Лікарі гінекологи у Львові (Личаківський)

Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Марія
07 червеня '17р.
Дуже приємна та уважна. Не призначає не потрібного лікування. Усе детально розкаже на зрозумілій мові. Відовідає на усі питання, дуже хороший лікар
Записатися на прийом14 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
галина
04 грудня '17р.
Лікар старанно та відповідально ставиться до узд, яке проводить.Через, що воно триває довше,ніж у інших уздистів. мінус: не потрапиш на призначений час. В заключені пише діагноз з того, що бачить, нічого не перебільшує.
Записатися на прийом26 онлайн записів
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Іван Андрійович спеціалізується на гінекології та ультразвуковій діагностиці. Лікар проводить консультації пар по причинам непліддя, виконує підбір методів контрацепції та супровід вагітності. Займається лікуванням запальних та інфекційних захворювань.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-15
Консультація 350 грн.