МЦ Оксфорд Медікал Вінниця

Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Багатопрофільний медичний центр “Оксфор-Медікал” входить до складу всеукраїнської мережі сучасних медичних закладів, спеціалізується на малоінвазивних методах діагностики та лікування за 11 напрямками. Лікарі закладу мають високу кваліфікацію, пройшли навчання в Україні та за кордоном.

Послуги, які надають пацієнтам:

• консультація фахівця та первинна апаратна діагностика;
  • ведення вагітності;
  • терапія геморою;
  • лікування хвороб, які передаються статевим шляхом;
  • мезотерапія;
  • ін’єкційна терапія;
  • ультразвукова діагностика;
  • денний стаціонар;
  • естетична медицина;
  • сімейна медицина.

Переваги клініки - цілодобовий інформативно-консультаційний центр, сучасне технічне обладнання, пацієнтам гарантована анонімність, можливість продовжити лікування у будь-якої філії або у клініках Ізраїля, індивідуальний підхід, європейська якість обслуговування.

Знаходиться центр за адресою вул. Соборна, 46-А.

• Ціни на послуги

• Видалення геморою
  • Висічення анальної тріщини
  • Лігування геморою латексними кільцями
  • Консультація терапевта 150
  • Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції
  • Консультація уролога 150
  • Лікування уретриту
  • Лікування пієлонефриту
  • Інгаляційна терапія 75

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Гапонова
Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.
Максим
Пришел на прием к отоларингологу Медяному А.В. проверить слух. Врач использовал устройство камертон. Было в этом что-то загадочное и интересное. Александр Владимирович внимательный врач, сразу определил снижение слуха и назначил лечение. Такого врача не стыдно рекомендовать другим.
Сергій Петрович
Вважаю, що Ірині Олексіївні цілком можна довіряти. Баженова – лікар з досвідом, виважена та привітна людина. Мені легко допомогла вилікуватись, без зайвих чи дорогих ліків. Дякую!
Оля
Я Оксані Сергіївні повністю довіряю, вона чудова жінка і проблемам пацієнтів співпереживає завжди. Мені вже двічі допомогла у лікуванні, діагноз безпомилково поставила.
Лариса
Як носила третю дитини, звернулась до доктора для проходження УЗД. Дуже задоволена відношенням до себе. Лікарка все ретельно оглядая, нічого не пропускає. Зразу запитала, знаємо ми що буде дівчинка. Чоловік дуже зрадів. Піду до неї ще раз обов’яково.
Алина
Баженова вообще не нуждается в отзывах. Лучшим подтверждением ее профессионализма служит большое количество пациентов, обращающихся к ней за помощью. Если попадете к ней на прием – вам повезло!
Тетяна
Звертаюся до Мазур при найменших проблемах шкіри, тіла. Вікторія обізнана стосовно кращих сучасних методів лікування і профілактики в косметології. Мені завжди допомагає, спасибі!
Дмитрий
К Александру Владимировичу случайно, без всяких рекомендаций на прием попал. Сейчас считаю, что повезло, ведь он отличный ЛОР-врач, в дальнейшем если придется обязательно буду обращаться к нему.
Мария
Татьяна Михайловна знает свою работу в совершенстве. Благодаря ее своевременной постановке диагноза и грамотно спланированного лечебного курса мне удалось избежать серьезных осложнений заболевания.
Не первый месяц обращаюсь к Гайдук и каждый раз восхищаюсь ее умением помочь пациенту сделать правильный выбор, избавить его от «плена» рекламных ловушек и т.д. Обращайтесь – она отличный косметолог.
Ірина
Ірина Олексіївна чудовий дерматовенеролог і приємна жінка. Швидко вилікувала, пояснила як уникнути подібних проблем в подальшому, я задоволена.
Олександра
Була на діагностиці у Загороднюк один раз. Хороший спеціаліст, швидко і чітко дослідила мене, її компетентний висновок знадобився для точної постановки діагнозу.
Дмитро
Малюхін досвідчений і уважний уролог. Відповідає на всі виникаючі питання, не поспішає з діагнозами. Лікування призначає ефективне, швидко дає результати. Звертався, сподобалося!
Чудово, коли в людині поєднуються професіоналізм, доброзичливість, порядність. Тим більше, якщо ця людина лікар. Я зараз про Тетяну Михайлівну, вона прекрасний терапевт!
Приходилось обращаться к Загороднюк во вторую беременность. Грамотная, внимательная, чуткая, отзывчивая. Только хорошие впечатления о работе и общении с Оксаной. Спасибо!
Роман
Понятно, что геморрой довольно деликатная и неприятная болячка и я тоже так думал, пока не записался на прием к Гуменюку. Поверьте мне, это доктор умеет отлично решать подобные проблемы новыми, практически безболезненными методами.
Сергей
К проктологу обращаюсь не первый раз. Наконец-то нашел не бизнесмена, а именно врача. Вячеслав Васильевич – порядочный человек, внимательно относится к каждому пациенту, лишнего не назначает.
Николай
Все мужские проблемы Малюхин решает профессионально и по-мужски – просто, грамотно и эффективно. Мне помог уже дважды, хороший уролог.
Георгий
Огромное спасибо Дячуку за высокий профессионализм, компетентность и доброжелательное отношение ко мне. Желаю ему крепкого здоровья и много благодарных пациентов.
Наталя
Дуже вдячна Олександру за доброзичливість і професіоналізм. Може швидко, точно і дохідливо пояснити пацієнту ситуацію. Після спілкування з доктором залишилися тільки найпозитивніші враження. Дякую!
Олена
25 мая '16г.
Дячук - лікар на своєму місці. Уважний і обізнаний фахівець, лікування провів грамотно, сподобалося, що завжди доступний для консультацій.
Алла
05 мая '16г.
Отличные отзывы о работе Мазур – это одна из причин моего обращения к ней за профессиональной помощью. Рада, что не разочаровалась, ее косметологические процедуры чудесны.
Анжела
Зверталася особисто, тому знаю Діану Володимирівну, як відмінного косметолога. Можна тільки позаздрити її пацієнтам, результати її сеансів завжди вражають.
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 36
Стоматологічна клініка “Дент Лайф” працює з 2006 року, займається діагностикой та лікуванням захворювань зубів та ясен, приділяє особисту увагу ендодонтичній терапії із використанням мікроскопу.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Приватна клініка відновної медицини “Фармоза” спеціалізується в галузі косметології, трихології та дерматології.
Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр “Статус” пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Вінниця вул. Магістратська, 20
Стоматологічна клініка “StomaLine” пропонує усі види стоматологічної медичної допомоги при лікуванні та профілактиці захворювань зубів та ясен.