Лікарі генетики у Львові (Личаківський)

У родині є 2 дітей із синдромом Дауна. Тому кордоцентез був неминучий. Зробили мені цей прокол. Боліло не боліло, то справа десята. Головне для мене на той період було здоров’я дитини. Із завмиранням серця очікувала результат. Слава Богу обійшлося.
Звернулась до генетика, щоб дослідити навколоплідні води (амніоцентез). Гінеколог сказала пройти цей тест незадовго до пологів. Все було в нормі. Не було за шо хвилюватися. Дякую за допомогу та гарну звістку.
Дуже довго не могла завагітніти. Аж у 36 років сталося чудо!!!! Довго не могла у це повірити. Коли усвідомила своє щастя, то з усією серйозністю підійшла до цієї справи. У визначений термін ходила на УЗД. Окрім того скористалася консультацію генетика і зробила ще один тест, щоб упевнитися, що малюк абсолютно здоровий. Дякувати Богові все добре. Вдячна лікареві за те, що тактично поставився до мільйона моїх запитань.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
УЗД-спеціаліст, Генетик
16 років досвіду
Лікар проводить ультразвукову діагностику щитовидної залози, внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка), матки (трансабдоминально, трансвагинально), грудних залоз, передміхурової залози, сечового міхура. Обстеження вагітності, 3D \ 4D, запис на DVD, доплерометрія. ЕХО-КГ. Діагностика і профілактика вродженої і спадкової патології. Консультує з питань безплідності.
Маряна
01 листопада '17р.
Прокопчук хороша дуже
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-11-22
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
27 лютого '17р.
Прекрасний лікар і спеціаліст. Рекомендую,бо дійсно знавець від Бога!
Записатися на прийом26 онлайн записів
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський