Сорока Ірина Петрівна

33 роки досвіду
лікар першої категорії
Консультація 240 грн.
Дитячий лікар
Доктор Сорока Ірина Петрівна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гастроентерології. Займається лікуванням органів, що пов'язані з процесом травлення і засвоєнням корисних мікроелементів. Лікує пацієнтів з хворобами підшлункової залози, кишечника і селезінки, лікує гастрит, холецистит, гельмінтози.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Пирогова, 45
Вінниця вул. Скалецького, 35/194

Відгуки пацієнтів

Аліна
03 января '17р.
Розлад шлунку і підвищена температура у моєї дворічної дочки змусили негайно звернутися до лікаря. Ірина Петрівна визначила, що у дочки кишкова інфекція. Сорока назначила лікування, дала рекомендації по харчуванню, а також профілактиці захворювання. Тепер ми здорові завдяки Ірині Петрівні.
02 января '17р.
Ми з чоловіком почали хвилюватися, коли в сина пропав апетит. Він почав мало їсти, хоча і не жалівся на болі в животі. Ми звернулися до Ірини Петрівни. Після діагностики вона призначила комплексне лікування. Сьогодні уже таких проблем у сина немає. Він знову із задоволенням їсть.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1985 р. - Вінницького медичного інституту ім.М.І. Пирогова, педіатричний факультет;
  • 1986 р. - інтернатура по педіатрії на базі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні;
  • 1993 р. - клінічна ординатура з педіатрії на базі Вінницького медичного інституту ім. Н.І. Пирогова у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні;
  • 1993 р.- спеціалізація з дитячої гастроентерології в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.