Бевз Ірина Анатоліївна

Гінеколог, Акушер-гінеколог
18 років досвіду
лікар першої категорії
Консультація от 350 грн.
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, займається діагностикою та лікуванням гінекологічних хвороб, проводить різні процедури, ультразвукову діагностику, радіохвильові операції на шийці матки. Ірина Анатоліївна займається веденням жінок з ендокринною патологією, веденням менопаузи, плануванням і веденням вагітності у жінок з ендокринною патологією, веденням клімактеричного періоду, веденням менопаузи. Веде консультаційний прийом. За допомогою до неї звертаються при порушеннях менструального циклу, при важких вагітностях, ускладненнях, хворобах ендометрію шийки матки.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 10

Відгуки пацієнтів

Олена
05 августа '19р.
Ирина Анатоліївна вела мою вагітність в Києві. Я дуже її полюбила, дуже гарний спеціаліст, чуйна і добра людина.
София
01 января '17р.
Ирина Анатольевна - ангел-хранитель меня и моего ребенка. Провела нас через все сложности. У нее потрясающее чутье. Огромное ей спасибо!
Таня
19 марта '19р.
Лікар від Бога. Завдяки їй в нашій сім'ї з'явився маленький ангелочок.!!
Дар"я
29 января '19р.
Прекрасний спеціаліст ,лікар від Бога)
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2000 р. - Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова;
  • 2002 р. - інтернатура при Вінницькому пологовому будинку №2.

Курси

• 2006 р. - курси по кольпоскопії, Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер;
  • 2014 г. - спеціалізація по УЗД.

Схожі спеціалісти:
Гінеколог-ендокринолог, Мамолог