Лікарі ендокринологи у Львові (Личаківський район)

Михаил
Лікар, дуже доступно все пояснювала.Після того як вона закінчила говорити, було елементарно зрозумілі найскладніші симптоми і прояви моєї хвороби. Розібрали все, що потрібно було. Мене більш ніж влаштувала консультація. Рекомендую!
22 лютого '20 г.
Есения
Прийом у лікаря був хороший. Дуже уважна жінка, багато мене розпитувала і багато розмовляла по темі. Розписала детальну схему лікування, і вже є реший результат. Дуже задоволена відвідуванням лікаря. Прийду повторно для корекції.
08 лютого '20 г.
Ендокринолог, анестезіолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи. Спеціалізується в області анестезіології. Має досвід у проведенні міжнародних клінічних випробувань лікарських засобів. Лікує цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, патології гіпоталамо-гіпофізарної системи.
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань щитовидної залози, хвороб гіпофізу та надниркових залоз. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози. Приймає пацієнтів з цукровим діабетом, ожирінням, синдромом хронічної втоми, гіпотиреозом та токсичним зобом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28