Імеда, клініка сучасної медицини

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка сучасної медицини “Імеда” — багатопрофільна медична установа, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. У центрі ведуть прийом гінекологи, репродуктологи, ендокринологи, мамологи, дерматологи, педіатри, терапевти, кардіологи, неврологи, косметологи та отоларингологи.

Послуги, що надаються установою:

• консультації профільних фахівців;
  • ультразвукова діагностика органів малого тазу (гінекологія);
  • ультразвукова діагностика при вагітності;
  • цервікометрія;
  • лапаротомія;
  • біоревіталізація;
  • мезотерапія;
  • ботулінотерапія.

Головна перевага медичного центру — кваліфіковані фахівці, які використовують в роботі традиційні та сучасні методи терапії, лікарські препарати останнього покоління.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Імеда, клініка сучасної медицини, вартість послуг:

• УЗД гінекологічне 550
  • УЗД гінекологічне з еластографією 450
  • УЗД при одноплідній вагітності до 10 тижнів 550
  • УЗД при одноплідній вагітності 11-13 тижнів (фото +4Д) 650
  • УЗД при багатоплідній вагітності 11-13 тижнів(фото+ 4Д) 800
  • УЗД при одноплідній вагітності 17-22 тижнів (без фото, цервікометрія) 900
  • УЗД при одноплідній вагітності 17-22 тижнів (фото+4Д+цервікометрія+диск) 950
  • УЗД при багатоплідній вагітності 17-22 тижнів (фото + 4Д + цервікометрія + диск) 1 500
  • УЗД при багатоплідній вагітності з 28-41 тижнів 1 400
  • УЗД артерій ніг: 1 кінцівки 450
  • УЗД артерій ніг: 2-х кінцівок 900
  • Консультація гінеколога (бесіда) 300
  • Прийом гінеколога (цитологія, аналіз виділень) 850
  • Комплексний прийом гінеколога (цитологія, аналіз виділень, кольпоскопія) 1 000
  • Повторний прийом гінеколога (без мазків) 500
  • Повторна консультація гінеколога 300
  • Первинна консультація щодо вагітності 650
  • Повторна консультація щодо вагітності 500
  • Програма спостереження вагітності "Базова", одноплідна вагітність з 1-го звернення до пологів 29 500
  • Ведення багатоплідної вагітності з 1-го звернення до пологів 39 500
  • Прийом дерматолога з дерматоскопією (1-3шт.) 350
  • Прийом дерматолога з дерматоскопією (3-6шт.) 400
  • Прийом дерматолога з дерматоскопією (6-9шт.) 500
  • Прийом дерматолога з дерматоскопією (10 і більше шт.) 800
  • Видалення новоутворення (папіломи, бородавки, ксантоми, гемангіоми) розміром до 4 мм 300
  • Видалення множинних утворень (папіломи, бородавки, ксантоми, гемангіоми) розміром до 4 мм 450
  • Видалення невуса (родимки), кератоми розміром до 8 мм (1 шт) 400
  • Повторна консультація лікаря-невролога 450

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
24 квітня '21р.
Сподобався підхід до пацієнта, як до рідної їм людини. Вони молодці.
Алла
Вперше в клініку потрапила з подругою, їй потрібно було до гінеколога, не хотіла йти сама. А потім вирішила прийти і сама. Гарне місце і лікарі професіонали!
Альона
Найкращий гінеколог, допомогла завагітніти, приймала у мене роди, які пройшли з легкістю ще у самому родовому залі я хотіла повернутися по другу дитинку.Дуже толерантна та ввічлива людина. Рекомендую усім, Валентина Василівна, дійсно виконує свою роботу професійно
Наталія
Найкращий спеціаліст в Україні!!!Рекомендую!!!Не пошкодуєте.
23 квітня '20р.
Проходила обстеження у Заболотої М.Л. з діагнозом опущення матки після другої вагітності! Лікар дуже уважна, приємна... порадила мені колоти гіалуронку, але після цієї процедури нічого не змінилося, такі симптоми як: дискомфорт, часте ходіння в туалет, а особливо в ночі, залишилися ! Потім запропонувала підшивання і після цієї процедури мені дійсно стало краще))) Рекомендую!
Світалана
Лікар уважна до своїх маленьких пацієнтів! Аліна Анатоліївна не призначає нічого зайвого, враховує кожен нюанс. У моєї дитини алергія на деякі препарати, тому вона була уважна до призначення. Спеціалістом більш ніж задоволена!
Ніна
Лікар правильно поставила діагноз, мене 4 місяці направляли від фахівця до фахівця, а тут 100% потрапляння в діагноз з першого відвідування. Давно чула що лікар хороший. Хоча було мені далеко їхати, але я принципово поїхала до цього лікаря!
Мирослава
Дуже рекомендую! Хороший лікар, професійний підхід, дуже багато часу приділила. Детально про все розпитала, оглянула мене, дала всі необхідні рекомендації. Виписала лікування. Дала всі контакти для зворотного зв'язку. Дуже сподобалася!
Ангеліна
Дуже хороший лікар! Грамотний фахівець, який тримає руку на пульсі сучасних досліджень. Вона: уважна, не байдужа, справила саме позитивне враження! ЇЇ призначення по справжньому допомагають! Чудовий фахівець! Рекомендую!
Svetlana
Гарна людина, чудовий спеціаліст
Svetlana
Чудовий лікар
Альона
Це саме той лікар, якому можна довірити здоров'я своєї дитини. Дуже тішусь, що моїх діток спостерігає саме він! Зажди мудрі поради щодо здоров'я дітей, завжди уважний до питань батьків
Світлана
Дуже привітний лікар, до дитини знайшов підхід одразу, в кінці огляду отримали цукерку з посмішкою пішли додому.
Катерина
Я була у трьох лікарів до неї, і жоден толком навіть діагноз не поставив. А вже про лікування не говорю. Вона призначила лікування. Я помітила результат одразу, як тільки почалося лікування. Не сумніваюся що спеціаліст адекватний! Прийду ще, однозначно!
Вероніка
Лікар сподобався. Все розповіла, все пояснила. Огляд на найвищому рівні. Ціни також приємно радують. Була в багатьох лікарів, але жоден не зміг допомогти так як це зробила Інна Миколаївна. Зараз все добре. результатами задоволена! Дякую!
Даша
Наталья Витальевна в прямом смысле слова спасает моего ребенка. С детства, у дочки просматривалась нечеткая речь. Думала с возрастом пройдет, но нет, понадобилась помощь специалиста. Довольна что попала непосредственно к Наталье Витальевне. Благодарна за ее профессионализм!
Валя
Анна Александровна помогает мне облегчить обострения атопического дерматита. Всегда считала, что это исключительно детская проблема. Но нет! Мне 30 лет, а дерматит со мной. Сколько схем лечения мне выписывали, не сосчитать. Но только благодаря Анне Александровне мне стало легче.
Прекрасный педиатр с собственным подходом к детям. Всегда знает, как заинтересовать ребенка, чтобы он не плакал и ничего не боялся. Довольна что попала именно к ней. Поход к педиатру больше не вызывает у меня негативные эмоции!
Дарина
Наталья Владимировна долго прорабатывала мое состояние. А все потому, что состояние было запущенное. Я не могла нормально работать, взрывалась по каждому поводу, а со временем вовсе перестала спать. Оказалось, что моя нервная система просто истощена. Грамотное назначение врача постепенно вернуло меня к нормальной жизни.
Сергей
Дарья Романовна всегда знает, как помочь. Внимательно выслушает, даже мои собственные предположения, проведет осмотр и потом уже назначает лечение. Сразу понимает, когда нужно подключать профильного врача. Довольна ее подходом и спокойствием. Вы только представьте какого это, постоянно слушать жалобы.
Катерина
Тетяна Анатоліївна дуже сучасний лікар. Мені подобається як вона пояснює, проводить діагностику. Складні процедурі назначає лише у тих випадках, колі люди почуває себе зовсім погано. Мені сподобався підхід лікаря. Тепер буду приходити на прийом лише до неї.
Катерина
Марина Леонідівна дуже чемна людина. Прийшла до неї за порадою, та залишилася на лікування. Сьогодні я вже ходжу до неї с приводу вагітності. Дуже імпонує її відкритість, доброта та турбота. Іноді здається, що вона моя мама. Прекрасний спеціаліст!
Вероніка
До Валентині Василівні прийшла випадково. Потрібно було вирішити декілька питань. Згодом приходила за консультацією, допомогою, а тепер я вагітна. Іноді мені здається, що Валентину Василівну я знаю усе життя. Дуже добрий спеціаліст.
Лена
Екатерина Викторовна – мой акушер-гинеколог. Я постоянно прихожу к ней на прием по любым вопросам. Что самое интересное, у врача всегда есть свободное время. Это не означает что она плохой специалист, напротив, это подчеркивает насколько ей важно общаться с каждым пациентом, даже когда много своей работы.
Олексій
Зайшов записатись на прийом і виявилось, що потрібний лікар як раз може прийняти. Дуже зручно!
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
7,3
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Меділабс у Вінниці на Київській — це один з філій мережі сучасних лабораторій, які пропонують якісні послуги за доступними цінами. Лабораторії працюють, починаючи з 2013 року, і в своєму штаті мають кваліфікованих фахівців, професіоналів в своєму напрямку роботи. Завдяки використанню інноваційних аналізаторів преміум-класу, якісних реактивів, рекомендованих виробниками обладнання, співробітники лабораторії проводять дослідження в найкоротші терміни і надають результати лабораторної діагностики протягом одного дня.