Загороднюк Наталія Володимирівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
лікар другої категорії
Лікар другої категорії Загороднюк Наталія Володимирівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням позаматкової вагітності, медикаментозним перериванням вагітності. Спеціалізується на лікуванні запальних захворюваннях жіночої статевої системи, аднекситу, міоми та ерозії шийки матки.

Альбина
Наталя Володимирівна уважний, компетентний гінеколог. Дуже акуратний спеціаліст, уважно ставиться до проблем пацієнта. Загалом, мені дуже подобається цей лікар.
Альбина
Потрапити на прийом до хорошого лікаря-гінеколога це вдача. Це я зрозуміла після знайомства з Наталею Загороднюк, тепер намагаюся тільки до неї записуватися.

• 2005 р. - закінчила Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2006 р.- інтернатура за фахом "Загальна практика - сімейна медицина '' на базі Вінницької клінічної міської лікарні № 1;
  • 2009 р. - інтернатура за спеціальністю "Акушерство - гінекологія '' на базі Вінницького клінічного пологового будинку № 1.

Курси

• У 2013 р. - пройшла курси підвищення кваліфікації з акушерства-гінекології на базі КМАПО ім. П.Л.Шупика отримала ІІ кваліфікаційну категорію
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач