Лікарі гінекологи у Львові (Личаківський)

Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Гінеколог
Лікар-гінеколог надає послуги ус фері лікування жіночих захворювань. Проводить консультування з питань планування сім'ї та шлюбу, підбір контрацептивних засобів. діагностику та лікування гормональних порушень у жінок різного віку, діагностику та лікування клімактеричного періоду, діагностику та лікування при звичному невиношуванні вагітності. Займається комплексним обстеженням для профілактики раку шийки матки та молочних залоз, раннє виявлення передракових захворювань шийки матки та молочних залоз.
Консультація 310 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, Гінеколог
35 років досвіду
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, вищої категорії, проводить діагностику та лікування жіночих хвороб, проводить УЗ діагностику. Лікує жіноче безпліддя.
Консультація 310 грн.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
9 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на ендокриннології в гінекології, займається діагностикою, лікуванням безпліддя, досліджує звичне невиношування вагітності. Лікар проводить УЗ діагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Терапевт
Андрій Андрійович лікар-терапевт, спеціалізується на лікуванні внутрішніх органів, серцево-судинної, травневої системи.
Консультація 200 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Уролог, Андролог
26 років досвіду
Роман Зіновійович уролог вищої категорії, надає послуги у сфері урології, володіє повним спектром урологічних ендоскопічних операцій. Займається діагностикою, проводить УЗД, цистоскопію, біопсію. Лікує усі урологічні хвороби.
Консультація 400 грн.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Консультація від 700 грн.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Сімейний лікар
8 років досвіду
Викликати лікаря додому
Сімейний лікар, практикує лікування, профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, імунної та інших систем організму. Лікар займає активну позицію, постійно покращує свої професійні здібності, пройшов стажування в США і має досвід роботи за кордоном.
Консультація від 700 грн.
Записатися на прийом