Астра Дент (Astra Dent), стоматологія на Дарниці

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Спеціалізований центр Astra Dent (Астра Дент) забезпечує комплексне стоматологічне лікування. Фахівці установи неодноразово стажувалися за кордоном.

Послуги, які надає клініка:

• консультація профільного спеціаліста;
  • терапевтичне і хірургічне лікування;
  • лікування зубів у дітей;
  • встановлення протезів та імплантатів;
  • профілактика захворювань;
  • лікування тканин пародонту;
  • ортодонтія.

Переваги центру стоматології — новітнє обладнання, передові методики, націленість на результат.

Астра Дент (Astra Dent), стоматологія на Дарниці, вартість послуг:

• Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Александра
Спасибо, мне понравился подход врача к клиенту (мне)
Богдана Станіславівна надзвичайно хороший фахівець, з великим досвідом роботи. Змогла одразу знайти підхід до дитини. На мою питання відповіла вичерпно. Процедуру провела на найвищому рівні! Сподобалося як мені, так і моїй дитині.
Катерина
Спеціаліст хороший, це видно відразу. Не дивлячись на вік, у неї великий досвід в стоматології. Все пояснила, що до чого, де проблема і що треба робити. Провела процедуру моїй дитині безболісно і акуратно. Будемо звертатися ще. Рекомендую!
Ніна
11 лютого '20р.
Сподобалося ставлення до пацієнта, в порівнянні з нашими поліклініками це небо і земля. Уважність, кваліфікація хороша. Це не перший лікар до якого я йду на консультацію із своєю проблемою. Але цей лікар мені зміг допомогти. Рекомендую!
Ірина
03 лютого '20р.
Лікар дає хороші поради. Відчувається великий досвід за плечима. Відноситься професійно до клієнта, виявляє тільки основні проблеми, не нав'язує додаткових процедур і не завищує ціну. До нього я буду ще ходити 100%. Рекомендую фахівця!
Вікторія
Олександр Миколайович,дуже вдячна Вам за врятований зубчик!!!!Всім, кому потрібна допомога та і просто красива посмішка не вагайтеся будь ласка,прийдіть на прийом і ви відчуєте,що надійні руки і високий професіоналізм лікаря повернуть а в складних випадках навіть врятують здоров'я ваших зубів!Всім раджу....не вагайтеся....
Екатерина
Знакома с Александром Николаевичем около 6-ти лет. Самый лучший стоматолог в мире! Спасибо огромное за Вашу отзывчивость, внимательность, профессионализм!
Полина
Екатерина Александровна Марченко- очень качественно и профессионально делает свою работу. Протезирование у нее прошло на высшем уровне.Она очень внимательно и скурпулезно проделывала каждый из этапов. Очень ей благодарна за мою новую улыбку!
Виталина
Доктор Марченко Екатерина Александровна занималась установкой брекетов моей дочке. Все было сделано професионально. Она также дала рекомендации по уходу за полостью рта если имеются брекеты. Теперь ждем следующего приема.
Катерина
16 травня '18р.
Самый лучший врач, мой сынок очень любит ее и никогда не боится идти к ней на прием! Тоже самое могу сказать и про себя❤️
Инна
17 квітня '18р.
Лучший из лучших! Что называется стоматолог от Бога! Спасибо Вам!
Лучший врач из всех кто мне лечил зубы. Умница!
Дмитрий
Огромное Вам спасибо. Сделала пломбу на зуб качественно и без боли. Цена совместима с качеством.
За все время посещения стоматологов, не встречала такого внимательного и щепетильного доктора. Настолько все внятно и подробно рассказал о моей проблеме, что и вопрос не осталось. Перелечил каналы под микроскопом очень качественно, во время лечения 100 раз спросил не больно ли мне).
Лиля
У такого стоматолога приятно лечить зубки. Все сделала качественно и практически безболезненно.
Андрій
Перед візитом до Стелли Станіславівної я відчував дикий страх перед відвідуванням стоматолога. Дякуючи їй, я зрозумів, що лікування зубів може бути безболісне і наступного разу із задоволенням прийду на прийом.
23 грудня '16р.
Понравилась, приятная женщина, видно, что знает свое дело. На приеме была предельно грамотна и вежлива, работу также выполнила на высшем уровне.
Михаил
17 грудня '16р.
Приходил на консультацию - остался весьма доволен приемом, потому протезы ставил и советую ставить именно у него! Работает качественно и быстро, в несколько процедур получил красивую улыбку, вот уже два месяца хожу, как новенький)
16 грудня '16р.
Андрей Викторович ставил мне две коронки. Качеством его работы полностью довольна, теперь и сама хожу к этому врачу, и всем советую. Отличный специалист!
Андрей
15 грудня '16р.
Проконсультировал очень хорошо, сразу вселил уверенность в то, что все пройдет без эксцессов. Уже записался к нему на процедуру
Алина
12 грудня '16р.
Отличный специалист. Сумела сделать мою улыбку красивой, и теперь я могу улыбаться "на все 32"))))))) Даже я, с моим страхом стоматологов, осталась полностью довольна ее работой.
Вика
08 грудня '16р.
Хочу поблагодарить за качественное лечение, а также порекомендовать доктора. Хороший специалист, никаких нареканий к его работе нет
Лиза
Лечилась у нее - очень беспокоили десна. Понравилась еще при первой же встрече, осталась лечиться и ни разу не пожалела - теперь о болезни даже не вспоминаю.
Лиля
09 листопада '16р.
Уже и не надеялась на красивую улыбку. Но как оказалось зря! Артур Викторович сделал все в лучшем виде. Теперь на осмотры только к нему!
Валя
28 жовтня '16р.
Недосмотрела и у ребенка кариес развился((( Хорошо Наталья Юрьевна помогла - результат лечения совершенно потрясающий. Еще и множество рекомендаций по гигиене дала
Валерий
14 вересня '16р.
За качественную работу большое человеческое спасибо!
Георгий
21 серпня '16р.
Хочу сказать спасибо за консультацию и развернутые ответы на все мои вопросы
Элина
11 серпня '16р.
Результатом работы довольна
Эрвин
23 липня '16р.
Знает свое дело
Михаил
03 липня '16р.
Лечение провел быстро, качественно и совсем не больно!
Инга
10 травня '16р.
Самый лучший стоматолог!
Яна
09 травня '16р.
Очень боялась процедуры, но Вы настоящий доктор! Спасибо!
Юлия
Высокий профессионализм в сочетании с человечностью и отзывчивостью.
Тимур
07 травня '16р.
Большое спасибо Наталье Юрьевне за хорошее отношение к пациентам.
Юрий
06 травня '16р.
Если кому надо зубы удалять, или наоборот, то советую.
Олег
05 травня '16р.
Очень переживал перед процедурой. Все прошло успешно.
Эдуард
04 травня '16р.
Совсем не страшно, не больно, и очень быстро!

Лікарі клініки Астра Дент (Astra Dent), стоматологія на Дарниці

очистити

Акції лікарні

Мережа Astra Dent дарує знижку 50% на професійне чищення зубів
до 31-01-2021
Вартість професійного чищення за 2 щелепи зі знижкою: чищення із застосуванням ультразвукового скалера = 510 грн чищення із застосуванням Air flow = 575 грн …
1900 грн

нова ціна

950 грн
Записатися на акцію
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка Astra Dent (Астра Дент) — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться лікування стоматологічних проблем. Фахівці клініки стажувалися за кордоном.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Спеціалізована клініка "Естетична стоматологія Арт" забезпечує повноцінну стоматологічну допомогу пацієнтам.
Спеціалізована установа "Клініка доктора Захаренко" надає стоматологічну допомогу з 2008 року. Пріоритетність клініки — сучасна стоматологія.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Спеціалізований центр «Евродент-плюс» — стоматологія з високоефективним і безпечним підходом до питання профілактики хвороб і лікування зубів. A-PRF-терапія в стоматології, вектор-терапія, озонотерапія і лікування під мікроскопом — сучасні технології, що застосовуються в клініці.