Лікарі кардіологи у Львові (Личаківський район)

Софія
Найкращий лікар!
30 листопада '-1 г.
Тетяна
Після консультації у Івана Івановича залишилася задоволеною. Лікар ввічливий та уважний. Рекомендую як хорошого спеціаліста.
17 серпня '18 г.
Соломія
Швидкий темп життя диктує свої правила і разом з тим викликає низку захворювань. Постійне навантадення на ноги спричинило розвиток флеботромбозу. Діагностику та лікування проводжу в лікаря Матюшинець Івана Івановича. Висококласний спеціаліст флеболог. Щиро дякую за допомогу.
07 липня '18 г.
Богдана
Хочу подякуватилікарю Матюшинець Івану Івановичу за високий професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів. Маю серйозні проблеми з судинною системою, саме професіоналізм лікаря та якісне обладнання дають мені можливість насолоджуватися життям сповна. Спасибі за роботу.
30 червеня '18 г.
Хірург, Флеболог
Доктор Матішинец Іван Іванович - хірург, флеболог. Досвід роботи 7 років. Лікар другої категорії. Спеціалізується на судинних захворюваннях. Проводить складні операції. Діагностує захворювання на ранніх стадіях розвитку за допомогою сучасних технологій. Розробляє індивідуальні схеми профілактичних заходів. Спеціалізується на варикозному розширенні судин нижніх кінцівок. Приймає пацієнтів у приватному порядку. Лікування проводить з використанням сучасних технологій та препаратів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Кардіолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням серцево-судинних захворювань. Приймає пацієнтів з вродженими та набутими вадами серця, серцевою недостатністю та аритмією. Також лікує артеріальну гіпертензію та ішемічну хворобу серця.
Кардіолог
Член Української ассоціації кардіологів Член Української ассоціації лікарів-інтерністів Лікар-кардіолог проводить електрокардіограму серця, призначає та корегує лікування хвороб серцево-судинної системи в залежності від поставленого діагнозу. Займається консультативними прийомами та медичним оглядом пацієнта. Лікує гіпертонічну хворобу, серцеву недостатність, кардіоміопатію, ішемічну хворобу серця
Кардіолог
Лікар-кардіолог, лікар функціональної діагностики. Проводить первинний огляд пацієнта, електрокардіографічне обстеження, надає інтерпретацію ЕКГ, ЕхоКГ, данних лабораторних обстежень.