Свинчук Олена Миколаївна

Гінеколог
Лікар Свинчук Олена Миколаївна спеціалізується на процесах зачаття, протікання вагітності, захворюваннях жіночих статевих органів. Професіонал в області лікування молочниці, аднекситу, трихомоніазу. Займається збором цитологічних мазків. Проводить гінекологічні консультації щодо профілактики жіночого здоров’я, необхідності боротьби із виявленими відхиленнями.

Перебуваю на обліку в лікаря-гінеколога Свінчук О.М. вже тривалий час, під час всього періоду зверталася по різним гінекологічним проблемам. Завжди отримувала кваліфіковану допомогу, а особливо допомогла мені з репродуктивним здоров'ям, завдяки чому зараз маю доньку. Буду рекомендувати лікаря Свінчук всім знайомим як висококваліфікованого спеціаліста!
Сніжана
Лікувалася в Олени Миколаївни!Дуже їй вдячна!Лікування пройшло успішно!Це гарна жінка,спеціаліст свого діла,грамотна,чуйна,як мама!Рекомендую!
Спасибо за эффективную терапию!
Олена Миколаївна гарна жінка, приємний та акуратний гінеколог. Завжди підтримає, порекомендує, якісно вилікує. Дякую їй!

• В 1998 г. окончила «Украинскую медицинскую стоматологическую академию», специальность: врач акушер-гинеколог
  • 1998 - 2000 гг. – врач-интерн по акушерству и гинекологии ОКБ г. Полтава

Курси

• 2000 г. – курсы по повышению квалификации по вопросам онкогинекологии при Полтавском ООД
  • 2015 г. – курсы тематического усовершенствования «Неотложные состояния в акушерстве и гинекологии» на кафедре последипломной подготовке акушерства и гинекологии №2 ВГУЗ г. Полтава. Прошла специализацию «Ультразвуковая диагностика» при ХМАПО
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач