Лікарі психологи у Львові (Личаківський район)

Мілана
Дуже приємна людина і уважно слухає. Все було добре, встигли поговорити про моє життя і зрозуміти чи потрібна мені терапія. Ну правда складно щось зробити за один прийом, це зрозуміло. То ж я неодмінно прийду на повторний сеанс терапії.
14 березеня '20 г.
Serega
Бесіда пройшла комфортно і невимушено, Ольга допомогла побачити проблему в новому ракурсі і знайти рішення, відповіла на питання. Рекомендую звертатися до професіоналів, це економить час і сили. Я дуже рада що я знайшли "свого" фахівця, консультуюся з різних питань.
17 лютого '20 г.
Леша
Була з дитиною на консультації у Оксани Степанівни. Знайомство сподобалося. Оксана провела невелику діагностику. Після чого пропрацювали декілька питань з дитиною. Вже є результат. Консультацією залишилася задоволена. Рекомендую!
10 лютого '20 г.
Це, наш з дитиною, перший похід до психолога. У лікаря з дитиною швидко налагодилося взаєморозуміння, сеанс залишив лише приємні емоції. Вже помітні перші результати роботи лікаря. Дитина вже майже не боїться залишатися самою. Рекомендую!
26 лютого '20 г.
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст надає допомогу пацієнтам з психосоматичними розладами. Проводить сеанси психотерапії. Лікує різні фобії, панічні атаки, депресію, тривожність і нервозність, безсоння і головні болі. Допомагає впоратися з невпевненістю в собі, подолати страх хвороби і смерті.
Психолог
Спеціаліст займається психодіагностикою, психокорекцією емоційного та душевного стану пацієнтів, а також лікуванням психосоматичних розладів. В роботі використовує такі методики, як спостереження, опитування, біографічний метод та тестування. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст проводить індивідуальні сеанси психотерапії для дорослих та сімейних пар. Допомагає батькам налагодити відносини з дітьми. Спеціалізується на довгостроковій психотерапії (від 6 місяців до 2 років). Також приймає пацієнтів з безсонням, панічними атаками, підвищеною тривожністю, нервозністю та фобіями.
Психолог
Спеціаліст проводить психологічні консультації для дорослих та дітей. Лікує тривалу депресію, панічні атаки, легкі фобії. Допомагає впоратися зі стресовими ситуаціями та невпевненістю в собі, а також з кризами дитячого віку, гіперактивністю та дефіцитом уваги, затримкою психічного та когнітивного розвитку.
Психолог
Спеціаліст займається вивченням індивідуальних особливостей психіки людини. Проводить консультації та психологічні тренінги. Допомагає пацієнтам з підвищеною тривожністю, нервозністю, панічними атаками, безсонням та легкими фобіями. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст займається комплексним лікуванням психосоматичних захворювань. Досліджує поведінкові реакції пацієнтів, оцінює здатність адаптуватися до різних ситуацій. Займається лікуванням депресивних станів, фобій, тривожності та неврозів. В роботі використовує сучасні методики.
Психолог
Спеціаліст веде прийом пацієнтів з психологічними травмами різного генезу. В роботі використовує методи гештальт-терапії. Займається проблемами самооцінки, взаємовідносин. Допомагає впоратися з депресією, фобіями, панічними атаками, підвищеною тривожністю та безсонням.
Психолог
Спеціаліст надає психологічні консультації пацієнтам з депресією, підвищеною тривожністю, нервозністю, панічними атаками, фобіями. Приймає пацієнтів з особистісними розладами, які пов'язані із завищеною або заниженою самооцінкою, викликані образами, невдалими стосунками або невірно вибраними життєвими орієнтирами.
Психолог
Спеціаліст допомагає пацієнтам позбутися депресії, панічних атак та стресу, зняти нервозність, налагодити відносини з родичами, партнерами по бізнесу та близькими людьми. Здійснює прийом дорослих та дітей. В роботі використовує сучасні методики.
Психолог
Спеціаліст займається лікуванням тривожності, нервозності, панічних атак, допомагає впоратися з необгрунтованими страхами. Надає психологічну допомогу особам в складних життєвих ситуаціях. Здійснює лікування за допомогою сеансів психотерапії. У своїй діяльності використовує сучасні методики.