Лікарі флебологи у Львові (Личаківський)

17 років досвіду
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
леся
23 травня '17р.
У нас трапився такий випадок мого вуйка привезла швидка з Франківчани бо там відмовилися робити таку операцію бо в нього розірвалась аневризма в животі . Нам порадили лікаря Лєбєдєву.Вона нас прийняла і терміново була зроблена операція.Вуйко після операції був важким бо операція була дуже складною але вижив. І за це наша родина дуже вдячна Світлані Анатоліївній та колективу за врятоване життя нашому вуйкові.Довгик років життя та здоров'я їй і родині за тут чудову роботу повернення людини до життя .Більше таких лікарів для нашої медицини.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-25
Консультація 250 грн.
18 років досвіду
Павло Петрович лікар судинний хірург, спеціалізується на лікуванні варикозу вен нижніх кінцівок, трофічних виразок. Робить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію, пункції артерій. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок.
Юлія
22 жовтня '16р.
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 400 грн.
16 років досвіду
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Катерина Володимирівна
23 серпня '16р.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Записатися на прийом26 онлайн записів
Судинний хірург, Функціональний діагност
17 років досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних патологій кінцівок різного генезу. Проводить ультразвукове дослідження стану кровообігу у кінцівках методом доплерографії.
Виктор
24 червеня '16р.
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-25
6 років досвіду
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
23 травня '17р.
Андрій Петрович лікує та спостерігає мого батька вже 6 років.дуже вдячні за допомогу.справжній фахівець.приємна людина.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Масажист
16 років досвіду
Ігор Владиславович професійний масажист. Проводить класичний, лімфодернажний, остеопатичний, вакуумний масажі та масаж при сколіозі та остеохондрозі.
19 листопада '16р.
Ігор Владиславович прекрасний масажист. Відходила цілий курс до нього на процедури - чудові враження, ефект від його сеансів приголомшливий!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Пасічна, 39-а р.Личаківський
Судинний-хірург, Функціональний діагност
6 років досвіду
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Михаил
12 вересня '16р.