Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі хірурги у Львові (Личаківський)

10
9,0
Судинний хірург
17 років досвіду
9,20
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Ліля
26 січня '18р.
10
Зверталась коли мала проблему до багатьох судинних лікарів, останній був саме цей лікар. На ньому і зупинилась і лікувалась згідно його призначенням. Лікар який вміє слухати пацієнтів, гарно твсе розкаже, покаже на стендах. Саме голове правильно поставить діагноз. Раджу всім.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-03-21
Консультація 300 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Судинний хірург
7 років досвіду
8,38
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Олена
25 вересня '17р.
10
Лікувалася у нього сама з приводу варикозного розширення вен,пізніше лікувалася й свою маму у нього.Лікар від Бога!Уважний,все чітко й доступно пояснює,дуже хороший спеціаліст,допоміг нам з мамою.Дуже вдячні!
Записатися на прийом22 онлайн записи
Консультація 250 грн.
Кардіохірург
18 років досвіду
8,00
Ліікар Щур Олександр Володимирович, фахівець вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент. Займається вивченням функцій, будови та роботи серцево-судинної системи. Лікує хворих аритмією, гіпертонічною хворобою серця, з пороками серця, аневризмами, ішемічними хворобами серця та вродженими пороками. Проводить діагностику і лікування захворювань шляхом хірургічного втручання. Робить операцію аневризми аорти. Займається первинною обробкою ран, перев'язкою, видаленням новоутворень, розкриттям поверхневих утворень шкіри, зняттям швів.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Судинний хірург, Функціональний діагност
18 років досвіду
7,25
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних патологій кінцівок різного генезу. Проводить ультразвукове дослідження стану кровообігу у кінцівках методом доплерографії.
Виктор
24 червеня '16р.
8
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Записатися на прийом34 онлайн записи
Консультація 300 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Судинний-хірург, Функціональний діагност
7 років досвіду
6,30
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Судинний хірург, Флеболог
9 років досвіду
5,00
Викликати лікаря додому
Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії та флебології. Консультує пацієнтів із захворюванням магістральних та периферійних судин. Лікує захворювання сонних артерій, аорти, артерій нижніх та верхніх кінцівок, варикозну хворобу, ПТФС, тромбофлебіт, флеботромбоз.
Наталя Н.
15 лютого '18р.
10
Доброго дня. У мене був варикозна хвороба. Була на прийомі у Трутяка Романа Ігоровича. Враження позитивні. Чітко пояснив суть хвороби і як це лікувати. На всі мої запитання давав зрозумілі відповіді. Перенесла операцію лазером. Результатом задоволена.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Хірург, Онкохірург, Проктолог
17 років досвіду
5,00
Викликати лікаря додому
Юрій Васильович спеціалізується в області загальної хірургії, онкохірургії, проктології. Лікує гострі та хронічні захворювання органів черевної порожнини. Проводить оперативні втручання з приводу жовчнокам'яної хвороби, гриж всіх видів та локалізацій, спайкову хворобу очеревини, кіст паренхіматозних органів, різноманітних новоутворень, надлишкової ваги тіла, ожиріння, захворювань прямої кишки. Лікар активно приймає участь в наукових конференціях, має власні патенти.
Галина Ш.
15 січня '18р.
10
Доброго дня! Бажаю здоров'я усім! Багато років я лікувалась, але не могла подолати свою хворобу без хірургічного втручання. І ось завдяки чуйному, досвідченому і хорошому спеціалісту , завідуючому абдомінальної хірургії ЯРИНИЧУ ЮРІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ вдалось подолати мою хворобу. Операція пройшла успішно , без ускладнень. Тому я щиро вдячна за його професіоналізм, за добре слово, яке іноді рятує людину, за бажання творити добро і допомагати іншим. Рекомендую звертатись до такого досвідченого лікаря як ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Взагалі у відділенні відчувається згуртованість всього медперсоналу. Висловлюю подяку за ефективне лікування, чистоту у палатах та зроблений ремонт у приміщенні абдомінальної хірургії.
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Консультація 250 грн.
Хірург
6 років досвіду
5,00
Викликати лікаря додому
Володимир Олександрович спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань органів черевної порожнин. Проводить сучасне лікування гриж всіх локалізацій (в т.ч лапароскопічно), жовчнокам’яної хвороби, новоутворів шкіри і м’яких тканин. Лікує надлишкову вагу тіла.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.