Сторінка 37. Приватні лікарі у Львові

Руслана
Якщо ви шукаєте гарно стоматолога, рекомендую звернутися до Богдана Тарасовича. Це стоматолог "від Бога". Я ні разу не сумнівалась в ньому як в спеціалісті, а зверталася до нього я дуже часто.
26 січня '20 г.
Соломія
Мала необхідність перевірити нирки та наднирники. Лікар, що робила УЗД дуже сподобалась. Дуже уважна та приємна, ввічливо спілкувалася зі мною. Вважаю її досвідченим спеціалістом, всі свої дії коментувала та дала мені декілька порад.
16 березеня '19 г.
УЗД-спеціаліст
Доктор проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, селезінки, нирок, наднирників, печінки, суглобів і м'яких тканин. Бере участь у проведенні пункційної біопсії новоутворень різних органів. Регулярно відвідує наукові конференції, з'їзди та сертифікаційні курси за спеціальністю.
Стоматолог
Врач занимается лечением заболеваний основного профиля: кариес, стоматит, гингивит, пародонтит, периодонтит, пульпит. Разрабатывает индивидуальные схемы терапии и последующей профилактики. Проводит комплексные осмотры и ведет профилактические приемы. Занимается подготовкой ротовой полости к последующему протезированию.
Уролог-андролог
Доктор надає широкий спектр послуг в області урології. Лікує сечокам'яну хворобу, пієлонефрит, аденому передміхурової залози, хронічний цистит і чоловіче безпліддя. Проводить уретроскопію, жіночу та чоловічу цистоскопії, біопсію яєчка.
УЗД-спеціаліст
Лікар УЗ-спеціаліст. Надає послуги з УЗ-дослідження органів та систем, спеціалізується на дослідженні щитовидної залози, органів сечостатевої системи, молочної залози. Закінчила Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Алерголог, терапевт
Лікар проводить комплексні діагностичні маніпуляції для виявлення потенційного алергену. Представляє пацієнтам широкий спектр послуг, з включенням огляду, консультації. Займається лікуванням загальних хвороб: ОВРИ, ОРЗ, грип, порушення зі стороні серцево-судинної, нервової та ендокринної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Гастроентеролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з функціональними розладами шлунково-кишкового тракту (диспепсія, синдром подразненого кишківника, функціональний закреп, діарея), органічними розладами шлунково-кишкового тракту нижнього та верхнього поясів (гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, гастрит, виразкова хвороба, дуоденіт, дуоденогастральний рефлюкс, гепатит, хронічний холецистит, холангіт, панкреатит). Виконує купування жовчної коліки. Консультує щодо спеціальних режимів харчування та щодо здорового рослинного харчування (веганство)
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Дерматовенеролог, трихолог
Досвід роботи в дерматології, видаленні новоутворень , дерматоскопії та біопсії. На її рахунку багато консультацій та оперативної дермотології. Знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань щитовидної залози, хвороб гіпофізу та надниркових залоз. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози. Приймає пацієнтів з цукровим діабетом, ожирінням, синдромом хронічної втоми, гіпотиреозом та токсичним зобом.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань внутрішніх органів. Оцінює стан хворого за скаргами, проводить ЕКГ та розшифровує результати дослідження. Консультує з питань вакцинації. Лікує грип, ГРВІ, пневмонію, анемію, гастрит, холецистит, бронхіт, стенокардію, гіпертонічну хворобу та інші патології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Сімейний лікар, дерматолог, трихолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Спеціалізується на дерматології, трихології, класичній та апаратній косметології. Виконує контурну пластику. Проводить чистку обличчя, пілінг обличчя. Консультує з питань догляду за шкірою обличчя.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 700/500 грн.