Лікарі стоматологи в Києві (метро Славутич)

СПАСИБО!
Все просто чудово! Лікар привітна, та уважна. На всі поставленні питання, я отримав вичерпну відповідь. Мені сподобалося абсолютно все! Починаючи від персоналу, закінчуючи самим прийомом. Все так, як має бути у хорошого спеціаліста.
17 лютого '20 г.
Анфіса
Дуже хороший лікар. До цього я бував в багатьох спеціалістів. Але не можу сказати що там мені все подобалося. Вони були якісь різкі, мало комунікабельні. А тут все зовсім не так, лікар привітна та усміхнена. Все докладно розповідає. Дякую!
07 березеня '20 г.
Надя
Сказала б, що лікар справжній професіонал своєї справи. Уважна і кваліфікована. Дуже сподобалося, що вона коментувала весь процес процедури. Маніпуляції проходили під місцевою анестезією. Так що я нічого не відчув. Фахівця рекомендую!
26 лютого '20 г.
А.А.
Лікар уважно вислухала. Одразу помітно що вникає в суть проблеми. На всі задані їй питання детально відповіла. Доступно розповідала всі можливі варіанти вирішення проблеми. Що вона робила під час процедури. Не було абсолютно ніякого дискомфорту.
03 лютого '20 г.
Стоматолог-терапевт, ендодонтист
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань зубів. В роботі використовує новітні стоматологічні матеріали та сучасні методики. Лікує всі види карієсу, пульпіт, пародонтоз, пародонтит. Виконує пломбування зубів і кореневих каналів. Займається відбілюванням зубів і видаленням зубного каменю.
Стоматолог, хірург
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням і терапією патологій зубів у дорослих і дітей. Виконує видалення зубів, пломбування зубів, лікування кісти зуба. Проводить базальну імплантацію зубів, пломбування молочних зубів. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає на будинок до пацієнтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Ортопед-стоматолог
Стоматолог-ортопед
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на відновленні і протезуванні зубів. Займається зубної імплантацією і відновленням зубної емалі. Звернутися за консультацією до лікаря необхідно при пошкодженні емалі, больових відчуттях, труднощі у вимові і жуванні, зміні кольору емалі, повної або часткової втрати зуба.
Стоматолог, стоматолог-хірург, ортопед
Лікар спеціалізується на лікуванні різних захворювань зубів і ясен. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтоз. Виконує видалення зубів, в тому числі зуба мудрості. В роботі використовує новітні стоматологічні матеріали та сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт проводить огляд пацієнта з метою профілактики або на предмет наявності захворювань. Займається лікуванням хвороб і дефектів порожнини рота, здійснює корекцію зовнішнього вигляду зубів. Лікує хвороби ясен і зубів, карієс, пульпіт, пломбує кореневі канали зуба, займається чищенням зубів. Проводить процедури художньої реставрації.
Консультація бесплатно
Стоматолог, ортодонт
Лікар стоматолог-ортодонт, спеціалізується на усуненні вроджених і набутих щелепних патологій у дітей і дорослих. У компетенції лікаря поєднання знань технічних і медичних для усунення неправильного прикусу, лицьового асиметрії, підготовка пацієнта до протезування. Звертатися до Дмитра Володимировича необхідно при порушенні дихання через дефекти щелепи, при неправильному жуванні і т.д. Займається профілактикою патологічних змін, пов'язаних з втратою зубів або травмою щелепи.
Стоматолог
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів та ясен. Виконує професійне чищення зубів. Спеціалізується на знімному та незнімному протезуванні зубів, видаленні зубів. Лікує всі види карієсу, підвищену чутливість зубів, кровоточивість ясен, відшарування ясен від зубів.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Стоматолог-терапевт
Доктор Братіца Анна Валеріївна спеціалізується в області стоматології. Займається оглядом порожнини рота на предмет наявності захворювань і дефектів. Далі займається лікуванням виявлених захворювань і дефектів, проводить корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду. Лікує захворювання зубів і хвороби ясен, карієс, усуває пошкодження зубної емалі, займається пломбуванням кореневих каналів, чищенням зубів.
Консультація бесплатно
Хірург-ортопед
Лікар спеціалізується на видаленні зубів мудрості і зубної імплантації. Лікує атиповий розташування зубів мудрості, вторинну адентію зубів. Виконує установку коронок і вінірів. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.