Загороднюк Оксана Сергіївна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
лікар другої категорії
Лікар другої категорії Загороднюк Оксана Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики для вагітних, зокрема матки, молочних залоз; органів черевної порожнини та органів малого тазу, нирок і сечового міхура.

Спасибо большое Оксане Сергеевне за квалификационную консультацию и замечательную УЗД диагностику во время моей беременности. Отличный специалист, отзывчивый врач. Ответила на все вопросы. В случае надобности буду обращаться!
Оля
Я Оксані Сергіївні повністю довіряю, вона чудова жінка і проблемам пацієнтів співпереживає завжди. Мені вже двічі допомогла у лікуванні, діагноз безпомилково поставила.
Олександра
Була на діагностиці у Загороднюк один раз. Хороший спеціаліст, швидко і чітко дослідила мене, її компетентний висновок знадобився для точної постановки діагнозу.
Приходилось обращаться к Загороднюк во вторую беременность. Грамотная, внимательная, чуткая, отзывчивая. Только хорошие впечатления о работе и общении с Оксаной. Спасибо!
Мартинюк Олена
Зараз лікююся в Загороднюк О.С,лікар подобається надіюсь в подальшому почути хороші результати

• 2007 р. – Вінницький національний медичний університет ім.М.І. Пирогова;
  • 2010 р. – навчання в інтернатурі за спеціальністю акушерство і гінекологія на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика.

Курси

• 2010 р. – курси ТУ "Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології";
  • 2011 р. – курси ТУ "УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології";
  • 2012 р. – курси ТУ "Репродуктивна ендокринологія";
  • 2013 р. – курси спеціалізації з ультразвукової діагностики;
  • 2013 р. – курси "Сучасні аспекти планування сім’ї".