Николишин Світлана Миколаївна

Акушер-гінеколог, репродуктолог, УЗД-діагност
Лікар Николишин Світлана Миколаївна працює за напрямками акушерства, гінекології та репродуктивної медицини. Займається лікуванням збоїв у процесі овуляції, безпліддя, ендометриозу, інфекційних захворювань (гонореї, хламідіозу, геніального герпесу). Досліджує вплив навколишнього середовища на здатність людини народжувати нащадків. Також здійснює обстеження пацієнтів, використовуючи ультразвук. Надає повні дані про роботу матки, сечового міхура.

Вера
Большое спасибо! Я наблюдалась у Светланы во время первой беременности. Светлана хороший специалист и замечательный человек, профессионал в своей сфере. К сожалению, Светлана переехала из Львова в Тернополь. Спасибо, Вам, за вашу работу!

• 2007 р. - Львівський національний медичний університет;
  • 2010 р. - Інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» Львівський обласний перинатальний центр.
  • Курси
  • 2010 р. - ТУ Кольпоскопія Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 2011 р. - Ультразвукова діагностика, Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького.

• Член Української асоціації репродуктивної медицини;
  • Член Європейської асоціації репродукції людини та ембріології.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач