Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі рефлексотерапевти у Рівному

Послуга Ціна
Консультація рефлексотерапевта Бєлова В.В. в кліниці «каб. Бєлова» 150
Консультація рефлексотерапевта Бєлова В.В. в кліниці «МЦ Дім здоров'я» 150
11
8,0
Голкорефлексотерапевт, Мануальный терапевт
9,00
Лікар Бєлов Віктор Васильович, спеціаліст вищої категорії. Виконує процедуру голковколювання, під час якої відбувається вплив на певні точки організму людини. Постійно проводить консультації для своїх пацієнтів. Успішно знімає гострий біль різної причини виникнення, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, остеохондроз, шийно-грудний та попереково-крижовий радикуліти, протрузію міжпозвонкових дисків. Допомагає зменшити алергічні прояви та мінімізувати нервові розлади.
Лариса
08 січня '18р.
10
Багато років мучили головні болі. Лікувалась неодноразово в стаціонарі, увесь час на таблетках. Вирішила звернутись до рефлексотерапевта, хоча і не дуже вірила, що допоможе. Але після лікування мені стало набагато краще! Дякую лікарю!
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Консультація 150 грн.
Невролог
15 років досвіду
8,10
Невролог першої категорії професійно займається дослідженнями причин та механізмів розвитку захворювань центральної та периферичної нервових систем. Спеціалізується в реалізації лікувальної справи. Лікар здійснює лікувальні процедури шляхом використання рефлексотерапії, голковколювання. Надає послуги в лікуванні артриту, радикуліту. Надає професійну консультації з питань неврології.
Дарья
14 липня '16р.
9
Консультировалась для лечения невроза, все быстро и четко, понятно объяснила. В общем, довольна приемом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-25
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Рефлексотерапевт, Ревматолог
7,60
Рефлексотерапевт Лісничий Володимир Антонович спеціалізується на наданні допомоги різним органам та системам. Проводить голковколювання. Лікує сколіози, остеохондрози, радикуліти, вегетосудинні дистонії. Слідкує за станом здоров'я пацієнта на всіх етапах його лікування. Надає невідкладну допомогу при ураженнях суглобів і тканин людини. Лікує фізіотерапевтично та медикаментозно. Надає подальшу консультацію щодо усунення наслідків хвороби, що вже була вилікувана.
Илья
03 серпня '16р.
8
Профессионал с большой буквы. Рекоменду. этого врача всем.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-25
Рівне вул. Гетьмана Сагайдачного, 10 (вхід біля банку "Фінанси та кредит")