Лікарі діагности у Львові (Личаківський район)

Сарамака Ольга
Всім рекомендую Наталю Юрівну як хорошого спеціаліста своєї СПРАВИ!! І просто хорошу, доброзичливу, позитивну людину заряджену повно позитивної енергії та любові.
30 листопада '-1 г.
Helena Sadaeva
Чудовий медичний центр, звертаюсь сюди, при потребі. Дуже приємний, привітний персонал. Ціни, вище середнього, але воно того вартує! Це місце, в якому я цілком довіряю лікарям! Окремо хочу сказати про гінеколога, Олену Вікторівну. Безмежно вдячна їй, за допомогу, турботу про пацієнта і вміння все детально пояснити. Неймовірний лікар!
16 січня '18 г.
Зоряна
Олена Вікторівна-висококваліфікований спеціаліст,завжди уважна і приємна у спілкуванні людина.На прийомі уважно вислухає та дасть чіткі відповіді на всі мої запитання.Я дуже рада,що у мене такий лікар.
20 лютого '18 г.
Марія
Дуже приємна та уважна. Не призначає не потрібного лікування. Усе детально розкаже на зрозумілій мові. Відовідає на усі питання, дуже хороший лікар
07 червеня '17 г.
Лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці патологій органів малого тазу. Проводить доплерометричну оцінку пухлин матки та яєчників, доплерометричну оцінку стану системи матки-плацента-плід. Займається питаннями непліддя, перинатології, дослідженням фетальної гемодинаміки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Уролог, Андролог, Онкоуролог, УЗД-фахівець
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар-уролог, андролог, онкоуролог, спеціаліст з ультразвукової діагностики, має вищу категорію та ступінь кандидата медичних наук, здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Василь Антонович спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні урологічних захворювань, виконує біопсію простати.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Львів вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового шпиталю) р.Личаківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Доктор Саврун Иван Андреевич – специалист в области акушерства и гинекологии. Врач оказывает помощь в решении вопросов бесплодия, консультирует пары по способам контрацепции, занимается диагностикой и лечением заболеваний женской репродуктивной системы инфекционно-воспалительного генеза. Специалист ведет наблюдение женщин на всем протяжении беременности. Владеет навыками проведения ультразвуковой диагностики, что позволяет точно установить диагноз и назначить эффективные методы терапии.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Гінеколог
Хірург, лікар УЗД
Лікар лікує судинні захворювання хірургічними методами. Приймає пацієнтів з варикозною хворобою, тромбозом та трофічними виразками. Виконує ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура, щитовидної залози, молочних залоз, суглобів та м'яких тканин, судин верхніх та нижніх кінцівок.