Лікарі флебологи у Львові (Личаківський)

Мирослава
Видаляли судинні зірочки лазером. Боялась, що дуже боліти буде. Я по природі дуже ляклива, тому будь-яка процедура мене дуже лякає. А тут все пройшло чудово. Результатом задоволена. Зникли комплекси. Почала жити більш яскраво. Може хто боїться, то не варто.
Соломія
З раннього віку маю проблеми із венами. Регулярно ходила до флеболога. Зважилась на склеротерапію. Процедура не болюча. Роблять її швидко. Перед цим направили на УЗД. Після отримання результатів проконсультувалась ще раз із лікарем. Сам процес полягає в уколах у вени. Уколи містять таку рідину як фібровейн (у моєму випадку). Стан вен покращився. Дякую!
Зоряна
Після пологів почали вилазити вени на ногах. Дуже болять. Займалась довгий час самолікуванням. Завжди носила довгі спідниці чи штани влітку. Соромилась дуже. Подруга помітила мої набряклі вени і порадила сходити на прийом до флеболога. Все-таки професіонал знає як боротися із цієї неестетичною та болючою хворобою. Проходжу курс лікування, подумую про операцію.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Судинний хірург
18 років досвіду
Павло Петрович лікар судинний хірург, спеціалізується на лікуванні варикозу вен нижніх кінцівок, трофічних виразок. Робить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію, пункції артерій. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок.
Юлія
22 жовтня '16р.
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 400 грн.
Масажист
16 років досвіду
Ігор Владиславович професійний масажист. Проводить класичний, лімфодернажний, остеопатичний, вакуумний масажі та масаж при сколіозі та остеохондрозі.
19 листопада '16р.
Ігор Владиславович прекрасний масажист. Відходила цілий курс до нього на процедури - чудові враження, ефект від його сеансів приголомшливий!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Львів вул. Пасічна, 39-а р.Личаківський
УЗД-спеціаліст, Судинний хірург, Флеболог
18 років досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних патологій кінцівок різного генезу. Проводить ультразвукове дослідження стану кровообігу у кінцівках методом доплерографії.
Виктор
24 червеня '16р.
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-21
Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський
Судинний хірург, Флеболог
16 років досвіду
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Катерина Володимирівна
23 серпня '16р.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-21
Консультація 200 грн.