Пульс, медичний центр в Виннице

5.6
Вінниця, (Замостянський район), вул. Тімірязєва, 34
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр “Пульс” працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам. Пацієнтів приймають професор, доктор медичних наук, кандидати, доценти, лікарі віщої категорії кваліфікації.

Послуги, які надає поліклініка:

• консультація лікаря;
  • лікування органів дихання, хвороб серця, системи шлунково-кишкового тракту;
  • електрокардіограма;
  • комп’ютерна спірометрія;
  • нічна електроенцефалограма;
  • виявлення розладу дихання під час сну;
  • УЗД внутрішніх органів;
  • дуплексне сканування судин;
  • фіброгастроскопія;
  • тест на хелікобактер.

Переваги клініки - широкий вибір діагностичних методів, високопрофесійна команда, доброзичливий персонал, сучасне обладнання, світові стандарти якості.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Пульс, медичний центр в Виннице, вартість послуг:

• Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок
  • Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій)
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія)
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД сечового міхура
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ
  • Добове моніторування артеріального тиску
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія)
  • Нічна електроенцефалографія
  • Гастроскопія
  • Колоноскопія
  • Лікування алергічної бронхіальної астми і загострень
  • Консультація алерголога
  • Алергопроби (алергічні діагностичні проби)
  • Лікування всіх видів алергії
  • Лікування алергічного дерматиту і профілактика
  • Лікування алергічного риніту (нежитю)
  • Лікування алергічного висипу (висипань)
  • Лікування алергії алергічного кашлю і профілактика
  • Лікування алергічного кон'юнктивіту і профілактика
  • Визначення цукру в крові
  • Лікування простатиту у чоловіків
  • Лікування аденома простати у чоловіків
  • Лікування передчасного сім'явиверження (еякуляції)
  • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
  • Перебування в денному стаціонарі
  • Консультація терапевта
  • Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції
  • Лікування гастриту і його наслідків
  • PHметрія (моніторинг pH)
  • Лікування і профілактика холециститу
  • Лікування і профілактика цирозу печінки
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби
  • Лікування і профілактика жирової хвороби печінки
  • Консультація гінеколога
  • Профілактика ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом)
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок) з піхви
  • Лікування вагініту (кольпіту) у жінок
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • Лікування аднекситу (запалення придатків)
  • Лікування трихомоніазу у жінок
  • Лікування гарднерельозу (бактеріального вагінозу)
  • Ще...
  • Лікування циститу (запалення сечового міхура)
  • Консультація уролога
  • Лікування сечокам'яної хвороби (СКХ)
  • Лікування уретриту (запалення уретри)
  • Консультація дерматолога
  • Лікування акне (вугрової висипки)
  • Лікування екземи (запальних захворювань шкіри)
  • Лікування грибкових уражень шкіри (грибкових захворювань)
  • Лікування грибкового ураження нігтів (нігтьового грибка)
  • Лікування псоріазу (дерматозу)
  • Лікування ожиріння (надмірної ваги)
  • Корекція ваги (маси тіла)
  • Консультація кардіолога
  • Консультація логопеда
  • Логопедичні заняття для дітей
  • Логопедичний масаж обличчя та язика
  • Корекція мовних порушень у дітей
  • Діагностика (обстеження) усного мовлення
  • Консультація мануального терапевта
  • Консультація мануального терапевта
  • Дитячий масаж
  • Лікування вегетосудинної дистонії (ВСД)
  • Консультація невролога
  • Лікування пієлонефриту
  • Лікування остеопорозу та його ускладнень
  • Ефективна діагностика остеохондрозу
  • Ефективна діагностика і лікування сколіозу
  • Консультація остеопата
  • Лікування хропіння (порушення сну)
  • Консультація отоларінголога
  • Промивання носу для профілактики і лікування
  • Промивання лакун піднебінних мигдалин двома методами
  • Промивання пазух носу для профілактики і лікування
  • Видалення сірчаних пробок у вухах
  • Видалення (діставання) чужорідного тіла з вуха
  • Вибілювання зубів
  • Коронка на зуб
  • Незнімне протезування зубів
  • Ще...
  • Ефективне лікування артрозів плечового та колінного суглобів
  • Рання діагностика остеопорозу
  • Консультація хірурга
  • Перев'язка
  • Перев'язка трофічних виразок
  • Перев'язка перфорантних вен
  • Видалення судинних зірочок на ногах
  • Консультація ендокрінолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лілія
Чудовий лікар. Завжди допомагала у складних захворюваннях. Людяна, компетентна, Лікар з великої літери.
Лісниченко Лілія Петрівна
Лікарі Якименко А. В. та Белінська О. Г. знають свою справу на відмінно, чуйні та привітні. Адміністратори ввічливі, людяні, завжди ввійдуть в положення, запропонують, порадять. Вже більше 10 років я і моя сім'я користуємося послугами даного медичного центру. Рекомендую.
Доброго дня, сьогодні була у лікаря гастролога, дуже добра і чуйна людина,всі ввічливі і привітні,дай Боже всім здоров'я хто працює в медичному центрі.
Решетник Надія
Никогда не занималась чтением отзывов о чем-либо,всегда стремилась иметь свое личное мнение.Совершено случайно прочитала серию диких и лживых отзывов с одинаковыми ошибками.Поражена до слез.. До каких пор мы будем разрушать страну,людей и все лучшее,что есть у нас? Я и все мои родственники центр Пульс знают давно !Люди подобраны с высоким профессионализмом! Особое спасибо директору центра Мостовому Ю.М,администраторам,которые есть душой Пульса,Рекомендую центр всем.Будьте здоровы!
Оля
Белінська Олеся Георгівна -лікар гастроентеролог- ЛІКАР ВІД БОГА !!! Моя сімя знаєм більше 10 років! Все якісно, швидко!
23 квітня '18р.
Все вчасно, ніхто не хамив,робила УЗІ під час вагітності. Нарікань немає-все вчасно та якісно та швидко
Тетяна
03 квітня '18р.
найкраща. професіонал своєї справи. 100% точне заключення.
Все сподобалось
Юрий
Очень приятная женщина,прекрасный доктор. Дай Боже чтобы в Украине все доктора были такими как Анна Вячеславовна.
Комар Наталія Володимирівна
Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!
Христина
19 травня '17р.
Була записана на УЗД по вагітності. В клініці була перший і мабуть останній раз. Запис на прийом відбувається з інтервалом в 10 хвилин. Відповідно черга затримується і ми зайшли на хвилин 20 пізніше назначеного часу. В черзі виникли непорозуміння - ще одна людина була записана на нашу годину. Коли звернулись до адміністратора з проханням з'ясувати це питання - то вона відповіла, що мені не можна нервувати і що ніхто мене за руку до лікаря водити не буде. Якби вона займалась своїми прямими обов'язками -такого каламбуру б не було. Прийом дійсно тривав до 15 хвилин (хоча попередні всі рази обстеження проводилось до 30 хвилин). Довше не означає краще, але чи можна за цей час уважно все перевірити? Не знаю, бо не компетентна в цьому питанні. Особисто в мене склалось відчуття конвеєра... Розчарована обслуговуванням і нікому не порекомендую цю клініку.
Наталія
Професіонал з великої літери. Проблему затяжного кашлю, причини якого і - головне - рекомендацій щодо лікування не могли тривалий час з'ясувати Юрій Михайлович вирішив досить швидко і точно.Розпочала лікування, є прогрес
Таня
На прием к Ольге Петровне привела сына. Его недавно напугала собака и он стал заикаться. После того, как с ним поработал психолог отметились улучшения. Теперь речь сына полностью восстановилась. Пришло в норму и психологическое состояние. Для меня это очень важно. Благодарю доктора от души.
Сергей
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
Григорий
Был на консультации. Все отлично. Считаю, что специалист компетентен. Очень вежливая, внимательная. На все вопросы отвечала, дала рекомендации. Ответственно и внимательно подходит к назначению лечения. Мое лечение сейчас на начальной стадии, но уже первые маленькие положительные изменения видны
Ірина
Юрій Михайлович в міру строгий, досвідчений, уважний доктор. Не перший раз до нього зверталася - завжди доброзичливий і лікуюся весь час у нього успішно.
Михаил
Отличный пульмонолог, знает свое дело.
Юрий
Качественно, доступно, диагностика на высшем уровне.
Константин
Андрій Анатолійович - досвідчений і талановитий лікар. Велике спасибі за уважне ставлення і професійне лікування! Рекомендую - будете задоволені лікуванням у цього фахівця.
Я уже не надеялся избавиться от фобии. Спасибо!
Кирило
Ольга Петрівна допомогла впоратися з депресивним станом. У неї індивідуальний підхід до кожного пацієнта, вміє налагодити спілкування і викликає довіру, як досвідчений психіатр. Раджу.
Антон
Хочу подякувати лікаря-гастроентеролога Бєлінську, за добре ставлення до пацієнтів, за правильне лікування (сама зверталася і іншим раджу) . За доброту і увагу.
Леонид
Наконец-то, обнаружили заболевание. Спасибо!
Максим
Не дарма до Якименко багато направляють в складних випадках. Вона досвідчений лікар, наймудріша жінка. Мені здорово допомогла, вилікувала без ускладнень.
Алла
Якщо потрапите на УЗД до Зої Іванівни, можете не сумніватись – заключення по діагностиці отримаєте точне і досконале. Я не перший раз у неї, завжди задовільна роботою Біліченко.
Віктор Сергійович
Бугайчук уважний, чуйний, знаючий свою роботу лікар. Побільше таких лікарів і ми всі були б здорові. Величезне Вам спасибі, мила Ольга Володимирівна, за Вашу допомогу.
Алина
Врач быстро провел диагностику, назначил диету, дал рекомендаций. Хороший доктор.
10 травня '16р.
Спасибо за назначенный курс лечения.
Владислав
05 травня '16р.
Диагностика на высшем уровне!
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
9,1
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.