Врачи стоматологи (Стоматолог-имплантолог) в Киеве (метро Славутич)

Оксана Клименко
Проходила лікування ясен на Анни Ахматової 14а на Позняках у лікаря-пародонтолога Філіпенко Д.В., дуже сподобалось, зовсім не болісно. Уважне ставлення, детальна консультація. Рекомендую.
Сергій Прохоров
Найкращий пародонтолог в Києві. Дар'я Володимирівна лікувала мені кровоточивість ясен. Постійно раніше стикалась з цією проблемою. Але після лікування вже більше року нічого не турбує, тому й надалі дотримуюсь всіх рекомендацій які надала лікарка в домашньому догляді
Ганна Бойкова
Робила чистку зубів на Позняках, в лікаря Філіпенко Д.В, залишилась дуже задоволена професійністю лікаря, дуже привітний персонал, обслуговування на 100%
Богдан Щепанюк
Гарна клініка! Чисто, затишно, сучасне обладнання. Дякую лікарю Філіпенко Дар'ї яка допомгла мені вилікувати пародонтит. Рекомендую!

К сожалению,

по направлению "Стоматолог" врачей и докторов в Киеве возле ст. метро Славутич на сайте likarni.com не найдено.

Вы можете выбрать другого специалиста в Вашем городе

Найти доктора

Стоматолог, эндодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-эндодонтист