Скрипинець Валерія Габорівна

Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
лікар вищої категорії
Валерія Габорівна спеціалізується на репродуктології, є лікарем - діагностом, гінекологом вищої кваліфікаційної категорії, проводить гінекологічні огляди, запліднення inVitro, внутрішньоматкову інсемінацію, пункцію кіст, УЗД вагітних. Лікує непліддя, проводить лікування шийки матки радіохвилями, запальні процеси жіночих статевих органів. Валерія Габорівна Скрипинець учасник Української асоціації репродуктивної медицини.

Вероника
Валерія Габорівна допомогла нам стати батьками. Скільки грошей ми витратили, скільки лікарів благали о допомозі. Нічого не виходило. Знайомі порадили сходити до Валерії Габорівні. Завдяки професіоналізму цього лікаря в нас є двоє чудових дітей.
Аида
Валерія Габорівна дуже хороший спеціаліст. Вона допомагала нам у плануванні вагітності, а потім я знаходилась у неї на обліку. Лікар завжди знайде слова підтримки и допоможе у складній ситуації.
Супер

• 1998 р. - Медичний факультет Ужгородського державного університету.

Курси

• 2015 р. - вища категорія по ультразвуковій діагностиці;
  • 2015 р. - перша категорія по гінекології.

Участь в асоціях

• Українська асоціація репродуктивної медицини (УАРМ).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност