Лікарі гінекологи у Львові (Личаківський район)

Надя
Це надзвичайна доктор! Розумна, чуйна, талановита людина. Народився син у мене завдяки цьому! Уляна Євгенівна- неймовірна!
Надія
Це надзвичайно чудова лікар! Я живу завдяки їй! Уляна Євгенівна- дякую Вам!!!
Олексанлра
У мене відбулись пологи 01.01.2022 року завдяки ведення вагітності і контролю дієти лікаря Уляни Білик. Вагітність проходила негладко, але завдяки доктору у нас все гаразд! Задоволена Дуже . Дякую !!!
Наталя
Я прооперована з приводу проблем із шийкою матки, усе пройшло чудово! Бо прийшла до Уляни Євгенівни- що я вмираю, лікар мені усе пояснила і повернула мені життя! Дуже задоволена
Акушер-гінеколог; онкогінеколог
Постійно бере участь у профільник медичних конференціях, семінарах.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням, лікуванням і профілактикою патологій жіночих внутрішніх і зовнішніх статевих органів. Протягом 22 років успішно лікує запальні захворювання, ендометріоз, мікоплазмоз, генітальний герпес, молочницю і дисфункцію яєчників.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Доктор Саврун Иван Андреевич – специалист в области акушерства и гинекологии. Врач оказывает помощь в решении вопросов бесплодия, консультирует пары по способам контрацепции, занимается диагностикой и лечением заболеваний женской репродуктивной системы инфекционно-воспалительного генеза. Специалист ведет наблюдение женщин на всем протяжении беременности. Владеет навыками проведения ультразвуковой диагностики, что позволяет точно установить диагноз и назначить эффективные методы терапии.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Гінеколог
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Приймає пацієнток з симптомами: свербіж та печіння в статевих органах, біль при сечовипусканні, порушення менструального циклу. Успішно лікує бактеріальний вагіноз, вульвіт, кольпіт, ендометрит, ендометріоз, дисфункцію яєчників, безпліддя.
Акушер-гінеколог
кваліфікований акушер-гінеколог, спеціаліст по веденню вагітності, підбору контрацепції, радіохвильовій і лазерній хірургії в гінекологічній сфері. Володіє повним спектром діагностичних методик