Суханова Наталія Вікторівна

Педіатр
лікар вищої категорії
Лікар Суханова Наталія Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямком педіатрія. Проводить оцінку нервово-психічного стану та фізичного розвитку малюка. Володіє всіма сучасними методиками та методами лікування. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, інфекційні захворювання, дизентерію, кір, коклюш, вітрянку, скарлатину та різні харчову отруєння.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Магістратська, 44А

Алла
18 квітня '18р.
Найкращий педіатр у м.Вінниця.
Завдяки пильності Наталії Вікторівни, ми вчасно дізналися про проблеми розвитку у нашого малюка. Оскільки це наша перша дитина, то самі ми б ніколи не розпізнали б у симптомах тривожний дзвоник. Дуже дякую лікарці, за професіоналізм та увагу.
Наталя Вікторівна дуже кваліфікована лікарка. Мені подобається її професійний підхід до лікування, та до дітей в цілому. Дивлячись, як вона працює, зразу стає зрозуміло, що мій найцінніший скарб, в добрих руках.

• 2000 р. - Вінницькоий Державний медичний університет ім. Н. І. Пирогова;
  • 2001 р.- інтернатура за фахом "Педіатрія" на базі МДП№1 м. Вінниці.