Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности у Львові (Личаківський)

11
8,0
УЗД-спеціаліст, Генетик
16 років досвіду
8,05
Лікар проводить ультразвукову діагностику щитовидної залози, внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка), матки (трансабдоминально, трансвагинально), грудних залоз, передміхурової залози, сечового міхура. Обстеження вагітності, 3D \ 4D, запис на DVD, доплерометрія. ЕХО-КГ. Діагностика і профілактика вродженої і спадкової патології. Консультує з питань безплідності.
Маряна
01 листопада '17р.
10
Прокопчук хороша дуже
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-11-18
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
7,90
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Марія
07 червеня '17р.
10
Дуже приємна та уважна. Не призначає не потрібного лікування. Усе детально розкаже на зрозумілій мові. Відовідає на усі питання, дуже хороший лікар
Записатися на прийом14 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
7,32
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
Ольга
27 лютого '17р.
10
Прекрасний лікар і спеціаліст. Рекомендую,бо дійсно знавець від Бога!
Записатися на прийом26 онлайн записів
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Судинний-хірург, Функціональний діагност
6 років досвіду
6,30
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
5,00
Іван Андрійович спеціалізується на гінекології та ультразвуковій діагностиці. Лікар проводить консультації пар по причинам непліддя, виконує підбір методів контрацепції та супровід вагітності. Займається лікуванням запальних та інфекційних захворювань.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 350 грн.
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський