Лікарі хірурги у Львові (Личаківський)

17 років досвіду
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
леся
23 травня '17р.
У нас трапився такий випадок мого вуйка привезла швидка з Франківчани бо там відмовилися робити таку операцію бо в нього розірвалась аневризма в животі . Нам порадили лікаря Лєбєдєву.Вона нас прийняла і терміново була зроблена операція.Вуйко після операції був важким бо операція була дуже складною але вижив. І за це наша родина дуже вдячна Світлані Анатоліївній та колективу за врятоване життя нашому вуйкові.Довгик років життя та здоров'я їй і родині за тут чудову роботу повернення людини до життя .Більше таких лікарів для нашої медицини.
Консультація 250 грн.
16 років досвіду
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Катерина Володимирівна
23 серпня '16р.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Консультація 200 грн.
18 років досвіду
Павло Петрович лікар судинний хірург, спеціалізується на лікуванні варикозу вен нижніх кінцівок, трофічних виразок. Робить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію, пункції артерій. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок.
Юлія
22 жовтня '16р.
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 400 грн.
Судинний хірург, Флеболог
28 років досвіду
Професор судинний-хірург, спеціалізується у сфері флебології. Проводить широкий спектр операцій на судинах. Здійснює консультативний прийом, лазерне лікування вен, склеротерапія, хірургічні втручання на аорті, сонних артеріях, хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Галина
02 вересня '16р.
Прекрасный доктор, который помог моему отцу победить болезнь. Большое Вам спасибо за оказанную помощь. Успехов и вдохновения Вам!
Консультація 300 грн.
6 років досвіду
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
19 червеня '17р.
Довго налаштовувалась і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило з Андрієм Петровичем- професійний хірург і дуже хороша людина. Велике Вам дякую за допомогу. Успіхів і натхнення!
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Консультація 250 грн.
Кардіохірург
17 років досвіду
Записатися на прийом
Консультація 200 грн.
Судинний-хірург, Функціональний діагност
6 років досвіду
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Записатися на прийом4 онлайн записи