Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі рефлексотерапевти у Рівному

Послуга Ціна
Консультація рефлексотерапевта Бєлова В.В. в кліниці «каб. Бєлова» 150
Консультація рефлексотерапевта Бєлова В.В. в кліниці «МЦ Дім здоров'я» 150
11
9,0
Голкорефлексотерапевт, Мануальный терапевт
9,00
Лікар Бєлов Віктор Васильович, спеціаліст вищої категорії. Виконує процедуру голковколювання, під час якої відбувається вплив на певні точки організму людини. Постійно проводить консультації для своїх пацієнтів. Успішно знімає гострий біль різної причини виникнення, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, остеохондроз, шийно-грудний та попереково-крижовий радикуліти, протрузію міжпозвонкових дисків. Допомагає зменшити алергічні прояви та мінімізувати нервові розлади.
Лариса
08 січня '18р.
10
Багато років мучили головні болі. Лікувалась неодноразово в стаціонарі, увесь час на таблетках. Вирішила звернутись до рефлексотерапевта, хоча і не дуже вірила, що допоможе. Але після лікування мені стало набагато краще! Дякую лікарю!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-03-19
Консультація 150 грн.
Голкорефлексотерапевт, Кардіолог, Інформотерапевт
8,60
Дитячий лікар
Лікар Гервазюк Віталій Євгенійович спеціалізується в області рефлексотерапії, мануальної терапії, та кардіології. Лікує пацієнтів, що скаржаться на хвороби серця, неврози, невралгію. Допомагає побороти ожиріння та шкідливі звички, такі як алкоголізм та паління. Також поліпшує стан при головному болі, кіфозі, остеохондрозі, сколіозі, коригує порушення постави.
Никита Бондарь
19 квітня '17р.
8
Я обращался к Виталию Евгеньевичу по наводке жены. Она у меня бросила курить, как узнал, что беременна. А дальше понеслось. У нее был ужасный токсикоз, и соответственно курить мне было нельзя, если курил на улице, то нужно было час проветриваться. Ну, вот она меня и записала к доктору, ей подруга сказала, что это может помочь. Это не было легко, но все-таки нас получилось побороть эту вредную привычку. Спасибо.
Записатися на прийом53 онлайн записи
Консультація 80 грн.
Рівне вул. Гагаріна, 29
Невролог
15 років досвіду
8,10
Невролог першої категорії професійно займається дослідженнями причин та механізмів розвитку захворювань центральної та периферичної нервових систем. Спеціалізується в реалізації лікувальної справи. Лікар здійснює лікувальні процедури шляхом використання рефлексотерапії, голковколювання. Надає послуги в лікуванні артриту, радикуліту. Надає професійну консультації з питань неврології.
Дарья
14 липня '16р.
9
Консультировалась для лечения невроза, все быстро и четко, понятно объяснила. В общем, довольна приемом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Рефлексотерапевт, Ревматолог
7,60
Рефлексотерапевт Лісничий Володимир Антонович спеціалізується на наданні допомоги різним органам та системам. Проводить голковколювання. Лікує сколіози, остеохондрози, радикуліти, вегетосудинні дистонії. Слідкує за станом здоров'я пацієнта на всіх етапах його лікування. Надає невідкладну допомогу при ураженнях суглобів і тканин людини. Лікує фізіотерапевтично та медикаментозно. Надає подальшу консультацію щодо усунення наслідків хвороби, що вже була вилікувана.
Илья
03 серпня '16р.
8
Профессионал с большой буквы. Рекоменду. этого врача всем.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Рівне вул. Гетьмана Сагайдачного, 10 (вхід біля банку "Фінанси та кредит")