Імеда, клініка сучасної медицини

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Клініка сучасної медицини “Імеда” — багатопрофільна медична установа, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. У центрі ведуть прийом гінекологи, репродуктологи, ендокринологи, мамологи, дерматологи, педіатри, терапевти, кардіологи, неврологи, косметологи та отоларингологи.

Послуги, що надаються установою:

• консультації профільних фахівців;
  • ультразвукова діагностика органів малого тазу (гінекологія);
  • ультразвукова діагностика при вагітності;
  • цервікометрія;
  • лапаротомія;
  • біоревіталізація;
  • мезотерапія;
  • ботулінотерапія.

Головна перевага медичного центру — кваліфіковані фахівці, які використовують в роботі традиційні та сучасні методи терапії, лікарські препарати останнього покоління.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Імеда, клініка сучасної медицини, вартість послуг:

• УЗД органів малого тазу гінекологічне 400
  • УЗД судин нижніх кінцівок 2-х кінцівок 650
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
  • Консультація гінеколога (бесіда) 200
  • Консультація гінеколога (цитологія, аналіз виділень) 350
  • Комплексний прийом гінеколога (цитологія, аналіз виділень, кольпоскопія, фотокольпоскопія без біопсії) 600
  • Повторна консультація гінеколога 300
  • Програма спостерігання вагітності "Базова" (одноплідна вагітність, з 1-го звернення до пологів) 19 600
  • Введення багатоплідної вагітності (з 1-го звернення до пологів) 22 600
  • Введення одноплідної, фізіологічної вагітності (з 2-го триместру до пологів) 16 600
  • Введення багатоплідної вагітності (з 2-го триместру до пологів) 19 600
  • Шкала відповідності батьківства (5 занять) 1 000
  • Консультація репродуктолога 400
  • Консультація ендокринолога 300
  • Консультація ендокринолога з приводу патологій щитовидної залози 300
  • Консультація ендокринолога з лікування цукрового діабету 300
  • Школа цукрового діабету 300
  • Лікування ожиріння, надмірної ваги 300
  • Постановка Free Style Libre - системи безперервного моніторування цукру крові 600
  • Консультація мамолога 300
  • Консультація уролога 300

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Алла
18 жовтня '20р.
Вперше в клініку потрапила з подругою, їй потрібно було до гінеколога, не хотіла йти сама. А потім вирішила прийти і сама. Гарне місце і лікарі професіонали!
14 липня '20р.
Найкращий гінеколог, допомогла завагітніти, приймала у мене роди, які пройшли з легкістю ще у самому родовому залі я хотіла повернутися по другу дитинку.Дуже толерантна та ввічлива людина. Рекомендую усім, Валентина Василівна, дійсно виконує свою роботу професійно
14 липня '20р.
Наталія
25 червеня '20р.
Найкращий спеціаліст в Україні!!!Рекомендую!!!Не пошкодуєте.
23 квітня '20р.
Проходила обстеження у Заболотої М.Л. з діагнозом опущення матки після другої вагітності! Лікар дуже уважна, приємна... порадила мені колоти гіалуронку, але після цієї процедури нічого не змінилося, такі симптоми як: дискомфорт, часте ходіння в туалет, а особливо в ночі, залишилися ! Потім запропонувала підшивання і після цієї процедури мені дійсно стало краще))) Рекомендую!
Світалана
12 березеня '20р.
Лікар уважна до своїх маленьких пацієнтів! Аліна Анатоліївна не призначає нічого зайвого, враховує кожен нюанс. У моєї дитини алергія на деякі препарати, тому вона була уважна до призначення. Спеціалістом більш ніж задоволена!
Ніна
12 березеня '20р.
Лікар правильно поставила діагноз, мене 4 місяці направляли від фахівця до фахівця, а тут 100% потрапляння в діагноз з першого відвідування. Давно чула що лікар хороший. Хоча було мені далеко їхати, але я принципово поїхала до цього лікаря!
Мирослава
05 березеня '20р.
Дуже рекомендую! Хороший лікар, професійний підхід, дуже багато часу приділила. Детально про все розпитала, оглянула мене, дала всі необхідні рекомендації. Виписала лікування. Дала всі контакти для зворотного зв'язку. Дуже сподобалася!
Ангеліна
19 лютого '20р.
Дуже хороший лікар! Грамотний фахівець, який тримає руку на пульсі сучасних досліджень. Вона: уважна, не байдужа, справила саме позитивне враження! ЇЇ призначення по справжньому допомагають! Чудовий фахівець! Рекомендую!
Svetlana
14 лютого '20р.
Гарна людина, чудовий спеціаліст
Svetlana
14 лютого '20р.
Чудовий лікар
11 лютого '20р.
Це саме той лікар, якому можна довірити здоров'я своєї дитини. Дуже тішусь, що моїх діток спостерігає саме він! Зажди мудрі поради щодо здоров'я дітей, завжди уважний до питань батьків
Світлана
11 лютого '20р.
Дуже привітний лікар, до дитини знайшов підхід одразу, в кінці огляду отримали цукерку з посмішкою пішли додому.
06 лютого '20р.
Я була у трьох лікарів до неї, і жоден толком навіть діагноз не поставив. А вже про лікування не говорю. Вона призначила лікування. Я помітила результат одразу, як тільки почалося лікування. Не сумніваюся що спеціаліст адекватний! Прийду ще, однозначно!
Вероніка
05 лютого '20р.
Лікар сподобався. Все розповіла, все пояснила. Огляд на найвищому рівні. Ціни також приємно радують. Була в багатьох лікарів, але жоден не зміг допомогти так як це зробила Інна Миколаївна. Зараз все добре. результатами задоволена! Дякую!
Даша
22 січня '20р.
Наталья Витальевна в прямом смысле слова спасает моего ребенка. С детства, у дочки просматривалась нечеткая речь. Думала с возрастом пройдет, но нет, понадобилась помощь специалиста. Довольна что попала непосредственно к Наталье Витальевне. Благодарна за ее профессионализм!
Валя
11 січня '20р.
Анна Александровна помогает мне облегчить обострения атопического дерматита. Всегда считала, что это исключительно детская проблема. Но нет! Мне 30 лет, а дерматит со мной. Сколько схем лечения мне выписывали, не сосчитать. Но только благодаря Анне Александровне мне стало легче.
Мария
10 січня '20р.
Прекрасный педиатр с собственным подходом к детям. Всегда знает, как заинтересовать ребенка, чтобы он не плакал и ничего не боялся. Довольна что попала именно к ней. Поход к педиатру больше не вызывает у меня негативные эмоции!
Дарина
10 січня '20р.
Наталья Владимировна долго прорабатывала мое состояние. А все потому, что состояние было запущенное. Я не могла нормально работать, взрывалась по каждому поводу, а со временем вовсе перестала спать. Оказалось, что моя нервная система просто истощена. Грамотное назначение врача постепенно вернуло меня к нормальной жизни.
Сергей
07 січня '20р.
Дарья Романовна всегда знает, как помочь. Внимательно выслушает, даже мои собственные предположения, проведет осмотр и потом уже назначает лечение. Сразу понимает, когда нужно подключать профильного врача. Довольна ее подходом и спокойствием. Вы только представьте какого это, постоянно слушать жалобы.
Катерина
Тетяна Анатоліївна дуже сучасний лікар. Мені подобається як вона пояснює, проводить діагностику. Складні процедурі назначає лише у тих випадках, колі люди почуває себе зовсім погано. Мені сподобався підхід лікаря. Тепер буду приходити на прийом лише до неї.
21 грудня '19р.
Марина Леонідівна дуже чемна людина. Прийшла до неї за порадою, та залишилася на лікування. Сьогодні я вже ходжу до неї с приводу вагітності. Дуже імпонує її відкритість, доброта та турбота. Іноді здається, що вона моя мама. Прекрасний спеціаліст!
Вероніка
19 грудня '19р.
До Валентині Василівні прийшла випадково. Потрібно було вирішити декілька питань. Згодом приходила за консультацією, допомогою, а тепер я вагітна. Іноді мені здається, що Валентину Василівну я знаю усе життя. Дуже добрий спеціаліст.
Лена
17 грудня '19р.
Екатерина Викторовна – мой акушер-гинеколог. Я постоянно прихожу к ней на прием по любым вопросам. Что самое интересное, у врача всегда есть свободное время. Это не означает что она плохой специалист, напротив, это подчеркивает насколько ей важно общаться с каждым пациентом, даже когда много своей работы.
Олексій
06 червеня '18р.
Зайшов записатись на прийом і виявилось, що потрібний лікар як раз може прийняти. Дуже зручно!

Лікарі клініки Імеда, клініка сучасної медицини

Заболотна Марина Леонідівна
  • Сімейний лікар
  • Терапевт
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Київська, 5
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Записатися на прийом
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
6,0
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Приватний кабінет Василинич Любов Миколаївни спеціалізується на наданні послуг в області гастроентерології. В ході діагностики та лікування захворювань органів травлення фахівець використовує як традиційні, так і сучасні методики.