МЕДІЛЮКС, діагностичний центр

5.7
Вінниця, (Ленінський район), вул. Амосова, 6 (кол. вул. Медведєва)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр сучасної діагностики "МедіЛюкс" створений у 2010 році, спеціалізований у галузі ультразвукової діагностики високого рівня. Лікарі центру мають вищу, першу та другу категорії кваліфікації, постійно підвищують рівень на профільних конференціях.

Послуги, які пропонує центр:

• трансвагінальне УЗ-дослідження;
  • УЗД при вагітності;
  • доплерометрія плацентарного кровотоку;
  • ультразвук органів малого тазу та внутрішніх органів, залоз внутрішній секреції;
  • УЗД серця;
  • доплерографія судин та вен;
  • лазерна доплерівська флоуметрія;
  • комплексні обстеження;
  • УЗД на дому у пацієнта за допомогою портативного апарату.

Переваги медичного закладу - співпраця з сучасною клінічною лабораторією та комп'ютерною томографією, високотехнологічне обладнання відомих світових лідерів, високий рівень обслуговування.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

МЕДІЛЮКС, діагностичний центр, вартість послуг:

• Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 270
  • Фолікулометрія 140

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Іван
Часто боліла голова, мама записала на прийом у Меділюкс, лікар Ярослав Васильович виявив, що біль виникає внаслідок м‘язового напруження. Провів лікування і біль пропала. Не потрібно тепер терпіти головні болі в будь-який момент. Дякую щиро!
Світлана
Найважче напевно знайти спеціаліста, якому можна довіряти у лікуванні свого організму. Переконалась на собі, що тут працюють справжні професіонали, який не страшно довірити своє здоров‘я.
Любов
Прийшла записатись до лікаря, але не знала який потрібен з моїми симптомами, адміністратор настільки грамотно підібрала мені спеціаліста до якого потрібно піти. Тут працюють професіонали від адміністраторів до лікарів.
Вероника
Еще в детстве надщербила передний зуб, наконец решилась провести его художественную реставрацию, результатом очень довольна места стыка совсем не видно даже если присматриваться.
Стефа
В даній клініці лікувала гастрит ще весною. Дуже задоволена відношенням як лікарів так і персоналу.Все пройшло на найкращому рівні, який може запропонувати медицина..
Вадим
Очень признателен врачу-кардиологу Виталию Николаевичу за высокопрофессиональную медицинскую помощь, благодаря которой мне удалось справиться с последствиями инфаркта миокарда, а также подготовиться к и восстановиться после большой операции на сердце.
Віра
У Медлюкс конструктивні консультації (від детального роз'яснення проблеми до чіткого плану подальших дій) та надзвичайно привітний персонал!!!
Надежда
Ежегодно прохожу в клинике "Медіклюкс" под руководством Людмилы Андреевны курсы наружной контрпульсации, которые очень помогают мне держать себя в форме!
Виктор
Благодарим доктора Анну Васильевну за проведенную консультацию моей супруги. Всё понятно и доходчиво. Отличный специалист!
Сергій
Хороша лікарня, привітні люди)
хороший лікар, майстер своєї роботи
Аліна
Обслуговування на вищому рівні!
Тетяна
Великі черги, а кімнати для чекання немає, навіть стільців вдосталь немає, а пацієнти з хворими суглобами. Розширайтеся. Дякую.
Анатолий
Был записан на обследование на17-00.В 17-20 никто из персонала немог внятно объяснить по какой причине меня не принемают и когда я попаду на прийом. Отношение к клиентам ужасное, не могу судить об профессеолизме врачей так как к ним я не попал.Не терплю бардак и хамское отношение.Всех знакомых буду отговаривать от посещение клиники так как это зря потраченное время и нервы.
Илона
Записывала ребёнка на УЗИ сердца, но оказалось, что врач к которому записали, УЗИ сердца не делает. Извинений не услышала. Очередь большая. Даже люди ждут на улице.
Слышала о докторе Кравченко Ирине Петровне только хорошие отзывы. Теперь я тоже присоединяюсь к мнению многих пациентов. Она опытный врач-диагност. Свою работу выполняет четко, грамотно, профессионально. С большим уважением относится ко всем пациентам.
Оксана Леонидовна меня очень выручила. У этого доктора всегда правильные диагнозы на УЗИ. Приятно находиться на приёме у квалифицированного диагноста. Проблемы органов малого таза были диагностированы молниеносно. Благодаря ей я смогла вылечить желчный. Спасибо, что есть такие врачи!
Григорій
Оксана Леонідівна прекрасний діагност, знає, любить свою справу. Працює з новою сучасною апаратурою. У висновку прописала мені точні результати дослідження.
Юрий
После посещения врача остался доволен.
Світлана
Вероніка Миколаївна уважна, спокійна, доброзичлива. Ці якості дуже важливі для УЗ діагноста. До того ж, їй не важко відповісти на питання пацієнта.
Ирина Петровна диагност с большим опытом. Исследование у нее проходит быстро, четко. Пациенту может пояснить суть выявленных отклонений на снимках. Составляет грамотное и подробное заключение.
Рита
Хорошо, что я вовремя обратилась к врачу для УЗИ почек. Теперь прохожу лечение.
Антоніна
Вперше потрапила до Ломачевської на діагностику. Дуже сподобалося її уважне ставлення до роботи, скрупульозність в процесі дослідження. Якщо будуть направляти на УЗД, запишуся знову до неї.
Валерий
Спасибо за проведенную диагностику.
Аркадий
Точная и быстрая диагностика.
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
9,1
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.