Фоміна Тетяна Анатоліївна

21 рік досвіду
врач першої категорії
Консультація 180 грн.
Лікар вищої категорії Фоміна Тетяна Анатоліївна, акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Надає консультаційні послуги, займається веденням вагітних. Виконує амбулаторні маніпуляції та дослідження. Проводить діагностику та терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, клімаксу, перед менструального синдрому тощо.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця пров. Карла Маркса, 29

Відгуки пацієнтів

Мария
07 червеня '17р.
Самый лучший специалист. Всегда хожу к ней на приемы, потому что знаю что получу адекватное лечение и ответы на все вопросы.
Світлана
04 травня '17р.
Я безмежно вдячна Тетяні Анатоліївні, це людина з добрим серцем і широкою душею! Спеціаліст від Бога! Дякуючи їй ми вже скоро будемо відмічати пів-року нашій донечці-сонечку! Дякуємо ВАМ за щастя стати мамою! Рекомендую Тетяну Анатоліївну як КЛАСНОГО СПЕЦІАЛІСТА!!!!
Диана
20 лютого '17р.
К Татьяне Анатольевне на приемы прихожу вот уже несколько лет и всегда уверена, что получу квалифицированую помощь, и, при необходимости, адекватное лечение. Очень приятно, когда врач так относится к своей работе. Рекомендую записаться на прием именно к этому доктору.
Иванка
23 жовтня '16р.
Спасибо за информативную консультацию.
Надія
11 липня '16р.
Хочу висловити величезну подяку Тетяні Анатоліївні за уважність і професійне ставлення, доброту, грамотне та ефективне лікування. Завдяки її допомозі, ми з чоловіком зберігаємо надію народити дитину.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог