Омеда, медичний центр

Вінниця, (Замостянський район), вул. Олега Антонова, 29
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг:

• Консультація лікарів (терапевт, педіатр, кардіолог, отоларинголог, гінеколог, хірург, дерматолог, трихолог, косметолог, окуліст, невропатолог, ендокринолог, дієтолог, мамолог);
  • Всі види лабораторних досліджень;
  • Всі види ультразвукових досліджень;
  • фотокольпоскопія;
  • Дерматоскопія;
  • Ендоскопія;
  • Ін'єкційна терапія;
  • Лазерна епіляція;
  • Лазерне лікування варикозу.

Крім отримання допомоги в самому медичному центрі, можна викликати лікаря додому.

Медичний центр "Омеда" використовує різні передові методи лікування. Піклується про професійне надання послуг лікарями та іншим персоналом. Наприклад, педіатр не тільки фахівець медицини, але і частково психолог і педагог.

Тому забудьте про самолікування. Краще віддавайтеся в надійні руки лікарів медичного центру "Омеда", що зроблять все можливе для Вашого якнайшвидшого одужання.

Омеда, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• УЗД екстракраніальних судин шиї
  • УЗД вен нижніх кінцівок (пара)
  • УЗД вен нижньої кінцівки (1 кінцівка)
  • Нейросонографія (УЗД головного мозку дітей)
  • УЗД вилочкової залози (тімуса)+Нейросонографії (НСГ)
  • УЗД органів малого тазу (гінекологічне)
  • УЗД вагітних в 3 триместрі (з 24 - 42 тижні)
  • УЗД щитоподібної залози
  • УЗД молочної залози
  • УЗД молочної та щитовидної залоз
  • УЗД простати
  • УЗД черевної порожнини
  • УЗД черевної порожнини та нирок
  • УЗД нирок і сечового міхура
  • ЕКГ (електрокардіограма) без розшифровки
  • Загальний аналіз крові скорочений (без вартості однораз./ системи)
  • Аналіз сечі загальний (без варт.однор/контейнера)
  • Копрограма (аналіз кала)
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів
  • Аналіз на энтеробіоз (без вартості одноразового контейнера) - мазок, зішкріб
  • Пакет "Ліпідограма"
  • Пакет "Ниркові проби"
  • Пакет "Ревмопроби"
  • Пакет "Біохімія"
  • Ще...
  • Масаж передміхурової залози у чоловіків
  • Консультація гастроентеролога
  • Повторна консультація гастроентеролога
  • Консультація-бесіда без огляду
  • Консультація гінеколога з оглядом (огляд, мазки на флору та цитологію, відеокольпоскопія)
  • Мазок на цитологію та флору
  • Консультація гінеколога з оглядом (огляд, мазки на цитологію та флору)
  • Консультація гінеколога з оглядом (огляд, відеокольпоскопія)
  • Відеокольпоскопія з фотоархівацією
  • Консультація гінеколога без огляду
  • Повторна консультація з оглядом без мазків
  • Бесіда гінеколога
  • Консультація гінеколога з оглядом дівчаток (в присутності батьків)
  • 30% саліциловий пілінг
  • PRX - пілінг
  • Гліколієвий пілінг
  • Консультація косметолога
  • Кріомасаж
  • Мезотерапія волосистої частини голови
  • Инъекции Ботокс, Діспорт (1 зона)
  • Плазмотерапія
  • Коагуляція судин апаратом Фотек (більше 10 елементів)
  • Консультація дерматолога
  • Консультація дерматолога з цифровою дерматоскопією
  • Повторна консультація дерматолога
  • Кріодеструкція папілом , бородавок (від 2 до 4 елем.)
  • Кріодеструкція папілом, бородавок від 4 по 1елементу
  • Ексцизійна біопсія 1 елемента
  • Контроль динаміки лікування дерматолога
  • Видалення доброякісних утворень ( бородавок,папілом,себорейних кератом ,підошовних бородавок , контагіозного маллюсков і т.д.) апаратом Фотек (радіохвильовий ніж) - за 1 елемент
  • Анестезія ін'єкційна, 2 мл
  • Консультація дієтолога
  • Повторна консультація дієтолога
  • Консультація кардіолога з ЕКГ
  • Повторна консультація кардіолога
  • Консультація-бесіда з кардіологом
  • Консультація кардіолога з оглядом та маніпуляціями з приводу зняття гіпертонічного кризу
  • Консультація дитячого кардіолога з ЕКГ
  • Повторна консультація дитячого ортопеда
  • Одягання або корекція стремян
  • Консультація отоларинголога з оглядом
  • Повторна консультація отоларинголога
  • Консультація дитячого отоларинголога з оглядом
  • Повторна консультація дитячого отоларинголога
  • Ендоскопічний огляд порожнини носа та зовнішнього вуха
  • Видалення с зовнішнього слухового проходу сірчаного корку(1 вухо)
  • Динамічний огляд, контроль лікування отоларинголога
  • Консультативний огляд пацієнта на предмет наявності сірчаних корків
  • Видалення с зовнішнього слухового проходу сірчаного корку(2 вухо)
  • Консультація офтальмолога з оглядом
  • Повторна консультація офтальмолога
  • Подбор очков для зрения
  • Консультація дитячого офтальмолога з оглядом
  • Повторна консультація дитячого офтальмолога
  • Підбір окулярів для зору дитині
  • Підбір лінз дитині
  • Консультація педіатра
  • Повторна консультація педіатра
  • Виклик педіатра додому, транспортні расходи окремо
  • Повторний виклик педіатра додому
  • Консультація-огляд педіатра вищої категорії (неонатолога)
  • Консультація-огляд педіатра вищої категорії (неонатолога) повторна
  • Профогляд дітей шкільного віку (юнаків) 16-17 років (долікарський огляд, педіатр, стоматолог) Флюорографія до пакету не входить
  • Профогляд дітей в дитячий садок до 6 років: (Долікарський огляд, педіатр, ЗАК+ф, ЗАС, ентеробіоз, кал на я/г)
  • Профогляд дітей шкільного віку 6 років(долікарський огляд ,педіатр, хірург, офтальмолог, стоматолог, ЗАК)
  • Ще...
  • Консультація огляд дівчат-підлітків у присутності дорослих через пряму кишку, або з допомогою дзеркал + мазок + забір
  • Виклик медичної сестри (лаборанта) додому
  • Консультація терапевта
  • Повторна консультація терапевта
  • Виклик вузького фахівця додому
  • Повторний виклик вузького фахівця додому
  • Зішкріб на демодекс, гриби
  • Контроль динаміки лікування трихолог
  • Інтрадермальна ін’єкція
  • АМК плазма
  • Індукція стовбурових клітин
  • Консультація дитячого уролога з оглядом
  • Повторна консультація дитячого уролога
  • Консультація-бесіда з дитячим урологом
  • Консультація-огляд уролога первинна (при потребі - пальцеве обстеження та/або з допомогою дзеркал)
  • Консультація-огляд уролога повторна (по потребі - пальцеве обстеження та/або з допомогою дзеркал)
  • Консультація-бесіда без огляду
  • Комплекс уролога (консультація + 1 мазок + масаж)
  • Поділ сінехій крайньої плоті
  • Консультація-бесіда ендокринолога без огляду

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Анатолій
Хочу висловити велику і щиру подяку МЦ «Омеда» за своєчасну і кваліфіковану допомогу. Я досить тривалий час хворів на гломерулонефрит, під час чергового обстеження виявилось, що мої нирки перестали працювати, це був трохи для мене шок, але я дуже вдячний завідуючій лабораторією Швець Вікторії, яка своєчасно наголосила, щоб я терміново звернувся до нефролога і це якоюсь мірою врятувало мені життя. Через те, що мої нирки погано працювали тривалий час в мене розвинулася анемія і я потребував переливання крові, тому за порадою дружини здав аналіз крові на групу і резус-фактор, і дякуючи Богові що я перевірив цей аналіз в МЦ «Омеда» , тому що я все життя жив і думав як мені говорили що маю lll групу, а виявилось що маю lV групу крові, і це знову мене врятувало від ускладнень. Далі я готувався до трансплантації нирки і вже без вагань всі обстеження проходив в МЦ «Омеда», до яких не було жодних зауважень у лікарні св. Пантелеймона у м.Львові, де я оперувався. Я дуже вдячний лаборантам Полянській Наталії, Колісник Олені, медичним сестрам, адміністраторам, лікарям УЗД і усім лікарям до кого я звертався у цій клініці за чуйне, уважне , ввічливе, кваліфіковане завжди привітне ставлення. Я і надалі потребую постійного ретельного обстеження, тому завжди його проходжу в МЦ «Омеда», і раджу своїм рідним та друзям цю клініку. Якщо Ви розгублені і не знаєте куди звернутись і що робити, коли Ви захворіли, чи хочете пройти профогляд звертайтесь в МЦ «Омеда», тут Вам завжди допоможуть кваліфіковані спеціалісти.
Віта
Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .Я неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Саган Вікторію Ярославівну залишилася задоволена результатом лікування, побільше таких лікарів
Іван
Консультуємось у кардіолога Супрун Вікторії Іванівни усією родиною.Вона детально розпитала про хворобу, уважно обстежила, виконала ЕКГ, призначила та роз'яснила як приймати препарати, розповіла про бажаний спосіб життя та фізичну активність. Задоволені консультацією, рекомендуємо.
Альбіна
28 квітня '20р.
чудова клініка та спеціалісти. буду радити всім знайомим
Маріна
Гарне обслуговування
Прекрасний спеціаліст, чуйна людина. Як тільки ми звернулись до неї ( у батька проблеми з серцем і гіпертонія) вона підібрала адекватне лікування і стан значно покращився в тих випадках коли інші лікарі і кардіологи тільки погіршували здоров'я своїм лікуванням. Дякую!
Гончарук Галина
Лікар від Бога, дуже чудова людина, завжди консультуємося з ним мы пацієнти з 2 місяців, зараз нам 4,8 завдяки йому в нас все добре. Здоров'я йому
Юлія Дзісь
Неймовірний лікар від Бога! чудовий, життєрадісний!!! Нехай Господь дарує довгі роки життя і здоров’я міцного!!!
Бобылев Константин
Обращался за помощью во время тяжёлой болезни к терапевту Хомчук Наталии Юрьевне. Очень благодарен за адекватное лечение, высокий уровень профессионализма в сочетании с чисто человеческими неравнодушием и доброжелательностью. Спасибо огромное и всего самого доброго. Спасибо и клинике за услугу "Вызов врача на дом" Всем удачи
Ірина
Дуже хороший спеціаліст, у Вінниці всі мамки його знають як класного лікаря.
Сяська Софія
06 травня '19р.
Дуже задоволені першим оглядом
04 травня '19р.
Лікар від Бога. Завжди залишалась задоволена результатами лікування, обслуговуванням Тетяни Анатоліївни. Уважна до деталей, професіонал своєї справи.
сніжана
07 квітня '19р.
дуже приємний лікар
сніжана
05 квітня '19р.
побільше таких приємних лікарів
Алла
Була на прийомі у Вікторії Ярославівни!Ще таких приємних лікарів я не зустрічала!Назначила лікування, задоволена дуже!
Прекрасный специалист!!! Няньчу малыша, это лучшая рекомендация)))))
Іра
Дійсно спеціаліст своєї справи.Звертаюсь вже продовж 10 років, по різним причинам(вагітність,консультації,лікування післяродової ерозії та багато інших питань) Завжди отримую обгрунтовану відповідь та при потребі подальше лікування.Тай людина чудова!!!!Тетяна Анатоліївна одна з найкращих.
Олена
Солидная клиника, ответственный персонал, только хорошие впечатления.
Тетяна
Найкращий лікар- гінеколог в Вінниці. Завжди надасть адекватну пораду і підтримку як в лікуванні так і в веденні вагітності.
Лікар супер.
Вікторія
До дитячого невропатолога Марії Андріївни Матігулліної ми потрапили по направленню нашого сімейного лікаря , коли доньці виповнилося 3 роки.Від відвідин цього лікаря я залишилася повністю задоволена.Вона провела повне обстедення дитини і виключила будь які відхилення в розвитку .Хороший лікар!
Маша
Гипертоническая болезнь просто выжала с меня все соки. Как же я намучилась с ней. Благодаря компетенции Виктории Ивановны чувствую себя гораздо лучше. Как же приятно попадать на прием к настоящим профессионалам.
Наблюдалась у Виктории Ивановны очень долго. Проблемы с сердцем в нашей семье передаются по наследству. Сколько она мне помогала, просто не передать словами. Мне кажется, только благодаря ей мне стало намного лучше. Спасибо!
Вероника
Доктор Матигуллина Мария Андреевна- хороший детский невропатолог.Нашиму сыну она сразу понравилась. Ещё на первом приеме он внимательно ее слушал и выполнял все ее прозьбы.А у нас с внимание и усидчивостью большие проблемы. А о том чтоб сидеть смирно на месте я вообще молчу. В принципе мы то и обратились к доктору с этой проблемой.
Оля
Лікар від Бога!!!
Надія
Після родів мала багато проблем з гінекологією(більшість з яких не були взагалі проблемами, але мене різні лікарі так запевнили і страшно налякали)після одного прийому у Фоміної виявилось, що я практично здорова і мої проблеми це лише наслідки важких пологів) які з часом самі зникли. Через 6 років знову з'явились проблеми, звичайно пішла до Тетяни Анатоліївни і абсолютно не шкодую. Дуже вдячна , що знайшла лікаря《від Бога》і всім рекомендую у неї лікуватись!P.S. За місяць мене вилікувала і вже рік не маю проблем!
Руслана
Найкращий лікар міста Вінниці. Дуже вдячна за лікування доньки. Своїм лікуванням врятував від операції. З меншим сином тільки до нього звертаємося. Лікар від Бога. Любить свою роботу і прагне допомогти пацієнтам... Здоров'я вам ще на довгі роки.
Ксения
18 квітня '18р.
Дочка часто болела, искали нормального ЛОРа. Одна знакомая посоветовала обратится к Штельмах. Остались очень довольны. Опытный врач с разумным подходом к выписыванию лекарств и применению всяких процедур. Достаточно быстро дочку вылечила. Будем обращаться к ней снова.
Ксения
18 квітня '18р.
Квалифицированный врач любящий своих пациентов. У дочки при рождении диагностировали дисплазию тазобедренного сустава. К Бойко обратились по рекомендации. Он сумел унять мои тревоги. Сейчас носим всякие приспособления. Уже есть улучшения.
Тамара
Спасибо большое, редко встретишь такое внимательное и доброе отношение. Была с ребенком, врач нашла подход и сделали все легко играючи. Доктор очень подробно и понятно объяснила мне проблему и что делать, к кому обращаться. Рекомендую как высококлассного специалиста!
10 квітня '18р.
Дуже вдячна Фоміній Т.А. за професіоналізм та комфортність під час консультування,дуже добре відноситься до пацієнта .Рекомендую!
Дякувати Богу, що залишилися ще такі спеціалісти. Свого часу, Анна Геннадіївна, лікувала мене тепер звертаємося до неї, коли хворіє дитина.
Світлана
Чудовий лікар та людина
Кристина
Очень опытный врач и многопрофильный. Вся семья проличилась у этого доктора. Маме решила проблему с волосами, папе с папиломами, а мне проличили лицо. Ефективно, быстро, а самое главное не дорого. Спасибо большое!
Была на консультациях у разных трихологов в Виннице и только Марина Витальевна помогла мне.и еще я посоветовала ее моему другу и ему с помощью пересадки восстановили все волосы,утерянные в молодости
Ніна Серафимівна
Велике спасибі Олександру Володимировичу за професійний підхід, відданість своїй справі та високу якість роботи! Насправді чудовий спеціаліст . Буду і надалі спостерігатися у лікаря . Раджу усім. З повагою,
Дмитрий
Наблюдаюсь у врача кардиолога Супрун Виктории Ивановны, очень доволен. Не назначает много "не нужных " обследований , все по сути а главное есть положительный результат лечения.Спасибо ей огромное.
Дмитрий
Наблюдаюсь у врача кардиолога Супрун Виктории Ивановны.Очень доволен.Не назначает много "ненужных" обследований,все по сути и самое главное есть положительный результат лечения.Советую .
Дмитрий
Наблюдаюсь у врача кардиолога Супрун Виктории Ивановны.Очень доволен.Назначает минимум обследований и анализов, все профессионально,доступно ,понятно.Всегда приветливая .Одним словом врач от Бога . Спасибо ей огромное !
Вдячні адміністрацїї клініки за гарну організацію роботи, вдалий підбір спіціалістів та чуйне відношення до хворих
Верба Анастасія
Медична клініка Омеда для нашої сім'ї відкрилась з дуже чудової сторони. Є всі спеціалісти, можна здати усі можливі аналізи, а також там вас зустрінуть привітні адміністратори. Вам завжди раді, завжди посмішка на обличі у дівчат. Вам там завжди допоможуть підуть на зустріч та увійдуть у ваше положення. Якщо і іти в лікарню то тільки в Омеду!
Антон
Отличная и прогрессивная клиника, в которой удобно пребывать. Не могу не отметить заботливый персонал, который выше всяких похвал. Считаю, что стоимость в клинике всецело равняется качеству предоставляемой врачебной помощи. Боле того, мне импонирует месторасположение клиники и то что у них четко налажена система сервиса. В общем буду советовать клинику Медичний центр Омеда всем близким.
олександр.
вразив європейський рівень обслуговування..доброзичливість в спілкуванні..Недивлячись на досить велику кількість пацієнтів до різних лікарів атмосфера позитиву. все по годинам запису.лікарі кваліфіковані,приємні у спілкуванні.(узд діагностика-Корчиста О.Є. та Супрун В.І.-кардіолог)
володимир
Вікторія Іванівна Супрун.Лікуюсь протягом року.Професійно,доступно пояснює суть проблеми зі здоров"ям.Лише необхідні обстеження.Лікування зрозуміле.Стала нашим сімейним лікарем.Дякуєм.
Лише позитивні враження від медичного центра та персоналу. Персонал вище похвал, привітний та не навязливий.Була задоволена лiкуванням доктора Хомчук Наталi Юрiiвни. Розташування дуже зручне. Обовязково рекомендуватиму друзям.
Алла
Супрун ВІкторія Іванівна - кардіолог. Лікар,до якого приємно приходити на прийом,хоча йдеш із проблемою по здоров"ю,але її інтелегентність, професійність та людське ставлення до пацієнта додають клініці вищих рейтингових балів
Кристина
Мы приехали из Грузии только ради врача Кундеус Елена Петровна. Это ВРАЧ от Бога!!!! Если Вы хотите, что бы Вашим детям был правильно поставлен диагноз и назначенно правильное, эффективное лечение рекомендую обратиться за консультацией к Елене Петровне Кундеус.
Олена
Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Бойко дитячому хірургу за кваліфіковану консультацію.
Инна.
Робила УЗД. Все хорошо подивились, обяснили. Приємний персонал.
Самый лучший специалист. Всегда хожу к ней на приемы, потому что знаю что получу адекватное лечение и ответы на все вопросы.
Надія
Після звернення до цього лікаря з затяжним кашлем, мене попросила здати аналіз крові. В результаті назначила дуже сильний антибіотик. Через тиждень я зрозуміла, що вагітна і аналіз крові це показував, а вона не звернула уваги. Мій гінеколог рекомендував подати її на суд, але добре що з донечкою все гаразд. А в мене просто був алергічний кашель. А ти Анно, запам'ятай- в аналізі крові жінок повишені лейкоцити можуть свідчити про вагітність.
Світлана
30 квітня '17р.
Я безмежно вдячна Тетяні Анатоліївні, це людина з добрим серцем і широкою душею! Спеціаліст від Бога! Дякуючи їй ми вже скоро будемо відмічати пів-року нашій донечці-сонечку! Дякуємо ВАМ за щастя стати мамою! Рекомендую Тетяну Анатоліївну як КЛАСНОГО СПЕЦІАЛІСТА!!!!
25 квітня '17р.
педіатр Федорова Анна Геннадіївна висококваліфікований лІкар. Лікуємося в неї протягом 10 років з самого народження доньки (ще з того часу, коли вона працювала в державній лікарні). Тільки позитивні відгуки. Завжди уважна до дитини, все доступно роз'яснює батькам. Вдячні їй за здоров'я нашої доньки.
Диана
К Татьяне Анатольевне на приемы прихожу вот уже несколько лет и всегда уверена, что получу квалифицированую помощь, и, при необходимости, адекватное лечение. Очень приятно, когда врач так относится к своей работе. Рекомендую записаться на прием именно к этому доктору.
Надія
Відчуваємо себе дуже впевнено під наглядом Федорової. Ніколи ніяких ускладнень не було у нас ні з вакцинацією дитини, та взагалі всі проблеми швидко вирішуються. Анна дуже гарний педіатр, та вихована людина.
Хомчук терапевт з високою кваліфікацією і відповідальним ставленням до своєї справи. Звертався до неї - склалася хороша думка про її роботу.
Иванка
Спасибо за информативную консультацию.
Виктор
Спасибо Федоровой Анне за внимательность и доброжелательное отношение к моему ребенку. Лечение у этого врача оказалось для нас полезным, мы выздоровели, никаких осложнений.
Елизавета
От общения с Викторией остались крайне позитивные впечатления. Внимательна во всем – от осмотра пациента и до назначения ему лечения. Очень знающий и компетентный доктор, мне она внушает доверие.
Валерия
Огромная благодарность доктору за крепкое здоровье ребенка!
Марина Андріївна
Була приємно здивована ефективним лікуванням у Іванчука. Надалі збираюся спостерігатися у цього досить таки молодого, компетентного, доктора. Величезне йому спасибі!
Роман
Прекрасный эндокринолог!
Надія
Хочу висловити величезну подяку Тетяні Анатоліївні за уважність і професійне ставлення, доброту, грамотне та ефективне лікування. Завдяки її допомозі, ми з чоловіком зберігаємо надію народити дитину.
Вероника
Очень благодарна Вам за то, что восстановили здоровье!
Антонина
07 травня '16р.
Благодаря этому замечательному доктору я смогла родить ребенка!
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,2
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.