«Люмі-Дент», Мережа Стоматологічних Клінік

Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Вс: 08:00-21:00

Мережа клінік "Люмі Дент" - найкраща мережа стоматологічних клінік в м. Київ. В своїй роботі ми використовуємо лише найкраще стоматологічне обладнання відомих світових виробників Європи та США. Лікування в клініках завжди проходить комфортно та безболісно завдяки сучасним методам знеболення, такими як комп'ютерна анестезія STA, седація закисом азоту та лікування уві сні.

Професійні стоматологи клінік "Люмі-Дент" є дійсними членами асоціації стоматологів України з понад 20-річним досвідом роботи. Фахівці ефективно та безболісно вирішать будь-які Ваші проблеми із зубами та яснами.

Послуги:

• Безкоштовна консультація стоматолога;
  • Діагностика стоматологічних захворювань;
  • Невідкладна стоматологічна допомога;
  • Видалення зубів будь-якої складності;
  • Пластика м'яких тканин ротової порожнини;
  • Виготовлення та встановлення протезів зубів та коронок;
  • Виготовлення та встановлення вінірів та люмінірів;
  • Імплантація зубів уві сні;
  • Адаптація дітей до стоматолога та безболісне лікування зубів;
  • Виправлення прикусу зубів у дорослих та дітей за допомогою брекетів, елайнерів та пластинок;
  • Професійна гігієнічна чистка зубів;
  • Безпечне відбілювання зубів;
  • Лікування та профілактика захворювання ясен;
  • Лікування каріозних та некаріозних уражень зубів;
  • Лікування кореневих каналів зуба.

Переваги:

• Досвідчені лікарі-стоматологи;
  • Новітнє обладнання провідних європейських та американських виробників;
  • Безболісне лікування зубів та ясен;
  • Гарантія на всі стоматологічні послуги 2 роки;
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, персональні куратори, що супроводжують пацієнта на кожному етапі лікування;
  • Доступні ціни та гнучка накопичувальна система знижок;
  • Комфортні умови лікування;
  • Зручне місцерозташування клінік.

Реальні відгуки пацієнтів клінік "Люмі-Дент" - на цьому порталі.

Запишіться на безкоштовну консультацію до найкращої мережі стоматологічних клінік в Києві!

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00

• Лікування ясен "Плазмоліфтинг" (1 щелепа). 2 300
  • Діагностика під мікроскопом (1 зуб). 400

Отзывы и оценки клиники

Ангеліна Тищенко
Звернулася в клініку Люмі Дент за рекомендацією! Робила чистку зубів у Романюк М.О. - дуже привітна лікарка з гарною усмішкою. Залишилися приємні враження.
Крамаренко Альона
Лікуємось у Люмідент в ортодонта Цинцовської О. О. Дитина задоволена. Кожен візит комфортний. Вже бачимо результат. Раді, що потрапили саме до неї.
Влад Кисленко
Рекомендую Люмі Дент на Позняках, залишитесь задоволені. Особлива вдячність лікарю Охременко В.О. Було зроблено все можливе, щоб зберегти мій зуб. Дуже дякую за відмінну роботу
Владислав Фесенко
Декілька років лікую зуби у Марти Сергіївни. Завжди після прийому залишаюсь задоволеним.
Михайло Єфіменко
Уважний та професійний лікар Микола Федоришин. Видалив три зуба за один візит. Ми залишилися задоволені. Далі будемо робити протезування в цій стоматології.
Аліна
Ставили мамі протези, дуже сподобалась клініка і лікар Тарас Вікторович. Задоволена сервісом та якістю послуг
Ольга Шведова
Відбілювала зуби в лікаря терапевта Скубак Ольги Олександрівни в клініці Люмідент на Соломянці. Дуже задоволена результатом.
Вікторія Плис
Знімала брекети у Коржева Р.В. на Позняках ( вул. Анни Ахматової). Чудове обслуговування, все швидко та якісно. Також одразу поставили ретейнери.
Роман Старський
Лікую коровотичивість ясен у Дар'ї Сергіївни. Лікарка дуже уважна та приємна. Завжди на зв'язку в разі чого. Рекомендую
Валерій Шигін
Проходжу лікування в клініці на Соломʼянці. Робив тут реставрацію передніх зубів в Суліми Дмитра Олександровича. Результатом дуже задоволений, лікар виявився приємною людиною та гарним спеціалістом.
Віта Самойленко
Поставила брекети в Люміденті у Ольги Всеволодівни. Уважний лікар до всіх деталей.Дуже їй вдячна
Анастасія Романович
Петросьян Станіслав Валерійович супер лікар. Дуже вдячна йому за свою шикарну усмішку.
Софія Харченко
Дуже дякуємо лікарю Катерині Павлівні. Дитина в захваті від лікаря, не боїться тепер стомотолога)
Олена Совенко
Робила чистку зубів в ЛюміДенті у лікаря Кухар Ірини Дмитрівни. Все прошло максимально швидко та безболісно, хоча в мене проблемні ясна. Задоволена візитом!
Микола Коваль
Проходив ортодонтичне лікування у клініці Люмі-Дент на позняках у ортодонта Олександра Миколайовича. Результатом залишився задоволений.
Наташа Мирошник
Дуже сподобалась клініка на Солом'янці Люмі-Дент. Простора та світла. Лікарка Гуменчук Марина приємна у спілкуванні з батьками та дітьми. Пояснила все, зробила знімки.
Оксана Линник
Гнип В.В. кращій спеціаліст, якого я зустрічала. Звернулась в Люмідент на Солом'янці видалити кісту. Все пройшло без болю та комфортно. Рекомендую!
Оксана Морозова
Потрапила на консультацію в клініку ЛюміДент на Мацієвича до Богдана Артема. Лікар зробив знімки, склав план лікування. Надалі буду робити протезування в люмі-Денті
Оксана Клименко
Проходила лікування ясен на Анни Ахматової 14а на Позняках у лікаря-пародонтолога Філіпенко Д.В., дуже сподобалось, зовсім не болісно. Уважне ставлення, детальна консультація. Рекомендую.
Яна Гордієнко
Дуже сподобалася чистка зубів, зробили все швидко, якісно. Дякую Власюк Світлані Петрівні.
Олена Ковальчук
Дуже хороша стоматологія для всієї сім'ї! Моя дитина з радістю лікується в Люмі-Денті на Соломянці у Біланенко Аліни
Сергій Ярмоленко
Порекомендували друзі. Поруч з домом, зручно. Мій лікар Біланенко Дмитро. Всім задоволений.
Сергій Приходько
Проходжу лікування в Люмі дент на Левка Мацієвича у лікаря Суліми Дмитра Олександровича. Робили пломбування, все пройшло безболісно, в клініці гарне обслуговування та приємні адміністратори. Лікар був дуже уважний. Обовʼязково буду рекомендувати друзям.
Лариса Моргун
Приїджала з іншого міста, щоб потрапити в ЛюміДент. Пішла до Петросьяна Станіслава щоб встановити вкладки на зуби. Безмежно йому вдячна.
Володимир Гнітій
Виліз стоматит, вирішив звернутись в клініку Люмі-Дент. Лікарка Мирошниченко Діана Володимирівна зробила огляд, та призначила лікування. Дуже вдячний їй
Владислав Науменко
Раджу лікаря. Видаляв в нього зуби мудрості в седації. Нічого не відчув, загоєння пройшло дуже швидко і майже нічого не турбувало, лікар і асистент були дуже приємними
Іван Дмитрученко
Лікую зуби в клініці люмідент у лікаря Гразіон Мар'яни. Дуже чуйний персонал та якісне лікування, це одна з кращих стоматологічних клінік на лівому березі Києва, всім раджу!
Ірина Довгань
Дуже задоволена лікуванням. Мій лікар Донець Костянтин Сергійович. Робила реставрацію 2 зубів, було комфортно і не боляче. Буду і надалі звертатись в цю клініку. Все чудово
Олег Панченко
Проходив лікування у клініці Люмі Дент на Левка Мацієвича у доктора Суліми Дмитра Олександровича. Лікування пройшло добре, лікар дуже комфортний та приємний.
Василь Коваль
Всім рекомендую лікаря Філіпенко Дар'ю Володимирівну. Кращого пародонтолога не знайдете! Звертався до неї у ЛюмііДент

Врачи клиники «Люмі-Дент», Мережа Стоматологічних Клінік

Артеменко Марта Сергеевна
Копычко Денис Николаевич
Стоматолог, стоматолог-хирург, стоматолог-имплантолог, челюстно-лицевой хирург
Романюк Мария Александровна
Выбрать специальность
  • Стоматология
очистить

Акции клиники

АКЦІЯ НА КОМПЛЕКСУ ГІГІЄНІЧНУ ЧИСТКУ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 30-06-2024
До 30.06 діє знижка на комплексну гігієнічну чистку зубів (ультразвукова + air-flow, 2 щелепи) – всього 1 599 гривень! В гігієнічну чистку у стоматолога входить: Ультразвукова чистка зубів від…
3000 грн

1599 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «ПАНОРАМНИЙ ЗНІМОК ПРИ ПЛАНОВОМУ ОГЛЯДІ – БЕЗКОШТОВНО» В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 30-06-2024
До 30.06 діє акція на панорамний знімок! При проходженні планового огляду (диспансеризації) - ортопантомограма (вартістю 450 грн) – В ПОДАРУНОК! Ортопантомограма (панорамний знімок) необхідна…
450 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «КТ БЕЗКОШТОВНО» ПРИ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 30-06-2024
До 30.06 діє акція на КТ щелеп при імплантації зубів! КТ щелеп перед процедурою імплантації зубів необхідна: Для оцінки стану кістки щелеп; Визначення обсягу кісткової тканини для установки…
910 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «КТ ЗУБІВ ТА ОРТОПАНТОМОГРАМА – БЕЗКОШТОВНО» В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 30-06-2024
До 30.06 діє акція на КТ щелеп та ортопантомограмма (панорамний знімок)! Акція діє для первинних пацієнтів, які планують лікування зубів та ясен в клініках «Люмі-Дент». Умови цієї…
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 30-06-2024
До 30.06 діє знижка на імплантацію зубів! Акційні ціни на зубні імпланти в «Люмі-Дент»: Імплант H-Dent — 8 999 гривень 7 999 гривень! Імплант Neodent — 10 550 гривень 9 250 гривень! Імплант…
8999 грн

7999 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА КЕРАМІЧНІ ВІНІРИ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 30-06-2024
Вініри призначенні для корекції форми, кольору та розмірів зубів. Установка вінірів в «Люмі-Дент» – це голлівудська усмішка за вигідними цінами. …
6550 грн

6090 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 30-06-2024
До 30.06 діє знижка на відбілювання зубів! Лазерне відбілювання ZOOM (1 щелепа) – 4 400 гривень 2 200 гривень! Фотовідбілювання Magic Smile (1 щелепа) – 4 100 гривень 2 050 …
4100 грн

2050 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА БРЕКЕТ-СИСТЕМУ AMERICAN ORTHODONTICS В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 30-06-2024
До 30.06 діє знижка на встановлення брекет-системи Вашій дитині! Встановлення дитячої брекет-системи American Othodontіcs (1 щелепа) – всього 6 999 гривень! Розстрочка до 24 місяців! …
7418 грн

6999 грн
Записаться на акцию
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 30-06-2024
Безкоштовна консультація стоматолога в мережі стомтаологічних клінік «Люмі-Дент» У консультацію входить: 1.Стерильний набір; 2.Огляд лікарем порожнини рота; 3.Проведення бесіди з пацієнтом…

Предложения

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00