Подільський центр зору, клініка

Вінниця, вул. Зодчих, 7
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Подільський центр зору спеціалізується в галузі офтальмології, займається діагностикой, лікуванням та профілактикою різноманітних захворювань очей, порушень зору. В штаті клініки кандидати медичних наук, лікарі вищої та другої категорії кваліфікації. Послуги, які пропонує медичний центр:

• первинний прийом пацієнтів;
  • біометрія;
  • УЗ-сканування;
  • оптична томографія;
  • біомікроскопія;
  • підбір необхідних окулярів та контактних лінз;
  • лікування катаракти, глаукоми;
  • корекція зору за допомогою ексимерного лазеру;
  • лазерокоагуляція;
  • блефаропластика;
  • хірургічне усування новоутворень;
  • виправлення косоокості.

Переваги клініки - зручні умови лікування, персональний підхід, сучасне безпечне обладнання, нагляд та лікування після проведення хірургічного втручання, фахівці високого рівня.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Подільський центр зору, клініка, вартість послуг:

• ОСТ (оптична когерентна томографія) 350
  • Селективна транссклеральна циклофотокоагуляція 11 000
  • Периферична профілактична лазеркоагуляція (ППЛК) 2 ока 6 000
  • Панретинальна лазеркоагуляція (ПРЛК) 2 ока 5 500
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією монофокальної ІОЛ від 12 800
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією монофокальної торичної ІОЛ від 21 500
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією мультифокальної ІОЛ преміум-класу від 37 500
  • Імплантація клапану Ex-press 22 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталія Зарудіна
24 травня '22р.
Добрий день! Хочу висловити щиру подяку висококваліфікованому спеціалісту хірургу Костаняну Ваніку Арменовичу за вчасну діагностику, оперування та лікування. Місяць тому я звернулася до Центру із сліпотою лівого ока - відшарування сітківки. Ванік Арменович провів успішну операцію на сітківці та замінив кришталика. Щиро дякую за професіоналізм, уважність, доброзичливість, за можливість знову бачити! Бажаю успіхів у вашій благородній діяльності! Дякую всьому персоналу Центру за турботу. Рекомендую своїм знайомим ваш Подільський центр зору!
Ярова Людмила
Добрий день! Місяць тому батькові видалили катаракту. Операція пройшла успішно. Хочу відзначити не лише високий професіоналізм, а й шанобливе ставлення всієї команди лікарів до людей похилого віку. А особлива подяка лікарю від Бога - Назарчук Галині Григорівні.
Оля Манченко
Доброго дня! Хочеться сказати величезне дякую найкращому лікарю Кривовязу Сергію Олександровичу за Ваші золоті руки, Ви справжній професіонал своєї справи, дякую за те що дали змогу бачити цей світ по новому. Бажаю Вам здоров'я, успіхів і вдячних пацієнтів!
Дуже вдячні за чудову консультацію. Коли переступаєш поріг центру відразу відчувається увага до пацієнтів, привітний персонал,кваліфіковані лікарі,які допоможуть у вирішенні проблем) Дякуємо вам за вашу роботу)
Ірина
Дякую за відновлений зір і цим все сказано!
Строк Валентина Владимировна
Поздравляю коллектив Центра зору с Днем медицинского работника. Будьте все здоровы, успешны и счастливы. Мира, любви, красоты, изобилия. Спасибо за внимание, заботу и высокий профессионализм. Спасибо Цааве Александру Николаевичу, Костаняну Ванику Арменовичу, Евтушенко Андрею Сергеевичу. Высказываю Вам чувство восхищения и благодарности за способность возвращать людям потерянное зрение. Мои показатели до встречи с Вами 0,01 и после 70%. Пусть Вас знает весь мир.
Професіоналізм і велика майстерність.
Анатолій
Е такі подібні за своїм фахом люди, але їх МАЛО.
Анатолій Дудар
Відмінний
Ірина
07 квітня '18р.
Лікар Цаава відновив мені зір на одному оці, за що йому й дякую!
Валентин
Моя жінка не змогла пояснити симптоми своєї хвороби лікарю. Причина проста: Він не розуміє української мови, а жінка російської...
Максим
Тільки почав лікуватись у Євтушенко, та вже бачу що лікар дуже уважно ставиться до моїх проблем, намагається пропонувати найбільш ефективні ліки та процедури. Впевнений, що під наглядом Андрія Сергійовича швидко вилікуюсь.
Кsenya
Хочу подякувати усьому медичному персоналу "Подільського Центру Зору" за високий професіоналізм та материнську турботу до своїх пацієнтів!!! Сказати, що я задоволена результатом та сервісом- це не сказати нічого. Переступивши поріг клініки Ви потрапляєте до чудових обдарованих спеціалістів. Відчувається хороша атмосфера в колективі професіоналів, тут кожен знає і вміє допомогти. Їхні руки та очі в поєднанні з високотехнологічним обладнанням дають нам змогу справді бачити по-новому!!! Я не могла подумати, що кольори та світ навколо такі красиві!!! В клініці настільки все злагоджено і чітко, за що окрема вдячність керівництву:Головному лікарю-Цааві Олександру Миколайовичу!!! Дуже дякую всім Вам, дорогі працівники "Подільського Центру Зору", дякую всім чия робота непомітна для ока пацієнта!!! Пройшовши ексимер-лазерну корекцію зору у Вашому Центрі, хочу щиро, сердечно подякувати лікарю-офтальмологу Кривов'язу Сергію Олександровичу за увагу, турботу, вміння працювати з пацієнтом!!! Приємно коли лікар може створити атмосферу взаємодовіри та впевненості, що буде досягнуто найкращого результату. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру та повагу! Після консультації я не вагалась, що оперуватимусь у нього і не помилилась!!!!! Дякую Вам, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!!!!! Бажаю всім працівникам " Подільського Центру Зору "здоров'я, наснаги у Вашій нелегкій роботі, нехай Вас завжди супроводжує гарний настрій!!!!!Ви робите Велику справу!!! Процвітання Вам і здобутків, розвитку та не зупинятись на досягнутому,вдячних пацієнтів, адже вони- результат Вашої праці!!!! Зичу успіхів та нових звершень в 2017 році!!!!!!!
Дякуємо Кириченко О,В, Уважна,порядна.професіонал,
Руслан
Хочу висловити подяку Сергію Олександровичу за високий професіоналізм та уважне ставлення. Тиждень тому лікував у нього кон'юнктивіт. Все пройшло досить швидко і без ускладнень. Прекрасний доктор, тактовна людина. Дякую!
Микола
В цьому році в цьому центрі видаляти катаракту моєму батьку. Ми вирішили купляти найдешевший, український кришталик. Коли мова йшла про вибір, лікар запитав "що син не може для рідного батька вибрати кращий кришталик?" Це було сказано в присутності батька і ще деяких пацієнтів. Відношення погане але батя довольний, бачить на те око нормально. Стільки позитивних відгуків, підозріло. Самореклама аж пре. Зажерлись вони там в тому центрі
Евгений
Огромное спасибо Андрею Сергеевичу за внимательное, доброе отношение и благополучное излечение серьезного заболевания в амбулаторных условиях. Вы для меня лучший офтальмолог. Всего вам хорошего!
Геннадій
Уважний, досвідчений і порядний офтальмолог! Цаава свою роботу добре знає, вміє підтримати пацієнта і домогтися гарних результатів лікування в мінімальні терміни.
Александр
Проводил лечение глаукомы. Спасибо!
Олег
Більш досвідченого і мудрого офтальмолога, ніж Наталія Олександрівна я особисто не знаю. Двічі довелося звертатися - бездоганне лікування. Приємна жінка і лікар чудовий!
Василий
Сергей Александрович - прекрасный специалист. Не ожидал такого эффекта от лечения катаракты. СПАСИБО!!!
Валерий
Татьяна Васильевна замечательный, неравнодушный человек и очень квалифицированный офтальмолог. Сам пролечился у нее благополучно и другим рекомендую. Спасибо за помощь!
Георгій
Ольга Володимирівна, величезне спасибі Вам! За терпіння і професіоналізм, уважне ставлення, співпереживання, оперативність і правильне лікування. Пам'ятаю, ціную!
Татьяна Васильева консультировала меня по поводу возможных осложнений сахарного диабета со стороны глаз. Сейчас стараюсь придерживаться рекомендаций.
Лечила косоглазие с помощью операции. Сейчас прохожу реабилитацию.
Дмитрий
Александр Николаевич проводил обследование глаз, спасибо за качество диагностики!
Евгения
02 травня '16р.
Консультацией довольна. Спасибо!
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
9,1
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.