Фоміна Тетяна Анатоліївна

Акушер-гінеколог
27 років досвіду
лікар першої категорії
Консультація 225 грн.
Має велику лікарську практику в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Спеціалізується на сучасних методиках діагностування та лікування гінекологічних захворювань: дисплазії шийки матки, ерозії шийки матки. Проводить радіохвильової коагуляції шийки матки апаратом "Фотек", фотокольпоскопію. Надає допомогу в плануванні вагітності.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (043) 265-44-90 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Олега Антонова, 29

Відгуки пацієнтів

11 квітня '18р.
Дуже вдячна Фоміній Т.А. за професіоналізм та комфортність під час консультування,дуже добре відноситься до пацієнта .Рекомендую!
Світлана
13 березеня '18р.
Чудовий лікар та людина
Мария
07 червеня '17р.
Самый лучший специалист. Всегда хожу к ней на приемы, потому что знаю что получу адекватное лечение и ответы на все вопросы.
Світлана
04 травня '17р.
Я безмежно вдячна Тетяні Анатоліївні, це людина з добрим серцем і широкою душею! Спеціаліст від Бога! Дякуючи їй ми вже скоро будемо відмічати пів-року нашій донечці-сонечку! Дякуємо ВАМ за щастя стати мамою! Рекомендую Тетяну Анатоліївну як КЛАСНОГО СПЕЦІАЛІСТА!!!!
Диана
20 лютого '17р.
К Татьяне Анатольевне на приемы прихожу вот уже несколько лет и всегда уверена, что получу квалифицированую помощь, и, при необходимости, адекватное лечение. Очень приятно, когда врач так относится к своей работе. Рекомендую записаться на прием именно к этому доктору.
Иванка
23 жовтня '16р.
Спасибо за информативную консультацию.
Надія
11 липня '16р.
Хочу висловити величезну подяку Тетяні Анатоліївні за уважність і професійне ставлення, доброту, грамотне та ефективне лікування. Завдяки її допомозі, ми з чоловіком зберігаємо надію народити дитину.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
Схожі спеціалісти: