Лікарі неврологи у Львові (Личаківський район)

Марта
Дуже висококваліфікований фахівець, допоміг мені з проблемою, дієво підібраним лікуванням.
30 листопада '-1 г.
Ген
Просто відмінний спеціаліст! Була у нього на прийомі. Не дивлячись на те, що лікар досить молодий, але знань у нього дуже багато. Він все зробив на найвищому рівні. Причину моєї проблеми усунув дуже швидко. Приємно лікуватися у такого лікаря!
25 лютого '20 г.
Оленька
Я страждала від жахливих мігреней. Зверталася до багатьох спеціалістів, але жодний з них не міг мені допомогти. Родичі порадили Мирослава Ігоровича. Дуже розумний лікар. Швидко розібрався в причинах мого стану. Лікування допомогло.
08 лютого '20 г.
Невролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з головним болем, погіршенням пам'яті, судомами, болем в хребті та порушенням координації. Лікує остеохондроз, мігрень, епілепсію, розсіяний склероз, вегетосудинну дистонію та інші хвороби.
Невролог
Лікар займається діагностикою та терапією неврологічних захворювань. Спеціалізується на лікуванні головного болю та больових синдромів. Приймає пацієнтів з частими запамороченнями, мігренню, підвищеною тривожністю, остеохондрозом та неврозами. Є автором понад 40 наукових праць.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Невролог
Висококваліфікований спеціаліст з діагностики та лікування хвороб центральної, периферійної та вегетативної нервової системи, в тому числі хвороби Паркінсона. Має великий клінічний, педагогічний, науковий досвід у різних галузях неврології. Стажувався в університетських клініках Європи (в т.ч. Австрії та Польщі). Володіє методиками блокад, мануальної терапії.