Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи у Львові (Личаківський)

8
8,0
Стоматолог-ортопед
20 років досвіду
8,60
Зоряна Ярославівна, стоматолог-ортопед другої категорії, магістр ортопедичної стоматології, спеціалізується на всіх видах ортопедичного лікування, мікропротезування, протезування на імплантатах.
Вера
06 серпня '16р.
10
Пигович – внимательный и очень тактичный стоматолог. Ей можно доверить свои проблемы – найдет лучшее решение и поможет безболезненно избавиться от любых болезней зубов.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
Стоматолог
12 років досвіду
8,48
Лікар-стоматолог Руслан Миколайович, надає реабілітацію пацієнтам з проблемами зубощелепної системи, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен.
Лідія Угляр
28 лютого '18р.
10
Підгородецький Руслан Миколайович - лікар-стоматолог вищого міжнародного рівня.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог-гігієніст
8,10
Лікар стоматолог-гігієніст, спеціалізується на проведенні заходів по догляду за ротовою порожниною. Лікар надає консультації щодо гігієнічного догляду за зубами.
Роман
21 серпня '16р.
10
Я би порадила звертатись до Оксаночки при любих проблемах з зубами та яснами. Вона чудовий стоматолог, володіє всіма сучасними методами лікування.
Записатися на прийом
Львів вул. Пекарська, 55/3 р.Личаківський
Ортодонт
32 роки досвіду
8,10
Заслужений лікар України, головний ортодонт МОЗ України, професор, займається лікуванням патологій ортодонтичного характеру. Займається виправленням прикусу в дітей і дорослих, постановкою брекет-протезів. Мирослава Степанівна веде активну наукову діяльність.
Виктор
31 серпня '16р.
10
Приятная женщина и хороший врач. Рекомендую ее как классного специалиста.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-ортопед
11 років досвіду
8,10
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на протезуванні, гнатології та остеопатії. Олег Андрійович має великий досвід роботи та стажування в Німеччині.
Валерия
06 жовтня '16р.
8
Очень хороший доктор. Спокойный, внимательный, знает, что делает. Необходимое лечение провел быстро и абсолютно безболезненно. Спасибо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог
12 років досвіду
8,10
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. В роботі лікар використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології.
тетяна
13 грудня '16р.
10
Життя прекрасне!Дякую за Вашу майстерність
Записатися на прийом
Стоматолог
8,00
Дитячий лікар
Лікар Черепанич Василь Петрович надає послуги дитячого стоматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з метою огляду порожнини рота на наявність захворювань, далі займається їх лікуванням. Здійснює корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду, видалення молочних зубів, виправлення прикусу. Спеціалізується на пломбування та лікуванні карієсу, усунення пошкоджень зубної емалі, чищенні та срібленні зубного каменю.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог
8,00
Дитячий лікар
Лікар Андрусейко Ярослав Михайлович пропонує послуги дитячого стоматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з метою профілактики та лікування профільних захворювань. Здійснює процедуру видалення, лікування та вибілювання зубів, корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду, виправлення прикусу шляхом використання берекет систем. Спеціалізується на пломбування та лікуванні кореневих каналів, лікуванні пародонтозу та на пломбуванні молочних зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог-хірург
28 років досвіду
7,85
Стоматолог-хірург, вищої категорії, володіє широким профілем хірургічного лікування у стоматології, також займається зубною імплантацією.
Валентин
05 вересня '16р.
10
У Пиговича бывал на прийоме, делали пломбирование и отбеливание. Все прошло без боли, зубы красиво смотрятся, я доволен качеством услуг и отношением.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
Стоматолог
13 років досвіду
7,60
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Надає послуги в сфері естетичного відновлення зубів, лікуванні різноманітних пошкоджень зубів, професійної гігієни, відбілювання.
Марія
06 вересня '16р.
7
Звернулась до лікарки навмання і не прогадала — дуже класний спеціаліст, дякую за надану допомогу!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8