Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі рефлексотерапевти у Рівному

Рефлексотерапевт, Ревматолог
9,98
Рефлексотерапевт Лісничий Володимир Антонович спеціалізується на наданні допомоги різним органам та системам. Проводить голковколювання. Лікує сколіози, остеохондрози, радикуліти, вегетосудинні дистонії. Слідкує за станом здоров'я пацієнта на всіх етапах його лікування. Надає невідкладну допомогу при ураженнях суглобів і тканин людини. Лікує фізіотерапевтично та медикаментозно. Надає подальшу консультацію щодо усунення наслідків хвороби, що вже була вилікувана.
Илья
03 серпня '16р.
8
Профессионал с большой буквы. Рекоменду. этого врача всем.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Гетьмана Сагайдачного, 10 (вхід біля банку "Фінанси та кредит")
Голкорефлексотерапевт
23 роки досвіду
9,98
Голкорефлексотерапевт Єремеєв Юрій Вікторович спеціалізується на лікуванні хвороб ізних органів та їх систем шляхом голковколювання. Надає консультації, де встановлює, яка саме частина тіла, чи який саме орган, був уражений хворобою, призначає сеанс голкотерапії та проводить його сам. Займається лікуванням хвороб хребта, суглобів, системи травлення, органів дихальної та сечостатевої систем. За допомогою голковколювання лікує больовий синдром та навіть ожиріння. Окрім того, практикує рефлексотерапію. Надає подальшу консультацію з приводу стана здоров’я пацієнта. Має вищу категорію з педіатрії.
Александр
06 серпня '16р.
10
Во время приема все понравилось. Претензий к врачу нет.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Гагаріна, 29
Невролог
14 років досвіду
9,98
Невролог першої категорії професійно займається дослідженнями причин та механізмів розвитку захворювань центральної та периферичної нервових систем. Спеціалізується в реалізації лікувальної справи. Лікар здійснює лікувальні процедури шляхом використання рефлексотерапії, голковколювання. Надає послуги в лікуванні артриту, радикуліту. Надає професійну консультації з питань неврології.
Дарья
14 липня '16р.
9
Консультировалась для лечения невроза, все быстро и четко, понятно объяснила. В общем, довольна приемом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Голкорефлексотерапевт, Мануальный терапевт
5,00
Записатися на прийом