Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Вінниці

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільний медичний центр «Оксфор-Медікал» входить до складу всеукраїнської мережі сучасних медичних закладів, спеціалізується на малоінвазивних методах діагностики та лікування за 11 напрямками. Лікарі закладу мають високу кваліфікацію, пройшли навчання в Україні та за кордоном. Регулярне навчання дозволяє лікарям використовувати на практиці ефективні методи лікування. Профільний центр відкриває двері для пацієнтів будь-якого віку. До кожного хворого буде підібрана оптимальна схема лікування. Комфортна атмосфера та чуткий персонал гарантують тільки приємні емоції.

Послуги, які надають пацієнтам:

• консультація фахівця та первинна апаратна діагностика;
  • ведення вагітності;
  • лікування геморою;
  • лікування хвороб, які передаються статевим шляхом;
  • мезотерапія;
  • ін’єкційна терапія;
  • ультразвукова діагностика;
  • денний стаціонар;
  • естетична медицина;
  • сімейна медицина.

Переваги клініки — сучасне технічне обладнання, пацієнтам гарантована анонімність, можливість продовжити лікування у будь-якої філії, індивідуальний підхід, європейська якість обслуговування.

Для запису на індивідуальну консультацію звертайтесь по вказаним номерам телефонів.

Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Вінниці, вартість послуг:

• УЗД молочних залоз 350
  • УЗД молочних залоз та щитовидної залози 450
  • Узд слинних залоз 200
  • УЗД нирок та судин нирок 350
  • УЗД нирок, сечового міхура і передміхурової залози із визначенням залишкової сечі 400
  • УЗД нирок, сечового міхура і передміхурової залози 350
  • УЗД одного суглобу 300
  • УЗД двох суглобів 500
  • УЗД органів калитки (яєчка, придатки яєчок) 300
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально 450
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально 450
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально (повторно протягом 1 місяця) 250
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) трансабдомінально) 300
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза) 400
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза та нирок) 450
  • УЗД передміхурової залози (трансабдомінально) 330
  • УЗД щитоподібної залози 250
  • УЗД одного органу (додатково або контроль) 200
  • УЗД плевральної порожнини 150
  • УЗД легень 400
  • УЗД поверхнево розташованих структур (шкіра, підшкірна клітковина, лімфавузли, м'язи, зв'язки) одна зона 250
  • УЗД цервікометрія 300
  • Консультація ендокринолога 450

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тузюк Юрій Олександрович
Зручно та швидко вирішили мої потреби
Чернишова Аліна Віталіївна
Супер
Сушій Максим Сергійович
Задоволені.
Черватюк Катерина Павловна
Була на УЗД молочних залоз і щитовидки. Дуже приємна і компетентна лікар, уважна та доброзичлива. Дякую ))
Поштар Софія Володимирівна
Дуже гарний лікар, має багатий досвід роботи, дуже добра.
Вячеслав
Робив УЗД серця . Дуже гарне відношення до людей. Професійний і лояльний підхід. РЕКОМЕНДУЮ КОЖНОМУ ХТО ХОЧЕ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ.
Була на прийомі в лора та гастроентеролога та робила УЗД . Дуже сподобалося ставлення лікарів і персоналу.
Тетяна
Професійний масаж, дуже задоволена
Дуже зручно, стерильно , хороший персонал!
Анастасія
Нещодавно робила у вас операцію, все дуже сподобалось, хірург майстер своєї справи,медсестри хірургічного відділення гарно виконують свою роботу, ввічливі, рекомендую цю клініку все на вищому рівні.
Власенко Людмила Борисівна
Доброго дня, сьогодні була на обстеженні у цій клініці. Дуже задоволена. Персонал приємний. Я дуже довго не могла наміритись піти на огляд до лікара, проктолога. Але, щоб знала раніше, що у цій клініці працює така приємна, людяна, лікар ПРОКТОЛОГ Матвєєва І. Б то давно приїхала б. Усім хто має таку промлему, як я рекомендую звертатися до неї. У нас час дуже рідко зустрічаються такі люди. Вона усе доступно, грамотно пояснює. Рекомендує правельне лікування. Дякую, було дуже приємно спілкуватися з цим лікарем.
Вікторія
Хочу висловити велику подяку лікарю Садику Івану Миколайовичу за його високий професіоналізм. Завдяки йому змогла вирішити свою делікатну проблему. Після лазерного лікування наче на світ народилась. У скількох лікарів була але саме Садик І.М. допоміг. Дуже чуйний та розумний лікар. Якщо лікування то тільки у нього! Рекомендую!!!
Віталій
Хочу подякувати Машкіну В.С. за професійний підхід та чудове відношення до пацієнтів.Дуже уважний спеціаліст - фахівець своєї справи,величезне дякую!
Алла
Висловлюю щиру вдячність хірургу, лікарю-проктологу Садику Івану Миколайовичу, який своїм професіоналізмом, зусиллями, стараннями, добротою серця і великою майстерністю рятує життя. Відмінний фахівець своєї справи, лікар, який дарує людям надію і всіма силами намагається її виправдати.
Дуже задоволена вашою клінікою, сервіс на вищому рівні, гарне ставлення до своїх клієнтів. Дякую велике Захаровій Валентині Володимирівні яка мені допомогла в лікуванні, лікар своєї справи.
Вдячна безмежно лікарю-проктологу -Морозову Сергію Володимировичу. Попри перестороги, лікування професійне й бездоганне. Раджу не зволікати з лікуванням захворювання і звертатися саме до таких професіоналів
Ася
Хочу поблагодарить Машкина В. С. за профессиональный подход к своему делу, очень внимательный специалист, который полностью отдаётся работе, спасибо
Наталя
Доброго дня.Гарне відношення персоналу клініки,задоволена лікарями як спеціалістами - найвищий рівень. Робили операцію під місцевим наркозом, вирізали гігрому, все пройшло дуже добре. Хірург Машкін Володимир Сергійович фахівець своєї справи. Лікар приємний, уважний, порядний, професіонал своєї справи, тримає контакт з пацієнтом. Володіє високим рівнем медичної етики. Рекомендую. І дуже велике дякую!
Олексій
Лікуюсь в Наталії Миколаївни не перший рік. Дуже гарний і досвідчений спеціаліст. Завжди гарно ставиться до пацієнта і призначає лікування яке дійсно допомагає.
Сергій С.
12 квітня '20р.
РЕКОМЕНДУЮ. Проходив курс лікування від хронічного простатиту. Лікувався до цього у 4 вінницьких лікарів, 2 з них (Костюченко, Оперчук) були повні неадеквати, до них я попав якраз на початковій стадії хвороби і через не правильний діагноз мені вчасно не було надане лікування, що і було однією з причин переходу хвороби в хронічну форму. Лікування у 2 інших лікарів, один з них приймає в Пироговці та Дідух Сергій Григорович, надали досить хороше лікування, але вже через мою неадекватність, я знову зіштовхнувся з хворобою. Тільки цього разу вже у досить серйозній формі. Хвороба вже буквально не давала нормально жити і з фізичної точки зору і з психологічної. Був позитивний досвід лікування у Дідуха, але вже просто стидно було до нього знову йти. Почав шукати інших лікарів у Вінниці, вже шукав саме не лікарні, а лікарів та відгуки. Відгуків особливо не було, до того ж ні для кого не секрет як ті відгуки пишуться. Знайшов Малюхіна Віталія Ксенофонтовича, мені сподобався досвід роботи і кількість профільної освіти не в одному навчальному закладі. Прийшов на консультацію. Відразу сподобався підхід, було схоже що лікар розбирається в тому що він робить. До тебе нормально відносяться та з тобою нормально спілкуються. Лікар не ставив діагнозу до отримання результатів аналізів. Після постановки діагнозу "хронічний простати", лікар не обіцяв швидких результатів. Також ми відразу домовились про виконная 7 правил, без яких лікування не має сенсу. Були і бактерії і показник лейкоцитів більше 100. За перших пів року знищили бактерії та показник лейкоцитів впав до 50. Але я нарушив правила і по факту прийшлось починати з початку. Через рік і 2 місяці лікування, лейкоцити менше 5 і я себе прекрасно почуваю. Дуже раджу цього лікаря. Раджу не затягувати і вчасно звертатись до лікаря. Та дотримуватись всіх рекомендації тоді і результат лікування буде.
Андрій
Лікувався декілька разів і загалом задоволений. Але мене дуже лякає "занадто" молодий колектив. Лякає, коли тебе оглядає 19 річний спеціаліст! Не за таким сервісом ідуть в приватну клініку! Люди хочуть бачити професіоналів ,а не студентів. Друге питання це : чому людина має розповідати про свої проблеми в коридорі.Ресепшн для людей ,які прийшли не по запису,повинен бути в кабінеті.
Приємна, толерантна, чудовий фахівець. Було видалення папілом. Результатом задоволена. Дякую.
Після невдалого лікування в державній лікарні звернулась у Oxford Medical . Лікувалась у Морозова Сергія Володимировича. Лікар приємний, уважний, професіонал своєї справи, доводить лікування до кінця, тримає контакт з пацієнтом. Володіє високим рівнем медичної етики. Рекомендую.
Роман Корольов
Кажуть, лікарі діляться на три категорії: лікар від бога, лікар - ну, з Богом, і лікар - не дай Бог! Галина Валеріївна дуже кваліфікований, відповідальний, чуйний, турботливий, душевний лікар! Побільше б таких лікарів в нашій країні!)
Станислав
Жена записала меня к Наталье Николаевне с очень специфической проблемой. Несколько недель у меня наблюдались проблемы с кишечником. Думал отравился, но после консультации и дополнительных исследований доктор поставила диагноз колит. Лечение было назначено комплексное, проблема была устранена. Остался доволен работой специалиста.
Гаврильчик Людмила
Сьогодні, 12.12.2018року, попала на прийом , до лікаря гінеколога Дощин Ірини Анатоліївни. Хочу висловити подяку, цій дуже приємній і добрій людині, за осмтр. Ця ЛЮДИНА дуже гарний спеціаліст, дуже розумна, все подивилась, все понятно об'ясни, короче все було на висоті. Всім рекомендую цю людину. Ірина Анатоліївна , ще раз Вам дуже велике Дякую!!! Такіх лікарі , як ВИ , та побільше.Дякую, дякую, дякую!!!
Дуже хороший лікар
Приятный персонал и профессиональное отношение к пациентам.
Антон
Сначала ходил по поликлиникам около двух месяцев где мне ставили диагноз геморрой выписывали свечи и отправляли домой. Но лечение никак не помогало, в итоге решил пойти в клинику, где мне в первый же день провели обследование и поставили мой реальный диагноз НЯК, спасибо Сергею Владимировичу за профессионализм и опыт. Больше в бесплатные поликлиники ни ногой, только к настоящим профессионалам.
Ксюша
Мне очень понравилось. Врач грамотный. Она подробно расспросила, всё очень доходчиво и внятно объяснила нашу ситуацию. Если возникнут вопросы, буду обращаться к ней и рекомендовать знакомым Валентину Владимировну.
Игорь
Потрапив до Сергія Володимировича с дуже неприємними симпномами. Спочатку соромився йти до лікаря с такою проблемую, але все ж таки прийшлось. І дуже радий що потрапив саме до цього лікаря. Всі дослідження проведені максимально професійно, а лікування вже черз невеликий проміжок часу дало свої результати. Велике Вам дякую.
Лілія
Лікар Мінзюк Галина Валеріївна – дуже професійний дерматовенеролог. Однгого разу вона мені дуже сильно допомогла. Після мого невдалого походу до одного з салонів крассоти сумнівної якості, я отримала не лише погано зроблений манікюр , а ще й вдодачю зараження нігтів грибком.Галина Володимирівна мені дуже допомогла- назначила обстеження і лікування яке було досить ефертивним.
Алла
Хороший лікар, не зважаючи на молоді роки професійно оглянула та описала мій випадок. висновок доступний що сподобалось моєму лікуючому лікареві.
Олексій
Дуже вдячна цьому лікарю за її терпігня і наснагу в боротьбі з моїм невиліковним захворюванням псоріаз . Галина Володимирівна ніколи не опускала руки і продовжувала наполягати на моєму лікуванню, і напевно якби не вона я б вже з ніг до голови покрився б лусочками.Ми добилися затримки розвитку захворювання і зменшення симптомів-а це величезний крок.
Доктор Захарова Валентина Владимировна мне очень понравилась. Я ещё к ней на повторный прием приду. Приятно было общаться с человеком. Врач прекрасный, специалист отличный. Понравилось внимание, разъясняет всё четко и понятно. Спасибо
Леся
Вирішила звернутись до Наталі Володимирівни, оскільки з'явились неприємні симптоми. Після обстеження був поставлений діагноз ектопія шийки матки. Лікування провели дуже оперативно і якісно. Дуже вдячна за такий підхід до пацієнтів!
Лиля
Наталия Владимировна была моим врачом во время беременности. Осмотры проводила всегда очень внимательно, выслушивала все мои беспокойства. Очень благодарна ей за советы и хорошее отношение. С таким врачом можно не волноваться за свое здоровье.
Олена
Звернулась до дерматолога.Гарне відношення, приємний персонал,ефективне лікування.Залишилась задоволена.
Ірина
Залишилась задоволена,вічливий персонал.Скористалась послугами УЗД. Лікар Рафалюк О.В. високо кваліфікований спеціаліст.Рекомендую.
25 травня '18р.
Дуже сподобалось - швидко,кваліфіковано,без лишньої води.Лікувалася в хірурга,Грабчака Олега. Лікування єфективне,відношення гарне.Не міняйтеся,все дуже добре
Ганна
25 травня '18р.
Всім задоволена,приємний персонал,високо кваліфіковані спеціалісти. Робили колоноскопію під наркозом- як в сказці.супер.Процвітання Вам.
Віталій
25 травня '18р.
Гарне відношення персоналу клініки,задоволений лікарями,як спеціалістами - найвищий рівень. Робили операцію під наркозом,все супер.Продовжуйте свою справу.
24 травня '18р.
Была вчера на приеме у гинеколога и осталась довольна. Одним словом проффесионалы!
Алена
24 травня '18р.
Постоянно посещаю клинику Оксфорд Медикал Винница и очень довольна! Всем рекомендую
Задоволена роботою Загороднюк Оксани. Чітко , ефективно і професійно. А ще по людяному. На жаль , вона вже не працює тут. Дуже шкода.
Юрий
Ирина Алексеевна прекрасный специалист! Именно она помогла мне справиться с проблемой, которую другие специалисты не могли решить на протяжении 10 лет. Рекомендую как профессионала и приятного человека!
Гапонова
Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.
Максим
Пришел на прием к отоларингологу Медяному А.В. проверить слух. Врач использовал устройство камертон. Было в этом что-то загадочное и интересное. Александр Владимирович внимательный врач, сразу определил снижение слуха и назначил лечение. Такого врача не стыдно рекомендовать другим.
Сергій Петрович
Вважаю, що Ірині Олексіївні цілком можна довіряти. Баженова – лікар з досвідом, виважена та привітна людина. Мені легко допомогла вилікуватись, без зайвих чи дорогих ліків. Дякую!
Оля
Я Оксані Сергіївні повністю довіряю, вона чудова жінка і проблемам пацієнтів співпереживає завжди. Мені вже двічі допомогла у лікуванні, діагноз безпомилково поставила.
Лариса
Як носила третю дитини, звернулась до доктора для проходження УЗД. Дуже задоволена відношенням до себе. Лікарка все ретельно оглядая, нічого не пропускає. Зразу запитала, знаємо ми що буде дівчинка. Чоловік дуже зрадів. Піду до неї ще раз обов’яково.
Алина
Баженова вообще не нуждается в отзывах. Лучшим подтверждением ее профессионализма служит большое количество пациентов, обращающихся к ней за помощью. Если попадете к ней на прием – вам повезло!
Тетяна
Звертаюся до Мазур при найменших проблемах шкіри, тіла. Вікторія обізнана стосовно кращих сучасних методів лікування і профілактики в косметології. Мені завжди допомагає, спасибі!
Дмитрий
К Александру Владимировичу случайно, без всяких рекомендаций на прием попал. Сейчас считаю, что повезло, ведь он отличный ЛОР-врач, в дальнейшем если придется обязательно буду обращаться к нему.
Татьяна Михайловна знает свою работу в совершенстве. Благодаря ее своевременной постановке диагноза и грамотно спланированного лечебного курса мне удалось избежать серьезных осложнений заболевания.
Не первый месяц обращаюсь к Гайдук и каждый раз восхищаюсь ее умением помочь пациенту сделать правильный выбор, избавить его от «плена» рекламных ловушек и т.д. Обращайтесь – она отличный косметолог.
Ірина
Ірина Олексіївна чудовий дерматовенеролог і приємна жінка. Швидко вилікувала, пояснила як уникнути подібних проблем в подальшому, я задоволена.
Олександра
Була на діагностиці у Загороднюк один раз. Хороший спеціаліст, швидко і чітко дослідила мене, її компетентний висновок знадобився для точної постановки діагнозу.
Дмитро
Малюхін досвідчений і уважний уролог. Відповідає на всі виникаючі питання, не поспішає з діагнозами. Лікування призначає ефективне, швидко дає результати. Звертався, сподобалося!
Чудово, коли в людині поєднуються професіоналізм, доброзичливість, порядність. Тим більше, якщо ця людина лікар. Я зараз про Тетяну Михайлівну, вона прекрасний терапевт!
Приходилось обращаться к Загороднюк во вторую беременность. Грамотная, внимательная, чуткая, отзывчивая. Только хорошие впечатления о работе и общении с Оксаной. Спасибо!
Роман
Понятно, что геморрой довольно деликатная и неприятная болячка и я тоже так думал, пока не записался на прием к Гуменюку. Поверьте мне, это доктор умеет отлично решать подобные проблемы новыми, практически безболезненными методами.
Сергей
К проктологу обращаюсь не первый раз. Наконец-то нашел не бизнесмена, а именно врача. Вячеслав Васильевич – порядочный человек, внимательно относится к каждому пациенту, лишнего не назначает.
Николай
Все мужские проблемы Малюхин решает профессионально и по-мужски – просто, грамотно и эффективно. Мне помог уже дважды, хороший уролог.
Георгий
Огромное спасибо Дячуку за высокий профессионализм, компетентность и доброжелательное отношение ко мне. Желаю ему крепкого здоровья и много благодарных пациентов.
Наталя
Дуже вдячна Олександру за доброзичливість і професіоналізм. Може швидко, точно і дохідливо пояснити пацієнту ситуацію. Після спілкування з доктором залишилися тільки найпозитивніші враження. Дякую!
25 травня '16р.
Дячук - лікар на своєму місці. Уважний і обізнаний фахівець, лікування провів грамотно, сподобалося, що завжди доступний для консультацій.
05 травня '16р.
Отличные отзывы о работе Мазур – это одна из причин моего обращения к ней за профессиональной помощью. Рада, что не разочаровалась, ее косметологические процедуры чудесны.
Анжела
02 травня '16р.
Зверталася особисто, тому знаю Діану Володимирівну, як відмінного косметолога. Можна тільки позаздрити її пацієнтам, результати її сеансів завжди вражають.

Лікарі клініки Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Вінниці

• Ревматолог
  • Уролог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
9,1
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.