Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Євтушенко Андрій Сергійович

Офтальмолог
17 років досвіду
7,98
Консультація від 150 грн.
Лікар першої категорії Євтушенко Андрій Сергійович спеціалізується в області офтальмології. Проводить усі види консультації офтальмолога-окуліста з метою надання повної інформації стосовно відхилень в органах зору пацієнта. Завдяки новому високоякісному обладнанню, проводить швидку діагностику, своєчасно ставлячи правильний діагноз. Лікує як незначні відхилення зору, шляхом лазерної корекції, так і складні випадки, вдаючись до хірургічного втручання. Спеціалізується на лазерному лікуванні катаракти та глаукоми ока. Проводить хірургічне лікування косоокості. Має на меті швидку допомогу пацієнтам з ефективним відновленням зору та усуненням очних вад.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Зодчих, 7

Відгуки пацієнтів

Максим
05 февраля '17р.
Тільки почав лікуватись у Євтушенко, та вже бачу що лікар дуже уважно ставиться до моїх проблем, намагається пропонувати найбільш ефективні ліки та процедури. Впевнений, що під наглядом Андрія Сергійовича швидко вилікуюсь.
10
Евгений
23 сентября '16р.
Огромное спасибо Андрею Сергеевичу за внимательное, доброе отношение и благополучное излечение серьезного заболевания в амбулаторных условиях. Вы для меня лучший офтальмолог. Всего вам хорошего!
7
Александр
13 сентября '16р.
Проводил лечение глаукомы. Спасибо!
9
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • Освіта: у 2002 році закінчив Харківський державний медичний університет.

Участь в асоціаціях

  • Член Європейського та Американського товариства вітреоретінальних хірургів.