Лікарі анестезіологи у Львові (Личаківський район)

Михаил
Лікар, дуже доступно все пояснювала.Після того як вона закінчила говорити, було елементарно зрозумілі найскладніші симптоми і прояви моєї хвороби. Розібрали все, що потрібно було. Мене більш ніж влаштувала консультація. Рекомендую!
22 лютого '20 г.
Есения
Прийом у лікаря був хороший. Дуже уважна жінка, багато мене розпитувала і багато розмовляла по темі. Розписала детальну схему лікування, і вже є реший результат. Дуже задоволена відвідуванням лікаря. Прийду повторно для корекції.
08 лютого '20 г.
Катерина
Лікар просто чудовий! У мене не вистачає слів, що описати ту неоцінену допомогу, яку він нам надав! Здоров'я Вам та терпіння у Вашій нелегкій праці! Спеціаліст від Бога, та просто хороша людина! Однозначно будемо звертатися і рекомендувати!
22 березеня '20 г.
Тетяна
Надзвичайно хороша людина та відповідальний, кваліфікований фахівець. Так сталося, що нам з дитиною довелося потрапити на консультацію до Тараса Богдановича. Я була приємно вражена його професіоналізмом! Дуже дякую Вам! Рекомендую!
05 березеня '20 г.
Ендокринолог, анестезіолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи. Спеціалізується в області анестезіології. Має досвід у проведенні міжнародних клінічних випробувань лікарських засобів. Лікує цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, патології гіпоталамо-гіпофізарної системи.
Анестезіолог, дитячий анестезіолог
Лікар забезпечує безболісність та безпеку для пацієнтів в ході проведення операцій. У період підготовки до оперативного втручання займається підбором складу та дози знеболювальних препаратів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах по анестезіології.