Бевз Ірина Анатоліївна

Гінеколог, Акушер-гінеколог
лікар першої категорії
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, займається діагностикою та лікуванням гінекологічних хвороб, проводить різні процедури, ультразвукову діагностику, радіохвильові операції на шийці матки. Ірина Анатоліївна займається веденням жінок з ендокринною патологією, веденням менопаузи, плануванням і веденням вагітності у жінок з ендокринною патологією, веденням клімактеричного періоду, веденням менопаузи. Веде консультаційний прийом. За допомогою до неї звертаються при порушеннях менструального циклу, при важких вагітностях, ускладненнях, хворобах ендометрію шийки матки.

Олена
Ирина Анатоліївна вела мою вагітність в Києві. Я дуже її полюбила, дуже гарний спеціаліст, чуйна і добра людина.
София
Ирина Анатольевна - ангел-хранитель меня и моего ребенка. Провела нас через все сложности. У нее потрясающее чутье. Огромное ей спасибо!
Наталія
Здоров'я Вам, Ірино Анатоліївно і вашій сім'ї!!! Хай береже Вас Бог!!!
Таня
Лікар від Бога. Завдяки їй в нашій сім'ї з'явився маленький ангелочок.!!
Дар'я
Прекрасний спеціаліст ,лікар від Бога)

• 2000 р. - Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова;
  • 2002 р. - інтернатура при Вінницькому пологовому будинку №2.

Курси

• 2006 р. - курси по кольпоскопії, Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер;
  • 2014 г. - спеціалізація по УЗД.