Луцкер Оксана Леонідівна

УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії Луцкер Оксана Леонідівна, с. Проводить ультразвукове дослідження нирок, печінки, серця, суглобів, залоз, органів черевної порожнини та малого тазу. Окрім цього, спеціалізується в галузі проведення доплерографії судин та електрокардіографії серця.
Вінниця вул. Амосова, 6 (кол. вул. Медведєва)

Оксана Леонидовна меня очень выручила. У этого доктора всегда правильные диагнозы на УЗИ. Приятно находиться на приёме у квалифицированного диагноста. Проблемы органов малого таза были диагностированы молниеносно. Благодаря ей я смогла вылечить желчный. Спасибо, что есть такие врачи!
Григорій
Оксана Леонідівна прекрасний діагност, знає, любить свою справу. Працює з новою сучасною апаратурою. У висновку прописала мені точні результати дослідження.
Юрий
После посещения врача остался доволен.

• В 2000 році закінчила Вінницький Національний медичний університет.

Курси

• 2004 рік – курси тематичного вдосконалення «Ультразвукова та ЕКГ діагностика патології серця в кардіологічній та кардіохірургічній клініках»;
  • 2006 рік – курси тематичного вдосконалення на базі Інституту хірургії та транспланталогії АМН  України «Доплерографія екстракраніальних судин і судин кінцівок»;
  • 2007 рік – курси підвищення кваліфікації на базі Львівського національного медичного універсітету ім. Д. Галицького;
  • 2010 рік – курси підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.