Заболотна Марина Леонідівна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар працює з вагітними жінками, проводить оцінку їх стану, веде підготовку до полового процесу. Усуває ускладнення, що виникають після пологів. Проводить консультації по плануванню вагітності, займається відновленням менструального циклу. Усуває основні запальні на інфекційні захворювання.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Соборна, 20
Вінниця вул. Келецька, 53

Катерина
Марина Леонідівна дуже чемна людина. Прийшла до неї за порадою, та залишилася на лікування. Сьогодні я вже ходжу до неї с приводу вагітності. Дуже імпонує її відкритість, доброта та турбота. Іноді здається, що вона моя мама. Прекрасний спеціаліст!
Карина
Чудовий лікар Дуже сподобалося ставлення ☺️
Прекрасный специалист и человек! Шесть лет уже мой доктор, никогда не назначит лишнее обследование или не нужное лечение! Самый счастливый момент моей жизни - рождение сына, произошел при непосредственном участии Марины Леонидовны, чему я безмерно рада! Это были самые замечательные роды, которые всегда вспоминаю с трепетом и улыбкой! Просто ЛУЧШАЯ!!!!
Svetlana
Чудовий лікар

• Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова.
  • Аспірантура інституту педіатрії, акушерства і гінекології в м. Київ.