Лікарі психотерапевти у Львові (Личаківський район)

Светлана.
Віктор Володимирович приємний співрозмовник, та кваліфікований спеціаліст. Допоміг розібратися у важливих питаннях, та з досить серйозними життєвими проблемами. Підтримав в скрутну хвилину, та надав неоціненні поради. Рекомендую!
20 березеня '20 г.
С. А.
Мої очікування про цього лікаря виправдалися. Спокійний, уважний, тактовний, з глибокими знаннями у своїй сфері. Детально проаналізували ситуацію і чітко визначили рішення. Планую і далі працювати з ним, над собою. Рекомендую.
26 лютого '20 г.
Мілана
Дуже приємна людина і уважно слухає. Все було добре, встигли поговорити про моє життя і зрозуміти чи потрібна мені терапія. Ну правда складно щось зробити за один прийом, це зрозуміло. То ж я неодмінно прийду на повторний сеанс терапії.
14 березеня '20 г.
Serega
Бесіда пройшла комфортно і невимушено, Ольга допомогла побачити проблему в новому ракурсі і знайти рішення, відповіла на питання. Рекомендую звертатися до професіоналів, це економить час і сили. Я дуже рада що я знайшли "свого" фахівця, консультуюся з різних питань.
17 лютого '20 г.
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст надає допомогу пацієнтам з психосоматичними розладами. Проводить сеанси психотерапії. Лікує різні фобії, панічні атаки, депресію, тривожність і нервозність, безсоння і головні болі. Допомагає впоратися з невпевненістю в собі, подолати страх хвороби і смерті.
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст проводить індивідуальні сеанси психотерапії для дорослих та сімейних пар. Допомагає батькам налагодити відносини з дітьми. Спеціалізується на довгостроковій психотерапії (від 6 місяців до 2 років). Також приймає пацієнтів з безсонням, панічними атаками, підвищеною тривожністю, нервозністю та фобіями.
Психолог
Спеціаліст займається вивченням індивідуальних особливостей психіки людини. Проводить консультації та психологічні тренінги. Допомагає пацієнтам з підвищеною тривожністю, нервозністю, панічними атаками, безсонням та легкими фобіями. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.