Лікарі діагности у Львові (Личаківський)

УЗД-спеціаліст, Генетик
16 років досвіду
Лікар проводить ультразвукову діагностику щитовидної залози, внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка), матки (трансабдоминально, трансвагинально), грудних залоз, передміхурової залози, сечового міхура. Обстеження вагітності, 3D \ 4D, запис на DVD, доплерометрія. ЕХО-КГ. Діагностика і профілактика вродженої і спадкової патології. Консультує з питань безплідності.
Христина
23 березеня '17р.
Наталія Миколаївна - одна з найкращих УЗД професіоналів. Потрапляючи до неї, можна бути впевненим у високоякісній діагностиці. Якщо говорити про УЗД під час вагітності - то без заперечень найкращий спеціаліст у Львові.
Записатися на прийом26 онлайн записів
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
27 лютого '17р.
Прекрасний лікар і спеціаліст. Рекомендую,бо дійсно знавець від Бога!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
17 липня '16р.
Ввічлива і тактовна лікарка. Діагноз поставила на першому прийомі. Проведене лікування допомогло. Дякую за надану допомогу. При необхідності буду звертатись тільки до неї.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація від 700 грн.
Судинний-хірург, Функціональний діагност
6 років досвіду
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Михаил
12 вересня '16р.
Хороший специалист. Рекомендую.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Судинний хірург, Функціональний діагност
17 років досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних патологій кінцівок різного генезу. Проводить ультразвукове дослідження стану кровообігу у кінцівках методом доплерографії.
Виктор
24 червеня '16р.
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Функціональний діагност
18 років досвіду
Марія Глібівна лікар УЗ-діагност, спеціалізується на обстеженні системи кровообігу.
Екатерина
19 травня '16р.
Хороший диагност. Мне понравился и прием и отношение к пациенту. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10