Дитячі гінекологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультация гинеколога в кліниці «ЛДЦ Слаомед» 150
Консультація акушера-гінеколога (кандидат медичних наук) в кліниці «МЦ Виоламед» 250
Консультація гінеколога з призначенням лікування в кліниці «МЦ Статус» 110
Консультативний прийом гінеколога, доктора медичних наук за результатами обстежень з УЗД в кліниці «Інномед - центр ендохірургіі» 330
Консультація гінеколога зі взяттям мазків в кліниці «МЦ Мое здоровье» 280
Консультація гінеколога-ендокринолога в кліниці «Радамед» 200
Консультація дитячого гінеколога (без взяття мазків) в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 100
Консультація гінеколога в кліниці «Медичний центр Альтамедика» 100
Повторна консультація гінеколога без кольпоскопії з мікроскопією виділень UVC в кліниці «Інномед - материнство та дитинство» 190
Консультація гінеколога без огляду (по результатам аналізів, УЗД, лікування) в кліниці «Медичний центр Берегиня» 100
Педіатр
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
Любов
02 вересня '16р.
Тетяна Анатоліївна педіатр з великої літери! Потрапили на консультацію до Федишиної за рекомендацією моєї подруги, залишилися дуже задоволені. Вивчила медкартку дитини, не мучила нас аналізами. Призначене їй лікування вже приносить перші плоди - синові помітно краще.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-08-21
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Педіатр
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар першої категорії Наліжітая Тетяна Сергіївна спеціалізується в області педіатрії. Надає повну консультацію з виявлення, запобігання та лікування дитячих захворювань. Лікує діатез, алергічні стани, дефіцитні захворювання, хвороби органів дихання та травлення у дітей. Консультує стостовно можливих серцевих вад та серцево-судинних захворювань. Займається дитячими ревматичними хворобами, хворобами нирок та крові. Спеціалізується на плановій на позаплановій вакцинації дитини, проводить аудіометрію. Лікує гострі форми респіраторних вірусних інфекцій. До компетенції лікаря входить ведення вагітності пацієнток, слідкування за їх станом під час виношування плода, пологів та періоду доглядання за немовля.
Юлія
01 серпня '16р.
Тетяна Сергіївна спостерігає нашу дитину з 5 років. Чудовий педіатр - добрий, чуйний, відповідальний. Побільше б таких лікарів і наші діти були би здорові. Дякуємо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Вінниця вул. Пирогова, 3а