Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности у Львові (Личаківський)

11
8,0
Функціональний діагност
19 років досвіду
8,60
Марія Глібівна лікар УЗ-діагност, спеціалізується на обстеженні системи кровообігу. Активно приймає участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, є автором багатьох наукових праць.
Екатерина
19 травня '16р.
10
Хороший диагност. Мне понравился и прием и отношение к пациенту. Рекомендую.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-26
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
УЗД-спеціаліст, Генетик
17 років досвіду
8,05
Лікар проводить ультразвукову діагностику щитовидної залози, внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка), матки (трансабдоминально, трансвагинально), грудних залоз, передміхурової залози, сечового міхура. Обстеження вагітності, 3D \ 4D, запис на DVD, доплерометрія. ЕХО-КГ. Діагностика і профілактика вродженої і спадкової патології. Консультує з питань безплідності.
Тетяна
05 січня '18р.
9
Лікарка Прокопчук прекрасний спеціаліст. ..приємна ,та досвідчена.ось уже четвертий раз іду На Узд ..і тільки до неї.Рекомендую.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
9 років досвіду
7,90
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Зоряна
20 лютого '18р.
10
Олена Вікторівна-висококваліфікований спеціаліст,завжди уважна і приємна у спілкуванні людина.На прийомі уважно вислухає та дасть чіткі відповіді на всі мої запитання.Я дуже рада,що у мене такий лікар.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
24 роки досвіду
7,32
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
Оксана
26 січня '18р.
9
Фахівець своєї справи!!!!!!
Судинний хірург, Функціональний діагност
18 років досвіду
7,25
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних патологій кінцівок різного генезу. Проводить ультразвукове дослідження стану кровообігу у кінцівках методом доплерографії.
Виктор
24 червеня '16р.
8
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 300 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Функціональний діагност
43 роки досвіду
7,00
Лікар УЗД та функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії., "Заслужений лікар України", дійсний член асоціації кардіологів України. Тимчук Дарина Степанівна спеціалізується на лікуванні серцево-судинних захворювань різного ступеня тяжкості. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування гіпертонічної, ішемічної та ревматичної хвороб серця. Проводить ехокардіографію.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Судинний-хірург, Функціональний діагност
7 років досвіду
6,30
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
5,00
Іван Андрійович спеціалізується на гінекології та ультразвуковій діагностиці. Лікар проводить консультації пар по причинам непліддя, виконує підбір методів контрацепції та супровід вагітності. Займається лікуванням запальних та інфекційних захворювань.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-26
Консультація 400 грн.
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський