Лікарі дерматологи у Львові (Личаківський район)

Василина
Дуже приємна,чуйна та професійна лікар! Дякуємо за правильно підібране лікування та допомогу,що за надзвичайно короткий термін вилікувала бабусю з дуже важкою ситуацією!
30 листопада '-1 г.
Чудовий лікар. Зверталась з проблемою висипки на обличчі, яка турбує тривалий час. Лікар регулюрно контролювала перебіг лікування і дуже швидко проблема з обличчям була вирішена. Щиро рекомендую!
Остап
Вилікувала грибок нігітів. Дякую
30 листопада '-1 г.
Досить довго шукав гарного спеціаліста дерматовенеролога. Свій вибір зупинив на Петрушко Ірині Константинівні. Дуже уважне ставлення до кожного пацієнта, індивідуальний підхід та відданість своїй роботі просто підкупили мене у виборі лікаря.
24 лютого '20 г.
Дерматовенеролог
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець дерматовенеролог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла. Спеціаліст ін’єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія, полімолочна кислота
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог Петрушко Ірина Констянтинівна займається лікванням таких захворювань, як оніхомікоз, оніхокріптоз та оніхогріфоз. З метою діагностики використовує цифрову дераматоскопію.
Дерматолог
Врач Карбовник Ирина Степановна – специализируется в области дерматологии. Доктор оказывает помощь в диагностике и терапии болезней инфекционно-воспалительного характера с поражением кожных покровов и слизистых оболочек. К Карбовник И.С. можно записаться на прием при псориазе, дерматитах различного происхождения, экземе, грибковом изменении формы ногтевой пластины. Врач проводит консультации для пациентов с системными хроническими заболеваниями с кожными проявлениями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський