Лікарі стоматологи у Львові (Личаківський)

Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Стоматолог-ортопед
19 років досвіду
Зоряна Ярославівна, стоматолог-ортопед другої категорії, магістр ортопедичної стоматології, спеціалізується на всіх видах ортопедичного лікування, мікропротезування, протезування на імплантатах.
Вера
06 серпня '16р.
Пигович – внимательный и очень тактичный стоматолог. Ей можно доверить свои проблемы – найдет лучшее решение и поможет безболезненно избавиться от любых болезней зубов.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
11 років досвіду
Лікар-стоматолог Руслан Миколайович, надає реабілітацію пацієнтам з проблемами зубощелепної системи, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен.
Рита
05 лютого '17р.
Во время чистки зубов десна постоянно кровили. Обратилась к Руслану Николаевичу. После осмотра врач рекомендовал средства по уходу за деснами. Медикаментозное лечение, использование Дента геля сняли воспаление с десен и уменьшили их кровоточивость. Очень благодарна стоматологу Подгородецкому за лечение.
Стоматолог-гігієніст
Лікар стоматолог-гігієніст, спеціалізується на проведенні заходів по догляду за ротовою порожниною. Лікар надає консультації щодо гігієнічного догляду за зубами.
Роман
21 серпня '16р.
Я би порадила звертатись до Оксаночки при любих проблемах з зубами та яснами. Вона чудовий стоматолог, володіє всіма сучасними методами лікування.
Львів вул. Пекарська, 55/3 р.Личаківський
Ортодонт
31 рік досвіду
Заслужений лікар України, головний ортодонт МОЗ України, професор, займається лікуванням патологій ортодонтичного характеру. Займається виправленням прикусу в дітей і дорослих, постановкою брекет-протезів. Мирослава Степанівна веде активну наукову діяльність.
Виктор
31 серпня '16р.
Приятная женщина и хороший врач. Рекомендую ее как классного специалиста.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-ортопед
10 років досвіду
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на протезуванні, гнатології та остеопатії. Олег Андрійович має великий досвід роботи та стажування в Німеччині.
Валерия
06 жовтня '16р.
Очень хороший доктор. Спокойный, внимательный, знает, что делает. Необходимое лечение провел быстро и абсолютно безболезненно. Спасибо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
11 років досвіду
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. В роботі лікар використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології.
тетяна
13 грудня '16р.
Життя прекрасне!Дякую за Вашу майстерність
Дитячий лікар
Лікар Черепанич Василь Петрович надає послуги дитячого стоматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з метою огляду порожнини рота на наявність захворювань, далі займається їх лікуванням. Здійснює корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду, видалення молочних зубів, виправлення прикусу. Спеціалізується на пломбування та лікуванні карієсу, усунення пошкоджень зубної емалі, чищенні та срібленні зубного каменю.
Дитячий лікар
Лікар Андрусейко Ярослав Михайлович пропонує послуги дитячого стоматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з метою профілактики та лікування профільних захворювань. Здійснює процедуру видалення, лікування та вибілювання зубів, корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду, виправлення прикусу шляхом використання берекет систем. Спеціалізується на пломбування та лікуванні кореневих каналів, лікуванні пародонтозу та на пломбуванні молочних зубів.
Стоматолог-хірург
27 років досвіду
Стоматолог-хірург, вищої категорії, володіє широким профілем хірургічного лікування у стоматології, також займається зубною імплантацією.
Валентин
05 вересня '16р.
У Пиговича бывал на прийоме, делали пломбирование и отбеливание. Все прошло без боли, зубы красиво смотрятся, я доволен качеством услуг и отношением.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
12 років досвіду
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Надає послуги в сфері естетичного відновлення зубів, лікуванні різноманітних пошкоджень зубів, професійної гігієни, відбілювання.
Марія
06 вересня '16р.
Звернулась до лікарки навмання і не прогадала — дуже класний спеціаліст, дякую за надану допомогу!