Лікарі стоматологи у Львові (Личаківський)

Маркіян
Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Тамара
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Ірина
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Ортодонт
Заслужений лікар України, головний ортодонт МОЗ України, професор, займається лікуванням патологій ортодонтичного характеру. Займається виправленням прикусу в дітей і дорослих, постановкою брекет-протезів. Мирослава Степанівна веде активну наукову діяльність.
Виктор
31 серпня '16р.
Приятная женщина и хороший врач. Рекомендую ее как классного специалиста.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог
Лікар-стоматолог, проводить лікування і профілактику захворювань зубів, ясен. Катерина Олександрівна робить процедури по естетичному відновленню зубів.
Дмитро
09 листопада '16р.
Всі профілактичні огляди прохожу тільки в Катерини Олександрівни. Рекомендую!
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Надає послуги в сфері естетичного відновлення зубів, лікуванні різноманітних пошкоджень зубів, професійної гігієни, відбілювання.
Марія
06 вересня '16р.
Звернулась до лікарки навмання і не прогадала — дуже класний спеціаліст, дякую за надану допомогу!
Стоматолог
Лікар-стоматолог, надає послуги терапевтичного характеру. Проводить лікування і профілактику захворювань ротової порожнини. Лікар володіє сучасними технологіями лікування в стоматології. Орися Орестівна є членом багатьох міжнародних об'єднань стоматологів.
07 вересня '16р.
Хороший доктор. Рекомендую!
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен. Проводить консультації пацієнтів по правильному догляду за ротовою порожниною.
09 жовтня '16р.
Приємний лікар, який чудово знає, що робить. Дякую за гарну усмішку!)
Стоматолог-хірург
Андрій Олегович стоматолог-хірург, проводить усі види хірургічного лікування захворювань зубів. Застосовує сучасні методи в хірургічній стоматології для збільшення якості лікування.
Лиза
01 вересня '16р.
Мне врач понравился, лечение провел хорошо и быстро.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. В роботі лікар використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології.
тетяна
13 грудня '16р.
Життя прекрасне!Дякую за Вашу майстерність
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на протезуванні, гнатології та остеопатії. Олег Андрійович має великий досвід роботи та стажування в Німеччині.
Валерия
06 жовтня '16р.
Очень хороший доктор. Спокойный, внимательный, знает, что делает. Необходимое лечение провел быстро и абсолютно безболезненно. Спасибо.
Стоматолог-гігієніст
Стоматолог-гігієніст, проводить процедури естетичної стоматології з гігієни порожнини рота.
Сергій
03 вересня '16р.
Мені лікар сподобалась - вже декілька разів до неї звертався і завжди залишавшя задоволений результатом її роботи.
Стоматолог
Лікар-стоматолог Руслан Миколайович, надає реабілітацію пацієнтам з проблемами зубощелепної системи, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен.
Алена
27 вересня '16р.
Классный специалист. Мне понравился его подход к лечению. Все качественно и эффективно. Спасибо.