Фоміна Тетяна Анатоліївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
лікар першої категорії
Має велику лікарську практику в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Спеціалізується на сучасних методиках діагностування та лікування гінекологічних захворювань: дисплазії шийки матки, ерозії шийки матки. Проводить радіохвильової коагуляції шийки матки апаратом "Фотек", фотокольпоскопію. Надає допомогу в плануванні вагітності.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29

04 травня '19р.
Лікар від Бога. Завжди залишалась задоволена результатами лікування, обслуговуванням Тетяни Анатоліївни. Уважна до деталей, професіонал своєї справи.
Надія
Після родів мала багато проблем з гінекологією(більшість з яких не були взагалі проблемами, але мене різні лікарі так запевнили і страшно налякали)після одного прийому у Фоміної виявилось, що я практично здорова і мої проблеми це лише наслідки важких пологів) які з часом самі зникли. Через 6 років знову з'явились проблеми, звичайно пішла до Тетяни Анатоліївни і абсолютно не шкодую. Дуже вдячна , що знайшла лікаря《від Бога》і всім рекомендую у неї лікуватись!P.S. За місяць мене вилікувала і вже рік не маю проблем!
11 квітня '18р.
Дуже вдячна Фоміній Т.А. за професіоналізм та комфортність під час консультування,дуже добре відноситься до пацієнта .Рекомендую!
Світлана
Чудовий лікар та людина
Самый лучший специалист. Всегда хожу к ней на приемы, потому что знаю что получу адекватное лечение и ответы на все вопросы.
Світлана
04 травня '17р.
Я безмежно вдячна Тетяні Анатоліївні, це людина з добрим серцем і широкою душею! Спеціаліст від Бога! Дякуючи їй ми вже скоро будемо відмічати пів-року нашій донечці-сонечку! Дякуємо ВАМ за щастя стати мамою! Рекомендую Тетяну Анатоліївну як КЛАСНОГО СПЕЦІАЛІСТА!!!!
Диана
К Татьяне Анатольевне на приемы прихожу вот уже несколько лет и всегда уверена, что получу квалифицированую помощь, и, при необходимости, адекватное лечение. Очень приятно, когда врач так относится к своей работе. Рекомендую записаться на прием именно к этому доктору.
Иванка
Спасибо за информативную консультацию.
Надія
Хочу висловити величезну подяку Тетяні Анатоліївні за уважність і професійне ставлення, доброту, грамотне та ефективне лікування. Завдяки її допомозі, ми з чоловіком зберігаємо надію народити дитину.
Прекрасный специалист!!! Няньчу малыша, это лучшая рекомендация)))))
Іра
Дійсно спеціаліст своєї справи.Звертаюсь вже продовж 10 років, по різним причинам(вагітність,консультації,лікування післяродової ерозії та багато інших питань) Завжди отримую обгрунтовану відповідь та при потребі подальше лікування.Тай людина чудова!!!!Тетяна Анатоліївна одна з найкращих.
Тетяна
Найкращий лікар- гінеколог в Вінниці. Завжди надасть адекватну пораду і підтримку як в лікуванні так і в веденні вагітності.
Лікар супер.