Амадея, медичний центр на Монастирській

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр психо-соціального розвитку "Амадея на Монастирській" спеціалізується в галузі психологічної допомоги дітям та дорослим. Фахівці центру мають профільну освіту, багаторічний досвід, пройшли навчання та стажування у закладах за кордоном і в Україні.

Послуги, які надає медичний центр:

• консультація спеціаліста (психолога, логопеда, психотерапевта);
  • сімейна та парна консультація;
  • психологічні тренінги;
  • дитяча академія, допомога у гармонійному розвитку дитини з 2-х років;
  • арт-терапія;
  • дитяча йога;
  • різні авторські програми та методи для укріплення психологічного здоров’я.

Переваги центру - висококваліфікований персонал, приємна сімейна атмосфера.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Амадея, медичний центр на Монастирській, вартість послуг:

• Консультація логопеда
  • Корекція мовних порушень у дітей
  • Діагностика (обстеження) усного мовлення
  • Логопедичні заняття для дітей
  • Логопедичний масаж обличчя та язика
  • Корекція мовлення при дизартрії

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ира Бильда
13 квітня '20р.
Прекрасный специалист помогает справлятьс депрессией. Больше чем он никто мне не рассказал о депрессии.
Андрій
Чудовий лікар. Відмінний психолог.
Андрей
Доктор действительно профессионал, потому что умеет достучаться, и всеми силами помогает и поддерживает своих пациентов. Без него не справился бы. Сейчас с гордостью могу заявить о своих результатах, что я больше не страдаю фобиями, работаю и живу полноценной жизнью.
Тарас
Сеанси психотерапії від Уляни Василівни, це просто вищий пілотаж, як то кажуть. Дуже коректний та талановитий спеціаліст. Знаю, що багатьом пацієнтам вона дуже допомогла. Я особисто після лікування продовжую в неї консультуватись і досі.
Елизавета
В самых сложных ситуациях Сергей Михайлович умеет быстро вернуть качество жизни и привести человека (меня) в нормальное состояние. Одним из достоинств его метода является быстрая эффективность, не нужно ходить на терапию три года для того, чтобы почувствовать результат и разрешить свои вопросы. Спасибо ему!
Иван
Юлия Викторовна талантливый и внимательный врач. Обращался к ней - не встречал более мудрого, терпеливого и приятного психолога. Рад был общению!
Вероніка
Справжній професіонал своєї справи! Дуже рада, що звернулася до Дмитра Вікторовича. Всім рекомендую цього прекрасного психолога.
Александра
Врач адекватный, качественно выполняет своб работу.
Владимир
Лечился от панических атак, рекомендации доктора ускорили процесс выздоровления.
Валерий
Помог мне справиться с неврозом. Рекомендую.
Олександр
Доброзичлива атмосфера в кабінеті Томчука та його уважне ставлення до пацієнта позитивно впливають на перебіг лікувального процесу. Та й взагалі він один з найкращих психотерапевтів, я впевнений в цьому.
Георгій
На жаль, немає можливості висловити подяку особисто. Величезне спасибі Віталію за професійно виконану роботу, його допомога була неоціненною. Класний психолог!
Владимир
Благодаря доктору дефекты речи стали менее заметными. Спасибо!
Антон
Досвід, талант та наполегливість ( у гарному розумінні) Ул’яни Василівни багатьом пацієнтам забезпечили швидке позбавлення проблем психологічного характеру. Романова знаходить підхід до кожного пацієнта. Чудовий лікар!
Спасибо Вам, наконец-то я могу забыть о депрессиях!
Даже не знаю как и благодарить. Вы спасли мои нервы!
Робота Надії сподобалася. Заняття будує грамотно, матеріал цікавий. Дитина займається з задоволенням. Проблема була зі звуками, деякі просто ковтав. Завдяки доктору проблема майже зникла.
Олексій
Інна Тадеушевна прекрасний психотерапевт! Розумна, чіпка, відповідально займається своєю справою. Вміє домогтися прогресу в лікуванні пацієнтів з різними психологічними відхиленнями.
Рекомендую врача. Лучше детского психолога нет.
Олег
Талановитий, впевнений в собі, уважний до пацієнта. Таким мені видався Сохацький Володимир. Відмінний психолог, рекомендую!
Роман
Кращого психолога для своєї дитини навряд чи знайдете. Ми у Олени Вікторівни вже майже півроку спостерігаємось та консультуємось. Чарівна жінка та чудовий лікар!
Лариса
Дважды обращалась за консультацией, доступно и информативно. Спасибо.
Платон
Дарина компетентний і талановитий психолог! Мав досвід спілкування з цим лікарем - тільки позитивні враження. Всім рекомендую!
Максим
На таку увагу і докладну консультацію я не розраховував. Неля Іванівна, браво! Не думав, що зустріну тут такого чудового психотерапевта. Дякую!
Иванна
Благодаря участию доктора муж быстро вылечился от фобий. Спасибо!
07 травня '16р.
Внимательный психолог, рекомендую!
02 травня '16р.
Доктор очень хороший, умеет найти подход к ребенку.
Любовь
30 листопада '-1р.
Я замужем, у меня есть ребенок. Обратилась к Гуменюку после рождения ребенка, так как на тот момент в моей семье были постоянные скандалы с мужем и свекровью. У меня была безвыходная ситуация. Гуменюк помог разобраться в себе, указал мне на мои ошибки, которые я не хотела замечать. Рекомендую всем
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Пн — Пт: 08:00-13:00
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
6,4
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.