Шкварок Тетяна Павлівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії Шкварок Тетяна Павлівна спеціалізується в області акшерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам на будь-якому терміні вагітності, пацієнтам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті вагінальних мазків на цитологічне дослідження, веденні вагітності, здійсненні гіперстимуляції яєчників.

Камилла
Татьяна Павловна была моим ведущим врачом в период беременности. К сожалению, побывать в таком чудесном состояние удалось только после 30 лет, поэтому было много опасений. Но, благодаря такому прекрасному специалисту и ее огромному опыту беременность прошла легко с минимальными рисками. Теперь мы настоящая семья!
Врач, знающий свое дело. Ни разу не пожалела об обращении.
Антоніна
Тетяна Павлівна уважний гінеколог, якому можна довірити всі проблеми жіночого здоров'я. Майже рік у неї спостерігаюсь, жодного разу не довелося розчаруватися. Дякую за допомогу!

• 1993 р. — Тернопільський медичний інститут ім. акад. І.Я. Горбачевського, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 1996 р. — Державний інститут удосконалення лікарів, інтернатура зі спеціальності "Акушерство і гінекологія".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач