Ященко Олена Борисівна

Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на терапії запальних та інфекційних захворювань репродуктивної системи. Основний напрямок діяльності — планування вагітності й участь у родовому процесі. Готує до виношування дитини, коригує цикл. Приймає пологи, надає комплексні послуги з усунення розривів, травм та інших ускладнень. Працює з дітьми та підлітками, проводить планові огляди, веде профілактику.

Львів вул. Драгана, 4 Б р.Сихівський

14.03.2017
Чудовий лікар! Все сподобалося. Вона все детально пояснила, показала і розповіла. Фахівець, чудовий і кваліфікований, яких ще треба пошукати. Дуже детально, проводить огляд. Рекомендації слушні, та допомагають. Рекомендую!
Свiтлана
Мені все сподобалося. Можу запевнити, що це-хороший лікар, та відмінний професіонал. Я не очікувала на такий високоякісний сервіс. Буду звертатися ще до цього спеціаліста, та в цю клініку. Однозначно рекомендую усім!

• 1991–1997 рр. — Львівський медичний інститут.
  • 1997–1999 рр. — проходила інтернатуру з акушерства та гінекології на базі ОКЛ.
  • 1999–2001 рр. — працювала завідувачем відділення сестринської справи у медичному училищі Львівської залізниці.
  • З 2001 року працює у Львівській обласній клінічній лікарні на посаді лікаря акушер-гінеколога.

• 2018 р. — проходила атестацію з підтвердження вищої кваліфікаційної категорії (атестація ще 2-3 роки).

• Член асоціації акушер гінекологів.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги та лікує захворювання

• консультації і лікування гінекологічних захворювань;
  • відеокольпоскопія;
  • консультування вагітних;
  • лікування ерозій;
  • запальних захворювань;
  • непліддя;
  • ендометріозу;
  • опущення та випадіння стінок піхви та матки;
  • дитяча гінекологія.