Лікарі хірурги у Львові (Личаківський)

17 років досвіду
Лариса
27 квітня '17р.
Дуже кваліфікований і хороший лікар,швидко і правильно поставила діагноз та вдало провела складну операцію аорти.Велике спасибі таким лікарям!
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
18 років досвіду
Павло Петрович лікар судинний хірург, спеціалізується на лікуванні варикозу вен нижніх кінцівок, трофічних виразок. Робить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію, пункції артерій. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок.
Юлія
22 жовтня '16р.
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-04-28
Консультація 400 грн.
16 років досвіду
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Катерина Володимирівна
23 серпня '16р.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-04-28
Судинний хірург, Функціональний діагност
17 років досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних патологій кінцівок різного генезу. Проводить ультразвукове дослідження стану кровообігу у кінцівках методом доплерографії.
Виктор
24 червеня '16р.
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Судинний-хірург, Функціональний діагност
6 років досвіду
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Михаил
12 вересня '16р.