Тяжкороб Світлана Анатоліївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
лікар вищої категорії
Світлана Анатоліївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань жіночої сфери. Проводить планування сім'ї, лікування інфекційних захворювань в гінекології, лікування патології шийки матки, відеокольпоскопію та ін. Володіє навичками УЗД в акушерстві.

Катерина
Хожу к этому с большой буквы специалисту уже вторую беременность, за годы общения ничем не могу упрекнуть Светлану Анатольевну. Очень добрый и отзывчивый человек, а главное опытный и профессиональный. Большое спасибо за вашу работу.
Столкнулась с Тяжкороб Светлана Анатольевна когда начались проблемы с очень болезненными критическими днями, я практически не могла подняться с постели, при том что глотала обезболивающие как конфетки. Лечение и процедуры которые назначила мне этот просто опытнейший врач мне очень помогли, спасибо вам.
Ивонна
Наблюдаюсь у Светланы Анатолиевны давно!хороший доктор!а главное человечный!

• 1992 р. — Київський медичний інститут ім. ак. А.А.Богомольца;
  • 1995 р. — інтернатура за фахом акушерство і гінекологія.

Курси

• 1998, 2003, 2008, 2013 рр. — курси підвищення кваліфікації;
  • 2002 р. — тематичний курс з медичної генетики та УЗД в акушерстві;
  • 2009 р. — семінар "Актуальні питання планування сім'ї та репродуктивного здоров'я";
  • 2013 р. — навчальний курс "Сучасні аспекти планування сім'ї";
  • 2015 р. — науково-практична конференція "Інфекції в гінекології";
  • 2016 р. — семінар "Мультидисциплінарні аспекти в хірургії, гінекології, урології".