Лікарі гінекологи у Львові (Личаківський)

Уролог, Андролог
26 років досвіду
Роман Зіновійович уролог вищої категорії, надає послуги у сфері урології, володіє повним спектром урологічних ендоскопічних операцій. Займається діагностикою, проводить УЗД, цистоскопію, біопсію. Лікує усі урологічні хвороби.
Аня
19 квітня '17р.
Хороший спеціаліст
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-29
Консультація 400 грн.
Гінеколог
14 років досвіду
Лікар-гінеколог першої категорії надає послуги ус фері лікування жіночих захворювань. Проводить консультування з питань планування сім'ї та шлюбу, підбір контрацептивних засобів. діагностику та лікування гормональних порушень у жінок різного віку, діагностику та лікування клімактеричного періоду, діагностику та лікування при звичному невиношуванні вагітності. Займається комплексним обстеженням для профілактики раку шийки матки та молочних залоз, раннє виявлення передракових захворювань шийки матки та молочних залоз.
Вікторія
17 жовтня '16р.
Справжній професіонал і мила жінка. Дуже тактовно і кваліфіковано допомогла мені впоратися з моїми проблемами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 310 грн.
Сімейний лікар
8 років досвіду
Викликати лікаря додому
Сімейний лікар, практикує лікування, профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, імунної та інших систем організму. Лікар займає активну позицію, постійно покращує свої професійні здібності, пройшов стажування в США і має досвід роботи за кордоном.
Петро Олексійович
02 вересня '16р.
Лікар дійсно знає свою справу. Допоміг мені перемогти хворобу і дав необхідні рекомендації, слідуючи яким хвороба мене більше не турбує.
Записатися на прийом
Консультація від 700 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
9 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на ендокриннології в гінекології, займається діагностикою, лікуванням безпліддя, досліджує звичне невиношування вагітності. Лікар проводить УЗ діагностику.
Валентина
18 серпня '16р.
Благодаря доктору Бурган я наконец-то смогла забеременеть))) Огромное спасибо за помощь и успехов Вам на профессиональном поприще!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Марія
07 червеня '17р.
Дуже приємна та уважна. Не призначає не потрібного лікування. Усе детально розкаже на зрозумілій мові. Відовідає на усі питання, дуже хороший лікар
Записатися на прийом7 онлайн записів
Консультація від 700 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
35 років досвіду
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, вищої категорії, проводить діагностику та лікування жіночих хвороб, проводить УЗ діагностику. Лікує жіноче безпліддя.
27 лютого '17р.
Мы с мужем долго пытались зачать ребенка и когда я увидела 2 заветные полоски, то уже знала, кто будет вести мою беременность. Очень внимательный доктор, к нему все время ходит моя мама. Она и посоветовала мне врача. Я всегда получала ответы на все вопросы и довольна своим выбором.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 310 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
27 лютого '17р.
Прекрасний лікар і спеціаліст. Рекомендую,бо дійсно знавець від Бога!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Терапевт
21 рік досвіду
Андрій Андрійович лікар-терапевт, спеціалізується на лікуванні внутрішніх органів, серцево-судинної, травневої системи.
Евгения
12 жовтня '16р.
Петрух компетентный терапевт и культурный человек. Всегда доходчиво, понятно объясняет свое виденье проблемы и практически не ошибается в выборе лечения.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 200 грн.