Білик Уляна Євгенівна

Акушер-гінеколог; онкогінеколог
Лікар вищої категорії
Постійно бере участь у профільник медичних конференціях, семінарах.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

19:00

Пт

03 ТРА

Інга
Була на прийомі у цього чудового фахівця. Все дуже сподобалося. Лікар дуже уважна, доброзичлива і найголовніше компетентна у своїй справі. Після огляду, дохідливо пояснила причину мого болю і призначив курс лікування. Зараз почуваю себе краще.
Карина
Лікар дуже професійна людина. Безсумнівно, розуміє про що говорить. Дуже докладно розповіла про мою проблему, дала хороші поради, що мені робити далі. Однозначно буду виконувати всі призначення фахівця. Безперечно рекомендую!
Надя
20 травня '23р.
Це надзвичайна доктор! Розумна, чуйна, талановита людина. Народився син у мене завдяки цьому! Уляна Євгенівна- неймовірна!
Надія
11 травня '23р.
Це надзвичайно чудова лікар! Я живу завдяки їй! Уляна Євгенівна- дякую Вам!!!
Олексанлра
У мене відбулись пологи 01.01.2022 року завдяки ведення вагітності і контролю дієти лікаря Уляни Білик. Вагітність проходила негладко, але завдяки доктору у нас все гаразд! Задоволена Дуже . Дякую !!!
Наталя
Я прооперована з приводу проблем із шийкою матки, усе пройшло чудово! Бо прийшла до Уляни Євгенівни- що я вмираю, лікар мені усе пояснила і повернула мені життя! Дуже задоволена
Леся
Про доктора Уляна Євгенівну можна писати довго, але я взахваті від її професіоналізму , золотих рук , чуйне серце ! Чітко поставила мені діагноз і лікування . Моя сестричка завдяки їй має двох діток. Білик У.Є - професіонал своєї гінекології !
Потюк Наталя
Це лікар від Бога, я сина народила завдяки Уляні Євгенівній! Читаю відгук Олени- ви можете за свої слова відповісти, за наклеп! Це лікар , яка вчиться і удосконалює себе постійно, а за її професійність- без сумніву, вона найкраща!
Ганна
Компетентна, вміє пояснити по доступному. Чітко призначила мені лікування , через три місяці контроль, я немаю жодних гінекологічних проблем, мц відбувається по годиннику ! Лікар Білик У.Є - фахівець! Дякую їй і рекомендую її !
Софія
Фахівець лікар! Такі зустрічаються не часто! Це лікар не тільки акушер-гінеколог , ай у інших навантажень, Вона супер!
Олеся
Таких компетентних лікарів є небагато, а мені поталанило звернутись до Уляни Євгенівни! Пояснила про усі мої проблеми і чому вони виникли у мене, а найосновніше провела лікування ! Я забула про гінекологічні болі! Золото! Рекомендую!
Зоряна
Зоряна ! Я оперувалась у Білик У.Є - вона Лікар від Бога! Усе судово. Планую вагітність . Вона золото.
Алла
Лікар чудова! Усе доступно пояснює , конкретне лікування! Дуже чудова лікар! Рекомендую
Ірина
Чудова лікар! Знайдено причину моїх скарг і проліковано! Дуже задоволена!

• 2001 - Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького