Тарановська Мирослава Іванівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог
лікар першої категорії
Мирослава Іванівна Тарановська спеціалізується в галузі акушерства, гінекології, репродуктології та ендокринології. Проводить консультаціїно-діагностичний прийом. Займається питаннями планування сімї, підготовки до вагітності та пологів. Лікує різні захворювання статевих органів, розлади циклу, гормональні порушення, беспліддя.
Житомир вул. Перемоги, 52

Марта
Мирослава Ивановна помогала мне в лечении бесплодия. Многие врачи твердили что у меня никогда не будет детей. Как же приятно осознавать, что они ошибались. Мирослава Ивановна доказала обратное. Как же я ей благодарна!
Маргарита
Если у вас безвыходная ситуация, идите к Мирославе Ивановне. Она сможет сделать все! Даже если вам говорят о бесплодии, все равно идите к ней на консультацию. На личном опыте могу сказать, все возможно. Я стала мамой только благодаря ей.
Наталія
Мирослава Іванівна, висококваліфікований спеціаліст, дуже хороша людина.
Наталія
Висококваліфікований спеціаліст, дуже приємна людина.

• 2006 р. — Тернопільська державна медична академія ім. І Я. Горбачевського, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2009 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, інтернатура за фахом "Акушерство і гінекологія";
  • 2016 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ "Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології".