Загороднюк Оксана Сергіївна

7 років досвіду
Консультація 150 грн.
Лікар другої категорії Загороднюк Оксана Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики для вагітних, зокрема матки, молочних залоз; органів черевної порожнини та органів малого тазу, нирок і сечового міхура.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Соборна, 46а

Відгуки пацієнтів

25 липня '17р.
Спасибо большое Оксане Сергеевне за квалификационную консультацию и замечательную УЗД диагностику во время моей беременности. Отличный специалист, отзывчивый врач. Ответила на все вопросы. В случае надобности буду обращаться!
Оля
21 лютого '17р.
Я Оксані Сергіївні повністю довіряю, вона чудова жінка і проблемам пацієнтів співпереживає завжди. Мені вже двічі допомогла у лікуванні, діагноз безпомилково поставила.
Олександра
11 вересня '16р.
Була на діагностиці у Загороднюк один раз. Хороший спеціаліст, швидко і чітко дослідила мене, її компетентний висновок знадобився для точної постановки діагнозу.
14 серпня '16р.
Приходилось обращаться к Загороднюк во вторую беременность. Грамотная, внимательная, чуткая, отзывчивая. Только хорошие впечатления о работе и общении с Оксаной. Спасибо!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2007р. – Вінницький національний медичний університет ім.М.І. Пирогова
  • 2007-2010рр. – навчання в інтернатурі за спеціальністю акушерство і гінекологія на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика

Курси

• 2010р. – курси ТУ «Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології»
  • 2011р. – курси ТУ «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології»
  • 2012р. – курси ТУ «Репродуктивна ендокринологія»
  • 2013р. – курси спеціалізації з ультразвукової діагностики
  • 2013р. – курси «Сучасні аспекти планування сім’ї»
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог