Белінська Олеся Георгіївна

Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог проводить консультації та лікування гастриту, виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки, панкреатиту та захворювань кишківника. За допомогою сучасного обладнання проводить фіброгастроскопію, фіброколоноскопію, внутріньошлункову рН-метрію, уреазний тест, аналіз крові на гастропанель. Також проводить операції з накладення шлунково-кишкового співустя (гастроентеростомію) та створення штучного входу у шлунок для харчування (гастростомію).
Вінниця вул. Тімірязєва, 34

Антон
Хочу подякувати лікаря-гастроентеролога Бєлінську, за добре ставлення до пацієнтів, за правильне лікування (сама зверталася і іншим раджу) . За доброту і увагу.
Владислав
05 травня '16р.
Диагностика на высшем уровне!
Алена
Спасибо, Олесе, за совестное отношение к своим пациентам, до нее выбегала в альтамедику к 2м врачам и профессору которые не могли помочь мне, зато выкачали денег кучищууу, миллион анализов ненужных делала, а Олеся мой спаситель, за 1 поход к ней я наконец то почувствовала себя живой) здоровья Вам