Жолкевська Альона Миколаївна

Акушер-гинеколог
лікар другої категорії
Альона Миколаївна Жолкевська надає консультативно-діагностичні послуги з питань акушерства, гінекології, перинатології та планування сім’ї. Спеціаліст здійснює лікування різноманітних захворювань жіночої статевої системи переважно консервативними методами, проводить кольпоскопію.

Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх

Юля
Жолкевська Алена Николаевна - отличный врач, знает своё дело! Помнит своих пациентов по имени. Вела мою непростую беременность, назначала лечение, всегда обходительная и внимательная! Всем рекомендую!
Майя
Жолкевська Алена Николаевна очень мне понравилась. Отлично провела прием. Понравилось, что врач никуда не торопится и все понятно объясняет. Времени столько уделила, сколько мне нужно было. Даже переспрашивать ничего не пришлось.Спасибо
Катерина
Дуже сподобався підхід лікаря до пацієнта. Прості та чіткі відповіді на всі запитання. Дуже задоволена

• 2009 р. – навчання в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2012 р. – інтернатура по акушерству та гінекології на базі Хмельницького міського перинатального центру (заочний цикл) та кафедра акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова (очний цикл).

Курси

• 2011 р. – міжнародна конференція "Актуальні питання акушерства, гінекології та перинатології", м. Судак;
  • 2012 р. – навчальний курс "Сучасні аспекти планування сім’ї" за сприяння національної програми "Здоров’я жінок України";
  • 2012 р. – конференція "Сучасні шляхи покращення акушерсько-гінекологічної та перинатальної допомоги в Україні", м. Вінниця;
  • 2014 р. – цикл тематичного удосконалення "Ендокринна гінекологія" на базі кафедри акушерства та гінекології ФПО ВНМУ ім. М. І. Пирогова, м. Хмельницький;
  • 2014 р. – конференція "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги";
  • 2015 р. – семінар "Симфонія гормонів в організмі жінки в аспекті міждисциплінарної взаємодії", м. Київ;
  • 2016 р. – конференція "Органозберігаючі напрямки лікування в практичній гінекології";
  • 2017 р. – передатестиційний цикл на базі кафедри акушерства та гінекології Вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет", м. Чернівці;
  • 2017 р. – навчальний цикл семінарів "Здоров’я жінки в 21 столітті", м. Хмельницький.