Лікарі флебологи у Львові (Личаківський)

Судинний хірург
18 років досвіду
Павло Петрович лікар судинний хірург, спеціалізується на лікуванні варикозу вен нижніх кінцівок, трофічних виразок. Робить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію, пункції артерій. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок.
Юлія
22 жовтня '16р.
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 400 грн.
Судинний хірург
16 років досвіду
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Катерина Володимирівна
23 серпня '16р.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Судинний хірург, Функціональний діагност
17 років досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних патологій кінцівок різного генезу. Проводить ультразвукове дослідження стану кровообігу у кінцівках методом доплерографії.
Виктор
24 червеня '16р.
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Масажист
16 років досвіду
Ігор Владиславович професійний масажист. Проводить класичний, лімфодернажний, остеопатичний, вакуумний масажі та масаж при сколіозі та остеохондрозі.
19 листопада '16р.
Ігор Владиславович прекрасний масажист. Відходила цілий курс до нього на процедури - чудові враження, ефект від його сеансів приголомшливий!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Пасічна, 39-а р.Личаківський
Судинний-хірург, Функціональний діагност
6 років досвіду
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Михаил
12 вересня '16р.