеціалізується на лікуванні невриту, неврозу, вегето-судинної дистонії, епілепсії. Відновлює сон, покращує якість життя за рахунок нормалізації функціонального стану центральної нервової системи.