Амадея, медичний центр на Магістратській

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр психологічного соціального розвитку "Амадея на Магістратській" займається наданням психологічної допомоги дітям, їх батькам, подружнім парам та індивідуально. Персонал закладу пройшов стажування в Україні та за кордоном, має фахову освіту.

Послуги, які надає центр:

• консультативний прийом психолога, психотерапевта, логопеда;
  • програми розвитку для дітей;
  • консультації сімей, подружніх пар;
  • психологічні рекомендації при вихованні дітей;
  • корегування дефектів речі.

Переваги приватного центру - доброзичлива атмосфера, професійна кваліфікація співробітників, авторські програми розвитку.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Амадея, медичний центр на Магістратській, вартість послуг:

• Консультація логопеда
  • Корекція мовних порушень у дітей
  • Діагностика (обстеження) усного мовлення
  • Логопедичні заняття для дітей
  • Логопедичний масаж обличчя та язика
  • Корекція мовлення при дизартрії
  • Корекція заїкання

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Марина Геннадиевна
Гуменюк провел комплексную диагностику, подобрал коррекционную программу, дал рекомендации нам, родителям, и педагогу. Гуменюк предупредил, что нас ждет долгая и кропотливая работа. Не скажу, что нам было легко. Но на протяжении всего времени с нами был высококвалифицированный специалист. Рекомендую, он нам помог!
Таня
Коррекцию нарушения речи моему сыну помогла исправить Надежда Николаевна. Она отлично справляется с обязанностями врача-логопеда. Регулярно посещаем ее занятия. Сын ходит на них с удовольствием.
Света
Случайно попала на прием к психологу Юлии Викторовне. Были небольшие проблемы с коллегами по работе. Думала, что это все несерьезно, а оказалось, что я ошиблась. Психолог Виговская перевернула мое представление о многом. Думаю, что мне помогла песочная терапия. Рекомендую.
После каждого разговора с Сергей Михайловичем мне становилось легче, как-будто камень с души. И всего за неделю он вытянул меня из депрессивного состояния, помог понять себя, открыл мир в новых ярких красках. Теперь я уверенная, самодостаточная женщина, у которой есть прекрасные дети и любимая работа.
Маша
Уперше прийшла на прийом до Виговської сама, іще коли була вагітна. А зараз ходимо до неї разом із чоловіком, іноді приводимо на сеанси й доню. Юлія Вікторівна дуже талановитий, уважний та кваліфікований лікар. Величезна дяка їй за терпіння та важку працю!
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,3
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.