Буран Валентина Василівна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на питаннях планування та ведення вагітності, а також бере участь в родовому процесі. Привертає вагітних на лабораторні та інструментальні дослідження. Оцінює загальний стан жінки і дитини. Визначає оптимальний варіант розродження.
Вінниця вул. Соборна, 20

Вероніка
До Валентині Василівні прийшла випадково. Потрібно було вирішити декілька питань. Згодом приходила за консультацією, допомогою, а тепер я вагітна. Іноді мені здається, що Валентину Василівну я знаю усе життя. Дуже добрий спеціаліст.
Альона
Найкращий гінеколог, допомогла завагітніти, приймала у мене роди, які пройшли з легкістю ще у самому родовому залі я хотіла повернутися по другу дитинку.Дуже толерантна та ввічлива людина. Рекомендую усім, Валентина Василівна, дійсно виконує свою роботу професійно
Альона
Наталія
Найкращий спеціаліст в Україні!!!Рекомендую!!!Не пошкодуєте.
Svetlana
Гарна людина, чудовий спеціаліст

• Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова.

• Член асоціації акушерів-гінекологів України.
  • Міжнародний тренер «Лікарні доброзичливої до дитини» та грудного вигодовування.